Ημερολογιο Ελευσης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3436
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6273

Guest
Έμεις που έχουμε ήδη πάρει έλκηθρο από πέρσυ, εάν κάνουμε σωστά και φέτος το ημερολόγιο θα πάρουμε δεύτερο έλκηθρο ή κάποιο άλλο δώρο;
 

DeletedUser6273

Guest
Επίσης κάτι ακόμα που σκέφτηκα λίγο αργότερα. Αν ανοίξω 13λάθος ημερομηνίες πριν τον Δεκέμβρη και 3λάθος μέσα στον Δεκέμβρη θα πάρω και ράβδο και σακουλάκι με μπίλιες ή μόνο το ένα από τα δύο;
 

DeletedUser

Guest
Έμεις που έχουμε ήδη πάρει έλκηθρο από πέρσυ, εάν κάνουμε σωστά και φέτος το ημερολόγιο θα πάρουμε δεύτερο έλκηθρο ή κάποιο άλλο δώρο;
Δεύτερο έλκηθρο με τα τώρα δεδομένα.

Επίσης κάτι ακόμα που σκέφτηκα λίγο αργότερα. Αν ανοίξω 13λάθος ημερομηνίες πριν τον Δεκέμβρη και 3λάθος μέσα στον Δεκέμβρη θα πάρω και ράβδο και σακουλάκι με μπίλιες ή μόνο το ένα από τα δύο;
Μόνο ένα από τα 2.
 

DeletedUser3157

Guest
εχω ήδη 2 έλκηθρα, θα παρω και ενα απο το ημερολόγιο και ακομα ένα απο τις προσευχές και θα γίνουν 4 !!

Τι να κάνω τέσσερα έλκηθρα, δώστε κάνα τάραντο τουλάχιστον να τα τραβάει

:p
 

DeletedUser6273

Guest
εχω ήδη 2 έλκηθρα, θα παρω και ενα απο το ημερολόγιο και ακομα ένα απο τις προσευχές και θα γίνουν 4 !!

Τι να κάνω τέσσερα έλκηθρα, δώστε κάνα τάραντο τουλάχιστον να τα τραβάει

:p

Οι προσευχές λογικά φέτος δεν θα σου δώσουν έλκηθρο, διότι είναι ηρωική πράξη.
Πάντως καλά είπε ο Τακανόλα, δώστε κανέναν τάρανδο να τραβάει, 6 τάρανδοι αντιστοιχούν σε ένα έλκηθρο :p
 

DeletedUser794

Guest
Μούρα,κόκκοι σιταριού...:blk

Τι έγινε ρε παιδιά, ΜΝΗΜΟΝΙΟ και στο West ???
:grr:grr:grr
 

DeletedUser4456

Guest
Ναι δυστυχως οπως φαινεται το εχουν κανει πικρο το ολο θεμα...:sad
 

DeletedUser

Guest
Μούρα,φασόλια,κόκκοι, τομάτες, ζαμπόν...Ελπίζω να έχουν σχέση με καμιά νέα αποστολή γιατί αλλιώς η inno είναι για κλάματα
 

DeletedUser

Guest
άνοιξα 13 λάθος πριν απο το δεκέμβριο και δεν μου έδωσε ράβδο... γιατί??:blk
 

DeletedUser

Guest
Γιατί στο δίνει από τις 24/12 και μετά!

Όσο για την νέα αποστολή, μπορείτε να τη δείτε όλη στο παρακάτω λινκ:

http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_77


Δίνεις ένα κάρο προιόντα για 1 σετ και 1 γλυκό απο το κάθε είδος...και παλιά έπαιρνες επι 24 μέρες κάθε μέρα 3-4 γλυκά!
 

DeletedUser2993

Guest
Mια ερώτηση..
Για να ΜΗΝ πάρεις το έλκυθρο πρέπει να ανοίξεις 3 λάθος κουτάκια ? Δηλαδή αν ανοιξεις μέχρι 2 στο δινει ?
 

DeletedUser3328

Guest
Mια ερώτηση..
Για να ΜΗΝ πάρεις το έλκυθρο πρέπει να ανοίξεις 3 λάθος κουτάκια ? Δηλαδή αν ανοιξεις μέχρι 2 στο δινει ?

αυτο που λες ειναι το οριο των λαθων που μπορεις να κανεις..δε σημαινει οτι πρεπει υποχρεωτικα να γινουν αυτα τα λαθη
 

DeletedUser5555

Guest
το εκληθρο το περνεις με 10 προσευχες στια 24 του μηνος.
το σακουλακι το περνεις με 5 λαθοι νομιζω αφου εχει περασει η ημερα.και το αλλο νομιζο κατι σαν ραβδο το περνεις με τα καρβουνα
ποσα δεν θημαμε
 

DeletedUser2993

Guest
αυτο που λες ειναι το οριο των λαθων που μπορεις να κανεις..δε σημαινει οτι πρεπει υποχρεωτικα να γινουν αυτα τα λαθη

Ναι το ξερω...
Αλλα ξεχαστηκα χθες και δεν ανοιξα 1 κουτι..εχω ακομα περιθωριο για το ελκυθρο ή το εχασα ? :hh
 

DeletedUser3328

Guest
Ναι το ξερω...
Αλλα ξεχαστηκα χθες και δεν ανοιξα 1 κουτι..εχω ακομα περιθωριο για το ελκυθρο ή το εχασα ? :hh

Συμφωνα,με αυτα που ειχε γραψει πιο πριν ενας διαχειριστης ναι το παιρνεις!
 

DeletedUser2993

Guest
To ειχα δει απλα ρωτησα για να ειμαι σιγουρος...φιου οκ ευτυχως :D
 

DeletedUser

Guest
εγώ έχω από πέρσι και άλλο ένα, και επειδή τότε ήμουνα λίγο νουπμακος :D δεν ήξερα και τα άνοιξα ότι μέρα νάνε και ότι μου έδινε το πουλούσα και με το φετινό έχω 2, φέτος το κάνω όπως πρέπει αλλά με το περσινό τι θα γίνει?? μου τι δίνει να το έχω
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια η αποστολη δεν μου ανοίγει, ανοιξα 22 σωστα και 2 λαθος αρα το παιρνω το ελκηθρο αλλα η μαγια δεν μου βγαζει την αποστολη
 

DeletedUser3436

Guest
η αποστολη θα βγει αυριο.Αυτοι που εχουν μαρμαρινους βολους θα παρουν την μεσαια θηκη (iron clad στα αγγλικα,δεν θυμαμε ελληνικα)
 
Κορυφή