Κόντρα με Forum Moderators

  • Δημιουργός θέματος the leader
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2677

Guest
δεν σε υποτιμάει ουτε σε προσβάλει κανένας μοντ αν δεν το κανεις εσυ πρώτη που ακομη και να το κανεις παλι δεν θα σε προσβάλουμε.
ποιος σε εχει προσβάλει?

εμενα ακομη κανεις γιατι αποφευγω να συμμετεχω σε θεματα σαν αυτο..
μονο ως αναγνωστρια..
αλλα το οτι δεν υποτιματε η προσβαλετε ατομα εσεις πρωτοι επετρεψε μου να διαφωνησω..
 

DeletedUser

Guest
ωραια....βρες ενα οι οσα ποστ θέλεις και στείλε στο κεντρο υποστηρίξεις σαν παράπονο μαζι με το Link.
Όμως μην ξεχάσεις να βάλεις ολη την συζήτηση. :)
 

DeletedUser

Guest
δεν θα χαρακτηρίσει κανέναν αν δεν τον χαρακτηρίσουν.

έχουμε καποια παραπάνω δικαιώματα και το έχεις δεχτεί στην εγγραφή σου στους κανόνες.

Όντως το δέχομαι ότι έχεις παραπάνω δικαιώματα.Και όντως η δουλεια σας απαιτει κάποιο χρόνο και κόπο.και σε σχέση με άλλα φόρουμ γίνεται πολύ καλλη δουλεια.αλλα falegk το δικο σου μειον ειναι ότι εκνεριζεσαι εύκολα και φένεται...
 

DeletedUser

Guest
βλεπεις εσυ τον ντιμμε? δεν λεω να ειναι στο φορουμ και να τρεχεια απο πισω μας...αλλα που ειναι στην αιτηση υποστιριξης?

Προσωπικά τον βλέπω και μάλιστα από κοντά. Τώρα για το forum που λες απλά να σου θυμίσω ευγενέστατε φιλε μου πως το ότι δεν τον βλέπεις εσύ δεν σημαίνει πως δεν μπαίνει κιόλας! Και τώρα μπορεί να είναι μέσα και απλά να μην τον βλέπεις εσύ!
 

DeletedUser

Guest
όντως το δέχομαι ότι έχεις παραπάνω δικαιώματα.και όντως η δουλεια σας απαιτει κάποιο χρόνο και κόπο.και σε σχέση με άλλα φόρουμ γίνεται πολύ καλλη δουλεια.αλλα falegk το δικο σου μειον ειναι ότι εκνεριζεσαι εύκολα και φένεται...

σε αυτο εχεις απόλυτο δίκιο και ειναι το μεγαλύτερο λάθος που κανω και φαίνεται κιολας.
ειναι του χαρακτήρα μου και επειδή πιστεύω οτι κανω καλά την δουλειά μου εδω (ακόμη και να μην την κάνω) δεν θέλω να με βρίζουν και να με κράζουν δημοσίως τουλάχιστον.

θα προσπαθήσω να το κόψω αυτο και χαίρομαι που υπάρχει ενα άτομο που μου το ειπε :)
 

DeletedUser2677

Guest
ωραια....βρες ενα οι οσα ποστ θέλεις και στείλε στο κεντρο υποστηρίξεις σαν παράπονο μαζι με το link.
όμως μην ξεχάσεις να βάλεις ολη την συζήτηση. :)



δεν βρισκω τον λογο την δεδομενη στιγμη να κανω κατι τετοιο αφου οπως προανεφερα δεν εχω θιχτει απο εσας προσωπικα..
ισως η αισθητικη μου θιγεται καποιες φορες με αυτα που βλεπω να γραφονται..
κ αν εκανα κατι τετοιο πιστεψε με οτι δεν θα παρελειπα πραγματα..
η κανεις κατι η δεν το κανεις..
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα..
μολις διαβασα το ποστ σου leader κ μου γεννηθηκε μια απορια..
γιατι ανοιξες αυτο το θεμα?
υποτιθεται οτι αλλοι μοντ εχουν δωσει σαφεις εντολες να μην γινεται σχολιασμος τον μοντ αλλιως θα πεσουν τιμωριες..
πως μπορω εγω λοιπον να εκφερω την αποψη μου φοβουμενη οτι δεν θα τιμωρηθω?
(ποσω μαλλον εαν η αποψη μου ειναι αρνητικη)
κ για ποιον ακριβως λογο δεν μας επιτρεπεται ο σχολιασμος σας οταν κ εσεις οταν βλεπετε γραμμενο κατι που σας ενοχλει σπευδετε να σχολιασετε καποιους με διαφορα ομορφα του στυλ "ανωριμος", "ανεγκεφαλος" κλπ?
να φερω παραδειγμα..
εαν leader σε χαρακτηρισω ως ανεγκεφαλο θεωρω οτι,δικαιως,θα τιμωρηθω..
εαν αντιθετα το κανεις εσυ,ποια θα ειναι η επιπτωση σε σενα?
αυτα εχω να πω προς το παρον..
ισως προσθεσω κ αλλα στην πορεια..


Με αυτό το θέμα που άνοιξα σας επιτρέπω την οποιαδήποτε κριτική ... Είναι φανερό αυτό. Μπορεί να πεί ο οποιοσδήποτε την άποψή του , όπως έκανα και εγώ. Μπορεί να αναφέρει όποιος θέλει ότι θέλει και δεν θα τιμωρηθεί απο κανέναν...

Υ.Γ. : Ρε παιδιά μην γράφετε βλακείες για γλυψίματα και τέτοια ... Κανείς δεν γλύφει. Και όποιος το κάνει μην νομίζετε ότι θυμόμαστε το όνομά του ! :eek:

Υ.Γ. 2 : ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΠΑΜ!! :)
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω προσοπικα συμφωνω με τον leader αλα θα πω και το αλλο. σε ενα παιχνιδι που το παιζουν 30000 ατομα δεν ειναι δυνατον να ειναι ολοι καλοι και να παιζουν σοστα . Θα υπαρχουν οι ψεφτομαγκεσ οι μαγκες τα κολοπαιδα ( συγνομη για την φραση) οι κουτοπονιρει που θα κανου το παιχνιδη δυσκολο για εμασ του σοστουσ. Το θεμα ειναι ποσ θα τουσ απομακρινουμε με τον τροπομασ απο το forum δηλαδι τι ενοω Να μην καθετε ο καθενας να απανταει στην "βλακια" του αλου απο την στιγμη που ξερει οτι αυτο που γραφει δεν ειναι σοστο και οτι το κανει επιτιδες για να προκαλεσει. και επιτελουσ να αφισουμε το mod να κανουν την δουλεια τουσ σοστα και οχι καθε λιγο και λιγακι " γιατι εφγα infaction γιατι μου κλιδοσατε το θεμα " για να το κανουν κατι θα εχει γινει.Να δοσω ενα τρανταχτο παραδιγμα ο mod Zaitsev εχει ανοιξει ενα θεμα κοβεντα με τον Zaitsev και γραφει πεντακαθαρα στην αρχι να μην πιανουμε την κουβεντα αναμεταξιμασ να διτε το συγκεκριμενο forum εχει πανω απο 5 σελιδεσ απο οτι θυμαμε αν πιασετε να βγαλετε τησ κουβεντεσ που γινετε αναμεταξει τον παιχτων . Και οχι αυτεσ αναματαξι παιχτων και mod θα μινουν 3 σελιδεσ oλεσ και ολεσ. Αν πιασουνε οι mod και δοσουνε insfection σε ολουσ που εχουν πιασει την κουβεντα αναμεταξι τουσ θα φτενε αυτοι ?

. Δεν εχουν προσοπικα μαζι μασ ουτε εχουν να χορισουν τπτ απο εμας

αυτα ειχα να πω καλη συνεχεια και καλο παιχνιδι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
με αυτό το θέμα που άνοιξα σας επιτρέπω την οποιαδήποτε κριτική ... είναι φανερό αυτό. μπορεί να πεί ο οποιοσδήποτε την άποψή του , όπως έκανα και εγώ. μπορεί να αναφέρει όποιος θέλει ότι θέλει και δεν θα τιμωρηθεί απο κανέναν...

υ.γ. : ρε παιδιά μην γράφετε βλακείες για γλυψίματα και τέτοια ... κανείς δεν γλύφει. και όποιος το κάνει μην νομίζετε ότι θυμόμαστε το όνομά του ! :eek:

υ.γ. 2 : μην κανετε σπαμ!! :)


σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου..
θεωρω οτι κ οι 2 πλευρες ειμαστε σε δυσκολη θεση..
οπως επισης οτι κ οι 2 εχουμε δικιο κ αδικο..
πρεπει να βρεθει μια λυση ουτως ωστε να γινουν πιο ευκολα τα πραγματα..
αλλα θεωρω πως αυτο ειναι πολυ δυσκολο,κυριως για εμας τους χρηστες,γιατι δεν ειμαστε στη θεση σας ενω εσεις εχετε υπαρξει στη δικη μας..
θεωρω οτι εχουν γινει πολυ ασχημα τα πραγματα κ πλεον δυσκολα θα αλλαξει η κατασταση..
καποιοι η σιγα σιγα θα αποχωρουν η θα αρχισουν(συνεχισουν) να λενε το μακρυ κ το κοντο τους..
 

DeletedUser315

Guest
ακομα θα ηθελα να <<παρακαλεσω>> τους μοντ να διορθωσουν το ονομα του phoi nika για να μην εμφανιζετε *********.

εγώ γτ μπορώ να το γράψω?
phοinikas
πάντως όντος ειναι γελοίο αυτο και ΑΠΟΡΩ γτ ακόμα δεν διορθώθηκε
 

DeletedUser

Guest
ναι φτάνει με αυτο το θεμα όμως οκ?
αντε μπράβο :)
 

DeletedUser2824

Guest
εγώ γτ μπορώ να το γράψω?
phοinikas
πάντως όντος ειναι γελοίο αυτο και ΑΠΟΡΩ γτ ακόμα δεν διορθώθηκε

γιατι εισαι ο Ανωδυνος:p

*********

:p:eek:
τι μαγειες ειναι αυτα???

εντιτ: σορρυ φαλεγκ... δεν ειδα τι ειπες... νομιζω αξιζω το ινφρακσον..! δωσε αλλα προσεχε ειμαι ευθραυστος :p
 

DeletedUser

Guest
βασικά σταμάτα να κοροϊδεύεις ρε φιλε...τη εντιτ και δεν είδες τη ειπα?
είδες ολα τα αλλα και δεν είδες το δικό μου?
και μετα γράφεις εντιτ ενω δεν εχεις κάνει εντιτ και απλα γράφεις το μήνυμα και μου λες δώσε ινφρεκτιον.
ας σοβαρευτούμε και λίγο.
οταν κανεις εντιτ το γράφει κάτω...

σταμάτα να σπαμαρεις αντε.
 

DeletedUser2824

Guest
βασικά σταμάτα να κοροϊδεύεις ρε φιλε...τη εντιτ και δεν είδες τη ειπα?
είδες ολα τα αλλα και δεν είδες το δικό μου?
και μετα γράφεις εντιτ ενω δεν εχεις κάνει εντιτ και απλα γράφεις το μήνυμα και μου λες δώσε ινφρεκτιον.
ας σοβαρευτούμε και λίγο.
οταν κανεις εντιτ το γράφει κάτω...

σταμάτα να σπαμαρεις αντε.

