ΜΥΘΙΚΑ ΟΠΛΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1797
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εχω πολλα δικια! οπως λεει και ο σακης ειναι καθαρα επιλογη σου τι θα βαλεις....ειναι εφικτο....αν βαλεις ομως απο τα πρωτα λεβελ εξαιρετικες δεν θα ανεβαινεις με καμια παναγια.
 

DeletedUser184

Guest
πρέπει να είσαι 99 λεβελ+πρεμιουμ+πολλα λεφτα στον σαμανο.στον μπετα τα βαζουν επειδη υπαρχει τροπος να τις αλλαξεις αμεσως..
 

DeletedUser3884

Guest
καλά ρε παιδιά! να μην βάλουμε τέτοια όπλα. προτείνω, αν και αυτό θα σημαίνει ότι θα αργήσει πολύ να υλοποιηθεί η ιδέα έτσι, να κερδίζουμε νέα αντικείμενα που τα βρίσκουμε μόνο με τους διαγωνισμούς. π.χ. να έχει ένα νέο σετ, το σετ πρωταθλητή που να μην δίνει μόνο όπλα αλλά και unique ρούχα κ.α.:))

το ξέρω οτι θα μου πείτε οτι οι Γερμανοί θα πουν αντε γεια περιμένετε του χρόνου, πάντως εγώ θα την πω την ιδέα μου.
 

DeletedUser

Guest
ε ενταξει ειπαμε, να κανουμε προτασεις αλλα οχι ανεφικτες. καινουργια ρουχα δε γινετια να μουν, οπως επισης δε γινεται να ειναι περισσοτεροι παικτες απο το οριο σε μια μαχη κτλπ. δν υπαρχει ο αναλογος κωδικας στον προγραμματισμο του παιχνιδιου. απλα δν γινονται.
 

DeletedUser

Guest
διαφωνω γιατι καποιοι να σκιζονται για να τα παρουν και οι αλλοι χωρις ιδιαιτερο κοπο να τα παρουν οποιος θελει ας κανει τις αποστολες και αν δεν μπορεις να κανεις δουλειες κανε σαμανο.πιστευω οτι το θεμα λυθηκε δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξει κατι κλειδωστε το καποιος για το θεμα δεν εχει καμια πια αξια
 

DeletedUser

Guest
ναι για το χρυσο κολτ και το χρυσο σπαθι............που θελουν με διαγωνισμους να παρουν τα οπλα.......θα σκιζομαι εγω για να το παρει ο αλλος απο διαγωνισμο
 

DeletedUser

Guest
ρε τονυ, ποιος ειπε για τα χρυσα οπλα; εδω υπαρχουν παρα πολλα αλλα οπως το τσακουρι του boon, το μπαντλαιν του wyatt earps, το σοφιλντ του jesse james κτλπ.
γενικα ειναι μια καλη ιδεα, αλλα εχει επισης προταθει αμετρητες φορες. συνεχεια βλεπουμε θεματα που λενε: να γινονται διαγωνισμοι, να υπαρχουν δωρα, μυθικα οπλα, σβολοι η ρουχα, να μν ειναι μονο μονομαχιων γτ θα ειναι αδικο, να υπαρχει ενας διαγωνισμος για καθε χαρακτηρα κτλπ. δε μας λετε κατι καινουργιο βρε παιδια.
δλδ πρεπει να ξαναλεω τα ιδια και τα ιδια στον καθενα που βαριεται να διαβασει τρεις σελιδες;
 

DeletedUser

Guest
1ον ως αξιωματικος υποπλοιαρχος του πολεμικου ναυτικου απο οτι καταλαβαινεις δεν εχω και την πολυτελεια του χρονου να διαβαζω 3 σελιδες οπως καποιος πιτσιρικας που εχει ωρες ελευθερες στη διαθεση του..........στο θεμα μας.....δεν θεωρεις αδικο καποιος να παρει τα χρυσα απο διαγωνισμο ενω ο αλλος να σκιζετε στην αποστολη????????????
 

DeletedUser

Guest
οχι -1.Τα μυθικα λεγονται γιατι δεν μπορει κανεις να τα παρει ευκολα.Αχαριστοι τα θελετε ολα στο πιατο.Να δω απο οσους απαντησαν ποιοι σκεφτηκαν τις συνεπειες να εχει ο καθενας απο ενα μυθικο :nw :nw :nw
 

DeletedUser1797

Guest
δεν μιλω για χρυσο σετ.. μιλω για ολα τα μυθικα οπλα.. και ηδη βλεπω τις συνεπειες σε εμενα φιλε dimitris8888 που ο αλλος εχει 3 μυθικα οπλα και εγω ειμαι με 200 αντανακλαστικα και δεν μπορω να τον φτασω..! συνεχιζω και λεω οτι οι διαγωνισμοι θα γινονται με διαφορους τροπους και δεν ειναι αναγκη το προφιλ καποιου, αυτο ηταν απλα μια ιδεα ρε παιδια.. εαν οι διαχειριστες θελουν να βοηθησουν στην υλοποιηση μιας τετοιας ιδεας μπορουν να το κανουν ευκολα.. ηδη σε αλλους σερβερς δινουν το christmas knife και το ice revolver.. γιατι να μην δινουν και αυτα τα οπλα?? και ας μην λεμε ασυναρτισιες για 800 πονρους τυμβωρυχο.. δηλαδη ελεος.. μια ιδεα ηταν..
 

DeletedUser

Guest
ενας απλος μονομαχος στο λεβελ 30 θα ριχνει 150 ζημια και ενας λεβελ 60 που δεν θα εχει μυθικο θα κανει 60-70.Ετσι και αλλιως τζαμπα μιλατε(γραφετε).Δεν προκειτε να το δεχτουν οι mods.To ice revolver κανει ζημια 0-1 οποτε σε τι θα ηταν χρησημο?
 

DeletedUser1797

Guest
ε τοτε γιατι το βαζουν φιλε μου?? απλα επειδη ειναι σπανιο.. και γιατι να μην το δεχτουν οταν σε αλλους σερβερς το δεχτηκαν?? μην γινεστε αρνητικοι.. γι'αυτο γραφουμε τις ιδεες μας μπας και το δει κανενας mod και προχωρησει το θεμα :))
 

cord

Ex-The West Team
Ανακεφαλαιωνοντας, σπανια/μυθικα οπλα (π.χ. PeaceMaker του Billy κ.τ.λ.) δεν δινονται απο διαγωνισμους.
Αυτο δεν συμβαινει μονο στον Ελληνικο server αλλα σε ολους. Και αν εχετε διαπιστωσει οτι γινεται σε καποιες χωρες τοτε κακως γινεται γιατι η θεση της InnoGames ειναι η παραπανω.
Οσο αφορα για οπλα σπανια μεν, διακοσμητικα δε, π.χ. μαχαιρι βασιλοπιτας ή η κουταλα του Coltraine, αυτα μπορουν να δωθουν μετα απο καποιο διαγωνισμο αφου δεν παιζουν ρολο στην εξελιξη των χαρακτηρων των παιχτων.
Η ιδεα παντως υπηρχε και ειναι πολυ πιθανο να διοργανωσουμε για αυτα και εμεις κατι αναλογο τις ημερες των εορτων.
Αλλωστε για αυτο λεγονται σπανια, γιατι καποιος πρεπει να ειναι πολυ τυχερος ή να εχει προσπαθησει παρα πολυ (και να ειναι και τυχερος) ωστε να βρει ενα απο αυτα.
 

DeletedUser3884

Guest
συμφωνώ cord, αλλά θα θελα σε μία μελλοντική αναβάθμιση να βάλουν όπλα-ρουχα σπάνια, οχι επικά, τα οποία να τα βρίσκεις μονο απο τους διαγωνισμούς.

εγώ θα το συνεχίσω το βιολί μου, και θα κάνω και απεργία πείνας για να μπουν νέα αντικείμενα απο τους Γερμανούς. :D
 

DeletedUser3436

Guest
θα μπουν παντελονια που θα βρισκονται μονο απο μαχες οχυρων

ανακεφαλαιωνοντας, σπανια/μυθικα οπλα (π.χ. Peacemaker του billy κ.τ.λ.) δεν δινονται απο διαγωνισμους.
αυτο δεν συμβαινει μονο στον ελληνικο server αλλα σε ολους. και αν εχετε διαπιστωσει οτι γινεται σε καποιες χωρες τοτε κακως γινεται γιατι η θεση της innogames ειναι η παραπανω.
οσο αφορα για οπλα σπανια μεν, διακοσμητικα δε, π.χ. μαχαιρι βασιλοπιτας ή η κουταλα του coltraine, αυτα μπορουν να δωθουν μετα απο καποιο διαγωνισμο αφου δεν παιζουν ρολο στην εξελιξη των χαρακτηρων των παιχτων.
η ιδεα παντως υπηρχε και ειναι πολυ πιθανο να διοργανωσουμε για αυτα και εμεις κατι αναλογο τις ημερες των εορτων.
αλλωστε για αυτο λεγονται σπανια, γιατι καποιος πρεπει να ειναι πολυ τυχερος ή να εχει προσπαθησει παρα πολυ (και να ειναι και τυχερος) ωστε να βρει ενα απο αυτα.


στον γαλλικο κοσμο,στον πορτογαλλικο και στον πολωνικο εδειναν απο διαγωνισμους πρινα παρουν χαμπαρι οτι βρισκονται σε οχυρα
 

cord

Ex-The West Team
Επαναλαμβανω οτι η ρητη και σαφης εντολη της InnoGames ειναι οτι σπανια οπλα τετοιου ειδους δεν δινονται σε διαγωνισμους
(εκτος και αν δωσει αδεια για εξαιρετικη περιπτωση, πραγμα ομως που πολυ δυσκολα γινεται).

Οποια καλη ιδεα διαβαζουμε στο forum την μεταφερουμε στην εταιρεια.
Καποιες υλοποιουνται, καποιες οχι. Την ιδεα του Fire-V π.χ. θα την μεταφερουμε.

Προς το παρον... ετοιμαστειτε για μια εκπληξη σε λιγες ημερες
αλλα επειδη ειναι εκπληξη δεν μου επιτρεπεται να πω περισσοτερα...!
2zf8h86.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή