Κόντρα με Forum Moderators

  • Δημιουργός θέματος the leader
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ενα μεγαλος μερος του προβληματος θα λυνοταν αν στελνατε pm μεταξυ σας οσοι μαλωνετε...ετσι δεν θα ξεκατινιαζεστε στο φορουμ και ολα θα ηταν αρκετα καλυτερα..οταν θες να την πεις σε καποιον απλα για να σε ακουσουν ολοι τοτε γινεται ψιλοχαμος.

φιλικα
 

DeletedUser

Guest
Δυστυχώς το φόρουμ του West έχει πάψει εδώ και πολύ καιρό να είναι φιλικό προς τους χρήστες του. Πιστεύω οτι σε αυτό θα συμφωνήσουν οι περισσότεροι που ασχολούνται ακόμα σοβαρά με το παιχνίδι.

Υπήρξαν ευθύνες και από την πλευρά των mods και από την πλευρά των χρηστών για την κατάσταση αυτή. Υπήρξαν (και υπάρχουν) mods που έχουν το "κλείδωμα" θεμάτων υπερβολικά εύκολο, όμως είναι σαφές οτι υπάρχουν και κάποιοι χρήστες που έχουν μοναδικό σκοπό την κόντρα -με ότι αυτό συνεπάγεται για την ποιότητα του φόρουμ.

Δεν ξέρω αν η κατάσταση έιναι πλέον αναστρέψιμη (ειλικρινά το ελπίζω), πάντως ωφείλω να ομολογήσω οτι τελευταία η κατάσταση είναι λίγο καλύτερη.

Πάντα φιλικά,
Ο Φαρμακοποιός
 

DeletedUser

Guest
Λεγοντας καλυτερη τι εννοεις?Οτι σε λιγο δεν θα εχει μεινει κανεις στο φορουμ να μιλαει γιατι ολοι θα εχουν φαει μπαν?Ή οτι οοοοοολοι οσοι εφαγαν μπαν εκαναν σπαμ η εγραφαν greeklish?Ανοιγει ο Α ενα θεμα τρωει μπαν και κλειδωνει το θεμα και ανοιγει καποιος μοντερειτορ το ιδιο θεμα με σκοπο να το συζητησουμε!Ουαου τι ωραια ιδεα απο τον "μοντερειτορ"!!!:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
λεγοντας καλυτερη τι εννοεις?οτι σε λιγο δεν θα εχει μεινει κανεις στο φορουμ να μιλαει γιατι ολοι θα εχουν φαει μπαν?ή οτι οοοοοολοι οσοι εφαγαν μπαν εκαναν σπαμ η εγραφαν greeklish?ανοιγει ο α ενα θεμα τρωει μπαν και κλειδωνει το θεμα και ανοιγει καποιος μοντερειτορ το ιδιο θεμα με σκοπο να το συζητησουμε!ουαου τι ωραια ιδεα απο τον "μοντερειτορ"!!!:mad::mad:


αν σκεφτόσουν και έβλεπες το μπαν γιατι μπέικε στην προκειμένη περίπτωση του το έδωσα γιατι με έβρισε...αν η παιδιά σας ειναι τέτοια να βρίζετε δημοσίως μπράβο σας...πριν πεις κατι σκέψου πρώτα.
φιλικα
 

DeletedUser

Guest
Δεν μιλησα για κανεναν πρωσοπικα...Δεν ανεφερα ουτε ονομα ουτε το θεμα...Απλα εφερα ενα παραδειγμα...Φιλικοτερα!:p
 

DeletedUser

Guest
εδω φιλοι μου τα μελη του φορουμ και δεν σεβονται ο ενας τον αλλο που οπως και να το κανουμε δεν τους φταινε σε κατι ουτε θεματα τους κλειδωνουν ουτε ban τους βαζουν. το προβλημα δημιουργηθηκε απο την αρχη της λειτουργιας του φορουμ δημιουργηθηκε ενα κακο κλημα που καποιοι εδω μεσα προσπαθουν μεκαθε τροπο να το διατηρουν. και να αλλαξουν οι mod του φορουμ παλι τα ιδια θα γινονται. σεβασμος δεν υπαρχει απο κανεναν για κανενα ολοι εδω μεσα το παιζουν αρχηγει και προσπαθει ο καθενας να παιξει οτι ειναι πιο εξυπνος απο τον αλλο.....