δεν κοροιδευω... αν γινει εντιτ εντος 1ος λεπτου η 30 δευτερολεπτων, καπου εκει, δεν το μετρησα βασικα δεν φαινεται... με ξαφνιαζει που δεν το ξερεις ως μοντ...

α και ειχα παει βιαστικα να απαντησω χζωρις να δω τα αλλα ποστ, μετα οταν το εστειλα ηδη ειδα και τα αλλα!
 

DeletedUser2661

Guest
το προβλημα ειναι με συγκεκριμενο/νους moderators..(ονοματα δεν λεμε)
οταν κανεις ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ και οχι ''χρηση'' της εξουσιας σου εκει αρχιζουν τα προβληματα...
Δεν μπορει ο κυριος moderator να ριχνει τα μπαν του επειδη τον χωρισε η γκομενα ή επειδη ηταν ασχημος ο καιρος...
Εγινε καποιο συγκεριμενο γεγονος(οχι με τον the leader) και για αυτο μιλαω...
Απ'τους υπολοιπους διαχειρηστες δεν εχω κανενα απολυτος παραπανω..(ουτε απο το greeniari):D
 

DeletedUser

Guest
Σε όσα fora είμαι μέλος αυτό είναι το μοναδικό που όλοι τα χώνουν στους mods.Άρα δεν φταίει η δυσκολία της δουλειάς σας:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ξέρεις σε ποσα φορουμ ήμουν μοντ πριν έρθω εδω? ουυυυυ και σε ενα που εχει ίσος τα περισσότερα άτομα σε φορουμ ελληνικό αυτήν την στιγμή.
τη παει να πει αυτο?
οτι εμεις φταίμε που μας κραζουν η κάποιοι εδω μεσα που μας κραζουν?

το θεμα ειναι οτι δεν ειναι φορουμ για διάφορα θεματα αλλα για το παιχνίδι φιλε ναπο....
 

DeletedUser

Guest
Σε όσα fora είμαι μέλος αυτό είναι το μοναδικό που όλοι τα χώνουν στους mods.Άρα δεν φταίει η δυσκολία της δουλειάς σας

Τους τα χώνουν όλοι όπως λες, (που δεν νομίζω ότι είναι όλοι) επείδη τους δίνουν το βήμα για να τους κριτικάρουν, όπως αυτό το ποστ ή τα σχόλια που αφήνουν έπειτα από ένα κλείδωμα .Και αυτός που θα γραψει π.χ. σε αυτό το ποστ θα είναι επι το πλειστον ο δυσαρεστημενος.

Κοίταξε να δεις η δουλεια ενός μοντ δεν ειναι δυσκολη.απλα έχεις συγκεκριμένες απαιτήσεις που πιστεύω ότι όλοι οι μοντ που έχουμε τις ικανοποιουν.Οι μοντ του φόρουμ σε γενικές γραμμες κάνουν πολύ καλα την δουλεία τους.Το πρόβλημα είναι ότι ειναι και αυτοι είναι ανθρωποι.

Πριν ειπα στο falegk οτι εκνευριζεται(δικαιολογημένα μάλιστα!) και φαινεται, αυτό δεν συμαίνει ότι δεν κάνει σωστα την δουλεία του, αντιθετως μαλιστα, την κάνει πολύ καλά.Έγω, επείδη, είμαι εκδικητικος χαρακτηρας πλην όμως έντιμος πραγματικά αν ήμουν στην θέση του θα μας είχα μαμησει.

Έχω επίσης και ένα warning από τον the leader πολυ δικαιολογημένο μάλιστα.

Συμβουλή μου προς τους μοντ είναι να είναι αορατοι.Στελνεις τον αλλον για μπανάκι, δεν χρειάζεται μετα σχόλιο.Κλειδώνεις τον θέμα, δεν χρειάζεται σχόλιο.Τέλος, δεν γίνεται να είστε αρεστοι σε όλους.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή