ΚΟΣΜΟΙ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3328
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3328

Guest
Να μη ξαναφτιαχτει αλλος κοσμος στο ελληνικο west..φτιαχνεται ενας..πατωνουν οι προηγουμενοι δεν ειναι λογικη αυτη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Συμφωνω απολυτα αλλα εγω εχω να κανω μια αλλη προταση αφου οι κ2,κ3,κ4,κ5 ειναι ανενεργοι και το ενδιαφερον στον κ1 εχει αρχισει να μειωνεται οταν αρχισει η συνεννοση των κοσμων να ενωθουνε ολοι οι μη full premium κοσμοι αυτο λογικα θα αναθερμανει το ενδιαφερον!Τι λετε?
 

DeletedUser3328

Guest
Συμφωνω απολυτα αλλα εγω εχω να κανω μια αλλη προταση αφου οι κ2,κ3,κ4,κ5 ειναι ανενεργοι και το ενδιαφερον στον κ1 εχει αρχισει να μειωνεται οταν αρχισει η συνεννοση των κοσμων να ενωθουνε ολοι οι μη full premium κοσμοι αυτο λογικα θα αναθερμανει το ενδιαφερον!Τι λετε?

μαζι σου +1
 

DeletedUser1514

Guest
και αμα εχουμε χαρακτηρες κ στους 5κ θα χασουμε τους 4ρις?
τα αποθεματα μας,τα ομολογα μας,τα $$$ μας κλπ
εγω δεν θελω να διαγραφουν κ ας ειμαι μονος μου...
ας τελειωσω το κραφτ η τις αποστολες.
 

DeletedUser

Guest
Ενας κοσμος για ενα καλυτερο west!

Εγω προσωπικα πιστευω οτι η μονη λυση για να ξαναζωντανεψουνε οι μη full premium κοσμοι ειναι να ενωθουνε σε εναν...
Οταν κανεις log-in βλεπεις τα εξης:
-Κοσμος 1 αριθμος παικτων:2623 και γεμιζουνε μονο μικρα και μεσσαια οχυρα
-Κοσμος 2 αριθμος παικτων:770 και εδω δυστυχως εχουμε ξεχασει τι σημαινει να γεμιζεις ενα οχυρο σε μαχη μονο ισως καμια αμυνα σε μικρο οχυρο
-Κοσμος 3 αριθμος παικτων:729 δυστυχως και εδω συμβαινει μια απο τα ιδια με τον κ2 μονο καμια αμυνα σε μικρο αν γεμισει
-Κοσμος 4 αριθμος παικτων:715 εδω τα πραγματα ειναι λιγο καλυτερα απο τους αλλους 2 κοσμους καθως τουλαχιστον τα μικρα οχυρα γεμιζουνε αλλα για μεσσαιο ουτε κατα διαννοια
-Κοσμος 5 αριθμος παικτων:969 εδω τα πραγματα ειναι καλυτερα απο τους αλλους 3 κοσμους καθως τα μικρα γεμιζουνε και ειναι κοντα στο να γεμισουνε τα μεσσαια οχυρα

Συγνωμη κιολας αλλα περα απο τον αριζονα και τον κ1 δεν βλεπω αλλο ελληνικο server να γεμιζει κατι αλλο εκτος απο μικρο οχυρο...Οποτε στην πραγματικοτητα το δειλημμα που εβαλα εγω στον εαυτο μου και ισως να πρεπει να βαλετε και εσεις στον εαυτο σας οταν φυσικα ανοιξουν οι μεσακινησεις στους κοσμους ειναι:"Θελω να εχω 5 χαρακτηρες σε 5 κοσμους που οι 4 αργοπεθαινουν και ο 5ος(εννοω τον κ1) αν δεν γινει κατι συντομα σε λιγους μηνες θα παρει την αποτομη κατηφορα και αυτος η θελω να εχω 1 χαρακτηρα αυτον που μου αρεσει-ταιριαζει-θελω περισσοτερο απο αυτους τους 5 κοσμους σε εναν ενεργο κοσμο με πανω απο 2500 χιλιαδες ατομα οπου οι μαχες οχυρων θα γεμιζουνε θα υπαρχουν συναρπαστικες μονομαχιες με 100-200 ισως και παραπανω ατομα να διαγωνιζονται για την πρωτια;"

Για αυτο εγω κανω απο τωρα την προταση μου για οταν ανοιξουν οι μετακινησεις των κοσμων,να γινει ενας ενιαιος ΟΧΙ FULL PREMIUM κοσμος οπου ο καθε παικτης που παιζει σε εναν η περισσοτερους απο τους 5 μη full premium κοσμους να διαλεξει τον χαρακτηρα του θελει...

Υ.Σ.Για παραπανω λεπτομεριες πανω στην προταση μου θα επιστρεψω μολις μαθω και εγω λιγο περισσοτερα για τις συννενωσεις σε αλλους κοσμους!Ως τοτε θα ηθελα την αποψη σας στην προταση μου
 

DeletedUser3157

Guest
Οι σκεψεις για τις μετακινησεις ειναι προς κ1, αριζονα και μπαφαλο...και μπορει προς κ4 ή κ5.

Ειμαι φανατικα υπερ προς της μετακινησης προς κ4. Αυτος ο κοσμος εχει περισσοτερη ζωη απ οτι νομιζετε αυτοι που δεν παιζετε ή δεν ειστε σε μεγαλη πολη. Περαστε μια μερα στην United Alliance και θα δειτε. Με τις μετακινησεις απο κ2, κ3, κ5 προς τον κ4 (των παικτων που παιζουν ηδη κ1, αριζονα και μπαφαλο) ο κοσμος θα ξαναζωντανεψει.

Πρεπει οπωσδηποτε να μεινει και ενας κοσμος μεταξυ κ2-κ5!!!
 

DeletedUser

Guest
Η πλειοψηφια των παικτων που παιζουν σε κ2 κ3 κ4 κ5 ειναι οι ιδιοι οποτε μια ενωση των κοσμων αυτων δεν νομιζω να ξαναζωνταψει το παιχνιδι δηλαδη αν ενωθουν αυτοι οι 4 κοσμοι πιστευει κανεις οτι θα υπαρχουνε πανω απο 2000 παικτες?
Γιατι εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι θα γινει κατι τετοιο και ακομα και αν γινει αυτο θα εχει κατα πασα πιθανοτητα ως συνεπεια να μαραθει ο κ1...
 

DeletedUser4664

Guest
Και ο αριζόνα όπως πάει για φούντο είναι. Εγω ελπίζω και θέλω να πιστεύω ότι με την 2.0 θα ζωντανέψει το παιχνίδι. Οι τωρινοί παίκτες θα ανανεωθούν και οι νέοι που θα έρχονται θα το βρίσκουν πιο συναρπαστικό. Αυτή είναι η τελευταία ευκαιρία της ιννο.
 

DeletedUser3157

Guest
Μπορεις να το αποδειξεις οτι θα υπαρχουν κατω απο 2000 παικτες? Πρεπει να εξαγεις τα ονοματα των παικτων απο την λιστα καταταξης, βαλτους στην εξελ και κανε remove duplicates. Εκει θα δεις ποσοι παικτες ειναι.
 

DeletedUser1797

Guest
ουτε κοσμος 1, ουτε 2 , ουτε τιποτα.. ενας κοσμος για τα τους 4 μη πριμιουμ και οι αλλοι 2 να μεινουν οπως εχουν..
 

DeletedUser2675

Guest
Παίζω πολύ καιρό το παιχνίδι και πάντα μόνο σε ένα κόσμο, δεν έχω να πω πολλά για τους άλλους κόσμους αλλά στον Κ4 που παίζω βλέπω ιδιαίτερα μεγάλη συμμετοχή στην Ομάδα μας (United Alliance) αλλά και στην αντίπαλη πλευρά. Αντιλαμβάνομαι να θέλει η εταιρεία να μετακινήσει παίκτες προκειμένου να υπάρχει μεγαλύτερη συμμετοχή στους κόσμους του παιχνιδιού, όμως θα πρέπει να φροντίσει να αξιολογήσει τα δεδομένα του κάθε κόσμου σωστά.
 

DeletedUser3795

Guest
k2 for ever!!!!

Θα ήθελα και εγώ να προτείνω στους διαχειριστές να παραμείνει απείραχτος κάποιος κόσμος μεταξύ Κ2,3,4,5.Προτιμώ και θέλω να είναι ο Κόσμος 2 που θα παραμείνει ως έχει.Ευχαριστώ πολύ.:))
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια τι εννοειτε οταν λετε να παραμεινει απειρακτος ενας κοσμος μεταξυ των κ2-κ5 πως ακριβως εννοειτε οτι θελετε να γινει η ενωσει των κοσμων?
 

DeletedUser3157

Guest
Εννοουμε να ανοιξουν διαδρομες

απο κ1 προς κ4,αριζονα, μπαφαλο
απο κ2 προς κ1, κ4, αριζονα, μπαφαλο
απο κ3 προς κ1, κ4, αριζονα, μπαφαλο
απο κ4 προς κ1, αριζονα, μπαφαλο
απο κ5 προς κ1, κ4, αριζονα, μπαφαλο
απο αριζονα προς μπαφαλο
απο μπαφαλο προς αριζονα
 

DeletedUser

Guest
Και αυτο θα ειναι καλυτερο απο το να ενωθουνε ολοι οι μη full premium κοσμοι σε εναν μεγαλο και ενεργο κοσμο?Αυτο δεν το εννοω μονο με τις μετακινησεις αλλα και με τον καινουργιο χαρτη ολες οι πολεις θα χασουνε τα οχυρα τους οποτε ειναι μια καλη ευκαιρια να γινει ενα σχετικο reboot των μη full premium κοσμων...
 

DeletedUser6533

Guest
egw pistebw oti einai lathos n min bgenoun neoi kosmoi gt oi ergates dn th exoun douleia kai oi neoi paiktes th briskonte antimetopoi me poli megalous kai empirous paiktes kai th paratan to game. pistebw omos oti kl th itan oi paloi kosmoi n kleisoun mia kai dn paizoun polloi

edit by bazel:Απαγορεύονται τα greeklish. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρε sot k καθε φορα που βγαινει ενας νεος κοσμος οι παλιοι πεθαινουν εδω προσπαθουμε να ξαναζωνταψουμε τους παλιους κοσμους οχι να τους "σκοτωσουμε"...Με το να κλεισουν οι παλιοι κοσμοι τι ακριβως εννοεις(γιατι πολυ μπορει να το παρεξηγησουν)?
Για τους εργατες τωρα με την εκκλησια που παει ως απειρο lvl οι εργατες μπορουνε να χτιζουνε απεριοριστα και οσο θελουνε,ενω οι νεοι παικτες μπορουνε να μπαινουνε στον πιο καινουργιο κοσμο ασε που δεν εχουμε και πολλους καινουργιους παικτες πλεον στο παιχνιδι,δηλαδη για 100 ατομα να αρχιζει καινουργιος κοσμος?Το θεωρω μεγαλη υπερβολη...

Υ.Σ. Δεν επιτρεπεται να γραφεις greeklish στο φορουμ εδω και πολυ καιρο καλυτερα να το αλλαξεις πριν παρει καποια ποινη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6533

Guest
ναι ρε μεγαλε αλλα τωρα εγω ειμαι 20 level στον buffalo και οι πρωτοι 200 ειναι πανω απο 100. πως θα τους συναγωνιστω?
 

DeletedUser3328

Guest
ναι ρε μεγαλε αλλα τωρα εγω ειμαι 20 level στον buffalo και οι πρωτοι 200 ειναι πανω απο 100. πως θα τους συναγωνιστω?

αν ηταν ετσι θα επρεπε να ανοιγουν καθε φορα καινουριοι κοσμοι για να συναγωνιζονται οι καινουριοι παικτες τους παλιους
 
Κορυφή