Υ.Γ. αυτο θα το καταλαβετε οταν διαβασετε τα καθημερινα θεματα που ανοιγονται και ποιοι απαντουν νομιζοντας οτι τα ξερουν ολα, οτι ειναι καλυτερη και πανω απο ολα οι εξυπνοι του φορουμ
 

DeletedUser

Guest
λεγοντας καλυτερη τι εννοεις?οτι σε λιγο δεν θα εχει μεινει κανεις στο φορουμ να μιλαει γιατι ολοι θα εχουν φαει μπαν?ή οτι οοοοοολοι οσοι εφαγαν μπαν εκαναν σπαμ η εγραφαν greeklish?ανοιγει ο α ενα θεμα τρωει μπαν και κλειδωνει το θεμα και ανοιγει καποιος μοντερειτορ το ιδιο θεμα με σκοπο να το συζητησουμε!ουαου τι ωραια ιδεα απο τον "μοντερειτορ"!!!:mad::mad:

εδώ μιλάς για εμένα κατά γράμμα... και σε ρωτώ.... προσέβαλα κανέναν με αυτό το θέμα που άνοιξα?
 

DeletedUser

Guest
********* ή phοinikas ? :D:D:D
Ευκολάκι ειναι βρε....

Ναι...ευκολο είναι :)
phοinikas και *********

Πάντως ειλικρινά χαίρομαι που ίσως είμαι ο μοναδικός χρήστης φόρουμ σε όλον τον κόσμο, που το όνομά του είναι στην black list!
Αν μη τι άλλο μου προσδίδει μια ιδιαιτερότητα...



Σε καμια περίπτωση όχι. Υπάρχει το σύστημα υποστήριξης.....

Εδώ, να μου επιτρέψετε να έχω τις αμφιβολίες μου!
Αν είχα την άδεια να δημοσιεύσω στο φόρουμ τις συζητήσεις μου με το κέντρο υποστήριξης θα διαμορφώνατε ίσως και εσείς διαφορετική άποψη...

Και θα συμφωνήσω με τον Φαρμακοποιό ότι δυστυχώς το φόρουμ έχει πάψει από καιρό να είναι φιλικό προς τους χρήστες του.
Και ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη...ούτε δύο...
 

DeletedUser3161

Guest
καλημερα κ απο εμενα παιδακια ας πω κ εγω την γνωμη μου.......

κυριε ace αν μη τι αλλο το να κανει ενα διαχειριστης ενα τετοιο θεμα δεν πρεπει να το κατακρινουμε αντιθετα δειχνει μια κινηση συμφιλιωσης με τα μελη του φορουμ αυτου κ οτι τα παραπονα σας δεν τα γραφουν στα παλια τους παπουτσια αλλα οτι ανταποκρινονται σε αυτα με καποια σοβαροτητα εξαλλου κανεις δεν θελει να του σπιλωνουν το ονομα...... το οτι εγινε επισης απο καποιον μοντ δηλωνει για μενα τουλαχιστον οτι ειναι καιρος να συζητηθει σοβαρα χωρις τις υπερβολες καποιων μελων εδω μεσα (που ξεκινανε ενα 8εματακι με τιτλο μαλ@@@ μοντ κ στολιζοντας τους με αλλα κοσμητικα που μονο διαθεση για κουβεντα δεν εχουν) αλλα κανοντας εναν σοβαρο διαλογο οπου παρουσιαζουν κ οι 2 πλερες τις αποψεις του...... ηρεμα λοιπον κ με ομορφο τροπο μιληστε γτ στην τελικη κ συμφωνα με τους κανονες ο κυριος leader δεν ηταν υποχρεωμενος να κανει ενα τετοιο θεμα πρεπει να του πειτε κ ευχαριστω!




συνεχιζω με τον κυριο φοινικα (που μονο τον απολυτο σεβασμο μπορει να εχει καποιος προς το προσωπο του) το οτι το ονομα σας ειναι κ ******** ειναι τιμητικο κ πιστευω απολυτα κατανοητο σε εσας αλλα κ για να καταλαβουν κ καποιοι αλλοι 8α δωσω ενα παραδειγμα:
εχω ενα ζαχαροπλαστειο και για τον αλφα η βητα λογο αποφασιζετε να κανετε κ εσεις ενα πιστευετε λογικο να το διαφημιζετε μεσα στο δικο μου η πιστευατε οτι θα καθομουν να εβλεπα αυτη την διαφημηση???????
ο λογος που κανατε οτι κανατε ειναι σεβαστος κ το οτι οταν το προβλημα λυθηκε επιστρεψατε παλι πισω σας κανει ακομα πιο σεβαστο.....
στην θεση σας θα κραταγα τα αστερακια ενας επαναστατης ειναι καλο να υπαρχει παντου ;)
 

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ KInkyXxX

Βρες μου σε παρακαλώ μια διαφήμιση του "ζαχαροπλαστείου" μου, την οποία εγώ έβαλα μέσα στο άλλο "ζαχαροπλαστείο".
Ειλικρινά όσο και να ψάξεις δεν θα βρεις καμμιά!

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, το θέμα αυτό δεν αφορά τους τωρινούς mods, δεν υπήρχαν εκείνο τον καιρό.

Και όπως πολύ σωστά ανέφερες, ο Leader δεν ήταν υποχρεωμένος να ανοίξει αυτό το θέμα και εγώ προσωπικά επικροτώ την ενέργειά του.
Το ότι υπάρχουν χρήστες που είναι επιεικώς απαράδεκτοι και με τα posts τους καταστρέφουν το forum, είναι δυστυχώς γεγονός, μόνο που δεν πιστεύω ότι κάποιος με κοινό νου θα κατηγορήσει κάποιον moderator αν τους τιμωρήσει.

Υ.Γ.: Το πρόβλημά μου φυσικά και δεν λύθηκε (εκ ου και τα ****** :) ) αλλά έχω μάθει να ρίχνω νερό στο κρασί μου, γιατί πολλές φορές το σκέτο χτυπάει στο κεφάλι ;)
Πάντως τα αστεράκια εννοείται πως θα τα κρατήσω, δεν μπορώ πια χωρίς αυτά :D
 

DeletedUser

Guest
έλα παιδιά ας το κλειδώσει κάποιος αυτό το πράγμα. δεν έχει κανένα νόημα και το μονο που κάνει είναι να εξυπηρετεί κάποιους ώστε να βγάζουν τα απωθημένα που έχουν με την ομάδα διαχείρισης. για όλα φταίει η ομάδα διαχείρισης το ξέρω, σκέφτομαι να τους ζητήσω ευθύνες και για την οικονομική κρίση καθώς και για το περιβαντολογικό πρόβλημα που αντιμετωπίζει ο πλανήτης μας!
 

DeletedUser3161

Guest
αγαπητέ kinkyxxx

βρες μου σε παρακαλώ μια διαφήμιση του "ζαχαροπλαστείου" μου, την οποία εγώ έβαλα μέσα στο άλλο "ζαχαροπλαστείο".
ειλικρινά όσο και να ψάξεις δεν θα βρεις καμμιά!

προς αποφυγή παρεξηγήσεων, το θέμα αυτό δεν αφορά τους τωρινούς mods, δεν υπήρχαν εκείνο τον καιρό.

και όπως πολύ σωστά ανέφερες, ο leader δεν ήταν υποχρεωμένος να ανοίξει αυτό το θέμα και εγώ προσωπικά επικροτώ την ενέργειά του.
το ότι υπάρχουν χρήστες που είναι επιεικώς απαράδεκτοι και με τα posts τους καταστρέφουν το forum, είναι δυστυχώς γεγονός, μόνο που δεν πιστεύω ότι κάποιος με κοινό νου θα κατηγορήσει κάποιον moderator αν τους τιμωρήσει.

υ.γ.: το πρόβλημά μου φυσικά και δεν λύθηκε (εκ ου και τα ****** :) ) αλλά έχω μάθει να ρίχνω νερό στο κρασί μου, γιατί πολλές φορές το σκέτο χτυπάει στο κεφάλι ;)
πάντως τα αστεράκια εννοείται πως θα τα κρατήσω, δεν μπορώ πια χωρίς αυτά :d

εννοουσα το λινκ που ηταν μεσα στο ονομα σου κ οχι απο εσενα αλλα απο αλλα ατομα.......;)
 

DeletedUser

Guest
όντος ας γυρίσουμε στους κανονικούς μας ρυθμούς μετά τον χαμό.
όσοι εχετε προσωπικές αντιπαραθέσεις που λογο κλειδώματος δεν προλάβατε να τελειώσετε μπορείτε να τα πειτε με πμ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή