ΚΟΣΜΟΙ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3328
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3157

Guest
Αυτο το τοπικ ειναι για αλλο θεμα Αλκη. Αν θες να πεις τον πονο σου για τα μποτς αφου σε βασανιζει ακομα ανοιξε νεο τοπικ και θα απαντησουμε εκει!

Ο κοσμος 5 δεν ξερω ποσο ζωντανος ειναι, αλλα αν πραγματι ειναι ετσι τοτε για να μην εχει παραπονο κανεις καλυτερα να ανοικτει ενας νεος κοσμος και να μεταφερθουν εκει οι παικτες απο κ2,κ3,κ4,κ5. Το θεμα ειναι να μεινει ζωντανος ενας απο αυτους τους κοσμους, και οχι να κλεισουν και να μεταφερθουν ολοι στον κ1.
 

DeletedUser5285

Guest
Εγω προτεινω νεο κοσμο που θα διοχετευτουν οι κοσμοι 2,3,4,5 με καθεστος οχι φουλ πριμιουμ. Οσον αφορα ενα προηγουμενο ποστ εδω ταιριαζει γαντι η εκφραση " Ασε μας κουκλίτσα μου"...
 

DeletedUser5555

Guest
εγω τωρα που το ξανασκεφτομαι λεω 2 μαζι με 4 και 3 με 5. διαγραφη ο κ8 κ7 και κ6 κ7 στον κ1.
 

DeletedUser4530

Guest
ο κ5 ειναι νεκρος! ουτε μονομαχιες ουτε οχυρομαχιες ουσιαστηκες ουτε τιποτα. γινονται δηλαδη αλλα μεμονομενες μονομαχιες και οχυρομαχιες μονο για ΧΡ και ομολογα. δεν υπαρχει η αντιπαλλοτητα, δεν υπαρχει το φιλινκ, δεν υπαρχει τιποτα! ισως δικαιολογημενα λογο ξενερωματος για την νεα εκδοση και πιθανες εγκαταλειψεις, η προσδοκησης κι αναμωνης μιας μεταφορας χαρακτηρα σε αλλο κοσμο!
κατα βαση εμεις εγακταλειψαμε τους κοσμους με την βοηθεια βεβαια της εταιρειας! αν και να μου επιτρεψετε να πω οτι ηδη πριν την νεα εκδοση υπηρχε μια φθηνουσα πορεια σ ολους τους κοσμους παραπανω απ το φυσιολογικο!

τακανολα να μου επιτρεψεις να εχω τις επιφυλαξεις μου σχετικα με τα νομικα! το οτι μπηκε καπου η μεταφορα χαρακτηρων και λειτουργησε αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουν να γινουν προσφυγες νομικες! κι ο βασικοτερος λογος ειναι τα χρηματα που πεφτουν για πρεμ και σβολους! πολυ απλα λοιπον δεν μπορει καποιος να σε παροτρυνει αμεσα η εμεσα να χωνεις χρημα και ξαφνικα ο κοσμος κλεινει και πεταξτε τους χαρακτηρες! δεν ειναι τυχαιο το οτι το εχουν φερει ετσι ωστε να ειναι εθελοντικο για τα λιγοτερα νομικα προβληματα η διαμαρτηριων και μαλιστα σε σημειο που να φτανει σε σημειο να απαιτειται απο μεγαλο μερος παικτων! τιποτα δεν ειναι τυχαιο!!! ;)

και κατι αλλο! οτι και να προτεινουμε εμεις οι κοινοι θνητοι, η εταιρεια θα αποφασησει συμφωνα με το τι την συμφερει οικονομικα κι οχι μονο. απλα η γνωμη της μαζας ΙΣΩΣ ληφθει υποψει σε καποια θεματα, αλλα της ΜΑΖΑΣ κι οχι οτι πω εγω η ο ενας η ο αλλος σκορπια! κι αυτο διοτι ο καθενας μας εχει μια γνωμη και προταση διαφορετικη και δεν υπαρχει μια συνοχη αποψεων! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5555

Guest
χρυμα αφου εχουμεο καθενας αλλη γνωμη δεν γινετε να υπαρχει αυτη η μαζα... :nn
 

DeletedUser4530

Guest
χρυμα αφου εχουμεο καθενας αλλη γνωμη δεν γινετε να υπαρχει αυτη η μαζα... :nn

σωστα! ομως εχουν ανοιχτει κοινα θεματα (τουλαχιστον στον κ5) για εδω και μηνες για το πως θα σωθει ο κ5! γινανε καποιες προσπαθειες στην αρχη αλλα μετα!... αν λοιπον ο καθε κοσμος με παρομοιο η καποιον αλλον τροπο εβρησκε μια κοινη λυση απ την πλοιοψηφια των παικτων, ισως (λεω) ισως κατι να γινοτανε! εχουμε ακομα ενα οπλο το φορουμ θα μπορουσε μετα να ανοιχτουν και στο φορουμ αναλογα θεματα! κι εκει να υπηρχε μια συνοχη ολων τον κοσμων! ομως αυτο που βλεπω στο φορουμ που μας απασχολει ειναι.... το να φτασουμε με αριθμηση στο εκατομυριο και πως θα κανουμε προτασουλες με γραμματα και πως θα βρουμε μια αποστολη που δεν ξεστραβονωμαστε λιγο παραπερα!!!
αυτα ειναι τελικα που μας απασχολουν κι οχι η μοιρα του καθε κοσμου!

στον κ5 παντως μας νιαζει να παρουμε 5 ΧΡ και 7 ομολογα αν κανουμε μια οχυρομαχη!!!!! :p
πφφ! κατι τετοια με κανουν να θελω να παρατησω το παιχνιδι!!!!

υγ ναι τωρα μαλωνω!!! :)
 

DeletedUser

Guest
Οι μάγιας έχουν δίκιο, ο xryma θέλει να παρατήσει το γουέστ! :eek:m
 

DeletedUser3328

Guest
το θεμα ή η ιδεα παρτε το οπως θελετε ειναι να μη ξαναδημιουργηθουν αλλοι κοσμοι ,οπως προειπα ηδη επεσε ο αριθμος των παικτων στο buffalo κοσμο..του χρονου οταν θα φτιαχτει λογικα καινουριος κοσμος παλι θα πεσει ο colorado και παει λεγοντας..αυτο εχει σαν αποτελεσμα μικρο πληθος σε μαχες οχυρων και γενικα φθανουν σε σημειο να ειναι ανενεργοι κοσμοι..ο μονος κοσμος που κρατιεται μια χαρα κατα τη γνωμη μου ειναι ο κοσμος1 ,..ο αγνος κοσμος του west, εδω και 5 χρονια!
 

DeletedUser5555

Guest
ειπες να μην ανοιγωνται νεει κοσμοι.

τοτε ο κοσμος ενα πως κρατιεται που το ειπες και εσυ?
θα σου πω κατι να θες με ακους...
πολλα παιδια εχουν φυγει απο 2,3,4,5 διοτι τσακωθηκαν...δεν ειναι λυση ομως να φευγεις απο τον κοσμο...επισης οποιος εχει χρονο μπορει να παιζει και στους 8 πια...αν εσυ φιλε δεν θες να μπεις αλλου μην λες ομως να μην γινει νεος κοσμος...πολλοι θελουν κιαλη ευκαιρια.

:wk

ας γινονται νεοι κοσμοι και ας μπει οποιος θελει...
αλλα προτεινο να ξεκινησετε ξανα στους παλλιους και οχι στους νεους.
 

DeletedUser3328

Guest
o k1 ειναι αγνος κοσμος εχει παικτες απο το 2008 που ξεκινησε το west ..ειναι ιστορικος κοσμος γι'αυτο το παιχνιδι..οσο και να σ ακουγεται περιεργο
 
Κορυφή