ΜΥΘΙΚΑ ΟΠΛΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1797
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1797

Guest
ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΥΘΙΚΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ.. ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ Η ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΧΕΣ ΓΙΑ "DROPS" ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ.. ΕΤΣΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΥΘΙΚΟ ΟΠΛΟ ΩΣ ΕΠΑΘΛΟ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ.. Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ, ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ, ΙΣΤΟΡΙΕΣ, ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ.. ΤΟ ΜΥΘΙΚΟ ΟΠΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΤΑΙ 1-4 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ (ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ) ... ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΖΩΝΤΑΝΕΨΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΣΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΥΘΙΚΟ ΟΠΛΟ..
:wk:wk:wk
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
Στους ξενους εχουν μπει διαφοροι διαγωνισμοί τa Christmas και δινουν το ice revolver και το μαχαιρι χριστουγέννων...
 

DeletedUser3436

Guest
και αν νικαει συνεχεια ο ιδιος στον διαγωνισμο?(και οχι δεν θα απαγορευεται να ξαναπαει μερος επειδη θα ηταν αδικο)
 

DeletedUser1797

Guest
και αν νικαει συνεχεια ο ιδιος στον διαγωνισμο?(και οχι δεν θα απαγορευεται να ξαναπαει μερος επειδη θα ηταν αδικο)

φιλε θα γινονται διαφοροι διαγωνισμοι.. και να εισαι σιγουρος οτι θα υπαρχει ανταγωνισμος αφου ολοι θελουν μυθικα οπλα.. εαν καποιος κερδισει 2 φορες θα ειναι με την αξια του.. :))
 

DeletedUser3884

Guest
όντως δεν θα μπορεί ο καλύτερος μονομάχος για παράδειγμα να κάνει ταυτόχρονα και το περισσότερο damage σε μία ώρα και να κτίζει καλύτερα απο τους άλλους σε έναν διαγωνισμό κτισίματος. :wk
 

DeletedUser1797

Guest
όντως δεν θα μπορεί ο καλύτερος μονομάχος για παράδειγμα να κάνει ταυτόχρονα και το περισσότερο damage σε μία ώρα και να κτίζει καλύτερα απο τους άλλους σε έναν διαγωνισμό κτισίματος. :wk

σωστα φιλε, μπορει να γινονται 4 διαγωνισμοι τον μηνα.. η καθε εβδομαδα θα ειναι για συγκεκριμενο χαρακτηρα.. π.χ 1η εβδομαδα ειναι ο εργατης, 2η ο τυχοδιωκτης και παει λεγοντας..
 

DeletedUser

Guest
Φιλε ειναι φοβερη ιδεα!!!
αν και εχω εγω το ρεβολβερ του Allen
Θα ηθελα να χω ακομα κατι!!!
+1000000000000000
 

DeletedUser2581

Guest
πολυ καλη ιδεα παιδια.πιστευω τα χριστουγεννα να δινουν και σε μας το ice revolver και το μαχαιρι χριστουγεννων ή κατι αλλο καθε μηνα.Πολυ καλη ιδεα.
 

DeletedUser

Guest
εγω χωρις να θελω να φανω πνευμα αντιλογίας εχω να κανω μια παρατηρηση στην αρχικη ιδέα.

τα μυθικα οπλα που λές ειναι κυρίως απο το χρυσο σετ, είτε το σπαθι είτε το πιστολι είτε το οπλο οχυρου...

νομιζω οτι θα ειναι αδικο για αυτους που τα εχουν ηδη να δωθουν αυτα τα 3 ως επαθλα σε διαγωνισμους...

και ξηγούμε:

και για τα 3 οπλα χρειάζονται δουλειές και σκιλλς που οι περισσότεροι ενδιαφερόμενοι (για να μη πώ ολοι) δεν τα εχουν...

ετσι λοιπόν ολοι μας χρησιμοποιήσαμε κατα κορον τον σαμανο αυτη τη περιοδο για να αλλάξουμε σκιλλς και φυσικα εχουμε ρίξει εκει χιλιαδες χιλιάδων δολλάρια...

εαν τώρα αυτα τα οπλα δωθούν ως δώρο στο νικητη πχ. του καλύτερου προφίλ... εεε, είναι γελοιότατο... δηλαδη είναι ιδιος κοπος που εκανα εγω 5 μερες, τα δολαρια που εδωσα στο σαμανο, το σπασιμο νευρων όταν δεν επεφτε αυτο που ήθελες με τη δουλεια που εκανε ο αλλος όταν εκατσε και μεσα σε 1-2 ωρες το πολυ είχε τελειώσει με το προφιλ...

τονυ
 

DeletedUser2581

Guest
καλα ρε φιλε οχι αυτα τα οπλα αλλα.δεν ειναι απαραιτητο να ειναι αυτα τα τρια μυθικα οπλα τα επαθλα.
 

DeletedUser

Guest
εγώ πάντως συμφονώ με τον τόνυ! εγώ πχ στον μεγαλύτερο παίχτη που έχω είμαι 56 λέβελ και περιμένω πως και πως να μεγαλώσω και όσο μεγαλώνω αγοράζω ρούχα που χρειάζονται για να κάνεις σε αποστολές που δίνουν το χρυσό colt.. αν το κερδίσω τώρα σε έναν απλό διαγωνισμό το παιχνίδι παύει να έχει αξία.. θα παίζω χωρίς λόγο και σε λίγο καιρό θα το βαρεθώ.. ενώ τώρα έχω και λίγο την αγωνία και την ανυπομονισία..

Υ.Γ: το χρυσό κολτ ήταν απλά ένα παράδειγμα...
 

DeletedUser184

Guest
Ποιος ειπε για το colt?Εμεις μιλαμε για οπλα μυθικά οπως η μασετα του Nats,το ρεβολβερ του Allen και τετια..
 

DeletedUser

Guest
Ρε τονυ, ποιος ειπε για τα χρυσα οπλα; Εδω υπαρχουν παρα πολλα αλλα οπως το τσακουρι του Boon, το μπαντλαιν του Wyatt Earps, το σοφιλντ του Jesse James κτλπ.
Γενικα ειναι μια καλη ιδεα, αλλα εχει επισης προταθει αμετρητες φορες. Συνεχεια βλεπουμε θεματα που λενε: να γινονται διαγωνισμοι, να υπαρχουν δωρα, μυθικα οπλα, σβολοι η ρουχα, να μν ειναι μονο μονομαχιων γτ θα ειναι αδικο, να υπαρχει ενας διαγωνισμος για καθε χαρακτηρα κτλπ. Δε μας λετε κατι καινουργιο βρε παιδια.
 

DeletedUser

Guest
εγω το βλεπω ασκοπο. αν θελετε μυθικα οπλα να κανετε τυμβορυχο ή μαχες οχυρου.

ολα στο πιατο ελεος
 

DeletedUser

Guest
τι τυμβωρυχο ρε; Πρεπει να εχεις καπου 800 ποντους για να εχεις τοσο μεγαλη αξια. αστειευσαι δλδ; ποιος θα εβαζε τοσες εξαιρετικες κινητικες;:grr:grr
 

DeletedUser3436

Guest
πολλοι.αν θελεις να βρεις το τριτο κλειδι θα εβαζες
 
Κορυφή