ΜΥΘΙΚΑ ΟΠΛΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1797
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ωχ ωχ ωχ εκπληξη?αντε να δουμε αλλα καλυτερα να μη το ελεγες τωρα ολοι θα πεσουν με τα μουτρα στο πσ
 

lena78

Νέο Μέλος
Επαναλαμβανω οτι η ρητη και σαφης εντολη της InnoGames ειναι οτι σπανια οπλα τετοιου ειδους δεν δινονται σε διαγωνισμους
(εκτος και αν δωσει αδεια για εξαιρετικη περιπτωση, πραγμα ομως που πολυ δυσκολα γινεται).

Οποια καλη ιδεα διαβαζουμε στο forum την μεταφερουμε στην εταιρεια.
Καποιες υλοποιουνται, καποιες οχι. Την ιδεα του Fire-V π.χ. θα την μεταφερουμε.

Προς το παρον... ετοιμαστειτε για μια εκπληξη σε λιγες ημερες
αλλα επειδη ειναι εκπληξη δεν μου επιτρεπεται να πω περισσοτερα...!
2zf8h86.jpg

Φαντάζομαι έρχονται τα παντελόνια................ :wk
 

DeletedUser

Guest
Τα παντελονια θα μπουν μαζι με μια επερχομενη εκδοση ο coma δεν ειναι σε θεση να το κανει απο μονος του μονο για τους ελληνικους σερβερς απ οσο ξερω.
 

lena78

Νέο Μέλος
Τα παντελονια θα μπουν μαζι με μια επερχομενη εκδοση ο coma δεν ειναι σε θεση να το κανει απο μονος του μονο για τους ελληνικους σερβερς απ οσο ξερω.

Από ό,τι ξέρω σε λίγο καιρό θα γίνει το update με την νέα έκδοση με τα παντελόνια. Και όταν λένε για έκπληξη εγώ καταλαβαίνω ότι εννοούν για όλους τους servers και όχι μόνο τον ελληνικό. Είδωμεν.......... :))
 

DeletedUser

Guest
Χμμ μακαρι...
Εγω παλι δεν πιστευω οτι λεγοντας εκπληξη εννοει ενα update.:wk
 

DeletedUser

Guest
μολις βρηκα την εκπληξη.Cord σου εστειλα μυνημα.Αν ειναι αυτο που σου εγραψα απαντησε.Παντως δεν προκειτε για update.Αλλα δεν λεω...
 

DeletedUser

Guest
εχει βγει ανακοινωση για το τι θα περιεχει η επομενη εκδοση?αν ναι που παρακαλω???
 

DeletedUser3884

Guest
κι εγώ την βρήκα αν και λίγο αργά. δεν ξέρω αν θα προλαβω να την τελειώσω. (ελπίζω να βοήθησα-σας θυμίζει κάτι?)

Επαναλαμβανω οτι η ρητη και σαφης εντολη της InnoGames ειναι οτι σπανια οπλα τετοιου ειδους δεν δινονται σε διαγωνισμους
(εκτος και αν δωσει αδεια για εξαιρετικη περιπτωση, πραγμα ομως που πολυ δυσκολα γινεται).

Οποια καλη ιδεα διαβαζουμε στο forum την μεταφερουμε στην εταιρεια.
Καποιες υλοποιουνται, καποιες οχι. Την ιδεα του Fire-V π.χ. θα την μεταφερουμε.

Προς το παρον... ετοιμαστειτε για μια εκπληξη σε λιγες ημερες
αλλα επειδη ειναι εκπληξη δεν μου επιτρεπεται να πω περισσοτερα...!
2zf8h86.jpg

α ρε cord μία εικόνα= χίλιες λέξεις :Ρ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
συγκεκριμενα ειναι το καπελο του χιονανθρωπου απο τις αποστολες των χριστουγεννων.:gl:gl
 

DeletedUser3884

Guest
ω ναι είναι το καπέλο αλλά δεν λέω για τα χριστούγεννα. λέω για το τι συμβολιζει. σε τι ανήκει τέσπα.


βέβαια το ποστ μ ήταν λίγο άκυρο γιατί τώρα οι περισσότεροι αν όχι όλοι την ξέρουν την έκπληξη :\
 

DeletedUser

Guest
μπορει να φανει λιγο ασχετο αλλα το λεω...προτεινω να δινεται ενα ποσο και ενα δωρο σε αυτον που φτανει πρωτος 99 λεβελ....δηλαδη το πρωτο παλικαρι να παιρνει π.χ. ενα οπλο περιεργο οπως αυτο που ειχε ακουστει για κατι ρεβολβερ του παγου κατι τετοια(δν θυμαμαι :p) η τελος παντων να του δινεται ενα οποιοδηποτε δωρο αλλα μεγαλης αξιας...προτεινω το colt buntline του wyatt earp's η το τσεκουρι του/της boone...να του δινεται μια αποστολη που να λεει συγχαρητηρια εισαι ο πρωτοσ του κοσμου και να εχει require - και ανταμοιβη να επιλεξει ενα απο τα δυο παραπανω...πιστευω οτι θα ναι πολυ δικαιο καθως ι αυτος που τερματισε πρωτος τσαμπα ετρεχε τοσο καιρο;;;

:))
 

DeletedUser

Guest
και όταν θα ανοιξουν τα λεβελ και δεν θα τερματιζουμε στα 99 το οπλο θα το γυρίζουν πίσω?
 

DeletedUser

Guest
μπορει να φανει λιγο ασχετο αλλα το λεω...προτεινω να δινεται ενα ποσο και ενα δωρο σε αυτον που φτανει πρωτος 99 λεβελ....δηλαδη το πρωτο παλικαρι να παιρνει π.χ. ενα οπλο περιεργο οπως αυτο που ειχε ακουστει για κατι ρεβολβερ του παγου κατι τετοια(δν θυμαμαι :p) η τελος παντων να του δινεται ενα οποιοδηποτε δωρο αλλα μεγαλης αξιας...προτεινω το colt buntline του wyatt earp's η το τσεκουρι του/της boone...να του δινεται μια αποστολη που να λεει συγχαρητηρια εισαι ο πρωτοσ του κοσμου και να εχει require - και ανταμοιβη να επιλεξει ενα απο τα δυο παραπανω...πιστευω οτι θα ναι πολυ δικαιο καθως ι αυτος που τερματισε πρωτος τσαμπα ετρεχε τοσο καιρο;;;

:))

διαφωνω ο αλλος μπορει να σκιζεται στους πρεμιουμ και χανεται η γοητεια του παιχνιδιου.ηδη εχει καταντησει το west μην πω πως θα κανουμε κι αλλα?????????το ακουσαμε κι αυτο.ετσι μονο οσοι εχουν λεφτα θα καταφερνουν να πετυχουν στο παιχνιδι και οι υπολοιποι αντε γεια!!!!οι αλλοι δηλαδη τσαμπα τρεχουν?????αυτη τουλαχιστον ειναι η δικη μου αποψη που δεν παιζω με πρεμιουμ:sh
 

DeletedUser

Guest
μπορει να φανει λιγο ασχετο αλλα το λεω...προτεινω να δινεται ενα ποσο και ενα δωρο σε αυτον που φτανει πρωτος 99 λεβελ....δηλαδη το πρωτο παλικαρι να παιρνει π.χ. ενα οπλο περιεργο οπως αυτο που ειχε ακουστει για κατι ρεβολβερ του παγου κατι τετοια(δν θυμαμαι :p) η τελος παντων να του δινεται ενα οποιοδηποτε δωρο αλλα μεγαλης αξιας...προτεινω το colt buntline του wyatt earp's η το τσεκουρι του/της boone...να του δινεται μια αποστολη που να λεει συγχαρητηρια εισαι ο πρωτοσ του κοσμου και να εχει require - και ανταμοιβη να επιλεξει ενα απο τα δυο παραπανω...πιστευω οτι θα ναι πολυ δικαιο καθως ι αυτος που τερματισε πρωτος τσαμπα ετρεχε τοσο καιρο;;;

:))

και εγω που σε λιγες μερες τερματισω δευτερος θα μεινω ... ?
 

DeletedUser4999

Guest
εγω συνφωνο
αλλα μετα δεν θα χρειαζετου να αγοραζαμε οπλα για αυτο να ηταν πιο λιγα τα μυθικά
 
Κορυφή