Ημερολογιο Ελευσης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3436
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
http://www.the-west.gr/?mac=xmas2010

βαλτε το αυτό κι μετα μπειτε στους παιχτες σας. Θα έχετε δώρα.

Πιστεύω πως αν κάποιος άνοιξε κάποια πόρτα αργά κι έλαβε μάρμαρα πέρνει το μπλε δώρο, που σου δίνει τα περισσότερα δώρα, κάποιος που άνοιγε τις πόρτες καθημερινά στην σωστή ημερομηνία πέρνει το κιτρινο δωρο που σου δινει μεσαιο αριθμο αντικειμενων, κι αν οι ανυπομονοι ανοιξατε καποιες πορτες νωρις κι πηρατε καρβουνα θα λαβετε πρασινο που δινει τα λιγοτερα δωρα.

Εικασίες κάνω όμως κι μόνο...

(Υ/γ ανοιξα τα δωρα σε 3 κοσμους κι ακομα ζω... ελαβα αντικειμενα που σου δινει κανονικα του ημερολογιο απλα ελαβα απ'ολα)
 

DeletedUser3825

Guest
ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ Ν ΑΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ;
 

DeletedUser3825

Guest
Πιστεύω πως αν κάποιος άνοιξε κάποια πόρτα αργά κι έλαβε μάρμαρα πέρνει το μπλε δώρο, που σου δίνει τα περισσότερα δώρα, κάποιος που άνοιγε τις πόρτες καθημερινά στην σωστή ημερομηνία πέρνει το κιτρινο δωρο που σου δινει μεσαιο αριθμο αντικειμενων, κι αν οι ανυπομονοι ανοιξατε καποιες πορτες νωρις κι πηρατε καρβουνα θα λαβετε πρασινο που δινει τα λιγοτερα δωρα.



ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;
 

DeletedUser3436

Guest
εικασιες ειναι αλλα αποτι βλεπω και απο αλλους δεν ισχυει
 

DeletedUser

Guest
ενα ευχαριστω στα παιδια που παιζουν στον beta ή απλα ετυχε και το εμαθαν και μας ενημερωσαν πως γινεται να παρεις το δωρο, παρουσιαζοντας μας τον τροπο.

Απο οτι προσεξα δεν μας εχει ερθει σε ολους e-mail ειδοποιησης, σε εκεινο που εχουμε ενεργοποιησει τους παικτες μας.

Επισης απο το κειμενο που λεει ο Αι βασιλης στον beta, καθιστα πιθανο να μπορει ο καθενας να παρει μονο 1 δωρο, και οχι απο ενα καθε μερα.

Αν ισχυει αυτο, μπορουμε να το συνδυασουμε με το γεγονος οτι τα δωρα εμφανιστηκαν αυτες τις μερες, αρα ειμαστε αρκετα προνομιουχοι που μαθαμε τον τροπο παραλλαβης του δωρου 7 μερες νωριτερα, απο το υποτιθεμενο και παραδοσιακο ανοιγμα των δωρων στις 25 του μηνα.
 

DeletedUser

Guest
ετσι παιδια!
μ αρεσει το πνευμα ομαδικοτητας που εχουμε ολοι!
φανταζομαι,αν δεν ειχα πει τπτ στο φορουμ,ακομα ανηξεροι θα εισασταν μερικοι ε?
αντε,κ παλι μπραβο!

εγώ το έμαθα από το φόρουμ του .net πάντως...

Όμως vayia γιατί να μην αποκαλύψουμε πώς το πέρνεις? Δεν χάνει κανείς τίποτα...
 

DeletedUser3436

Guest
το λινκ το στελνουν σε οσους ηταν γραμμενοι στους γερμανικους κοσμους και μπηκε η εκδοση 1,3.ειναι ασφαλες.επισης για καθε κοσμο αλλαζει το κυριο στοιχειο του λινκ
 

DeletedUser3473

Guest
εγω παντως ουτε στον beta ειμαι...ουτε στον αγγλικο ουτε στον ισπανικο
ουτε στον γερμανικο ουτε στο αζερμπαιτζανικο...
παιζω μονο στον ελληνικο!
και δεν μπηκα απ το λιγκ που βαλατε...
απλα μπηκα χωρις ενα εχω ενεργοποιημενη την αυτοματη συνδεση...
και πηρα δωρακια και στους 3 κοσμους που παιζω...
2 κιτρινα 1 πρασινο
χωρις να εχω ουτε ενα καρβουνο η μαρμαρο σε κανεναν κοσμο...
παρακαλω να αναλυσετε και την δικη μου περιπτωση... :w
 

DeletedUser

Guest
εμενα 2η φορα δεν μου δινει το δωρο οποτε μαλλον ηταν 1 και μοναδικη
 

DeletedUser5052

Guest
ΛΙΝΚ

ευχαριστω για το λινκ το αναρτησα στο φορουμ πολης!!!:w:w:w:w
 

DeletedUser637

Guest
Ημερολόγιο Εκπληξεων

τώρα που έχουμε ανοιξει και την τελευταια πορτα τι θα το κανουμε το ημερολογιο?:blk
 

DeletedUser5052

Guest
δξ

δεν ξερω τι θα το κανουμε μπορει να φυγει αυτοματα!!!:eek:m:eek:m:eek:m:eek:m
 

DeletedUser1050

Guest
Ε, λογικά θα βγάλουν κάτι καινούριο του χρόνου με τις νέες εκδόσεις.


Προς το παρόν, μου φαίνεται πως αυτό με το μπλε δώρο γίνεται εφ'όσον έχεις πάρει όλα αυτά κανονικά... Εγώ δυστυχώς δεν πρόλαβα για 20 λεπτά να παραλάβω το δώρο μιας μέρας (έλειπα από το πρωί έως το βράδυ) κι έτσι πήρα το πορτοκαλί που δίνει από όλα.
 

DeletedUser

Guest
παιδια γιατι εμενα με εδωσε πορτοκαλι ενω τα ανοιγα κανονικα ολα στην ωρα τους??καθε μερα ανοιγα και το αντιστοιχο και με εδωσε πορτοκαλι!!

σε εναν αλλον κοσμο ειχα ξεχασει ενα και με εβγαλε παλι πορτοκαλι!!
τι γινετε ρε παιδιες??:blk
 

DeletedUser933

Guest
Ολα πορτοκαλι μενζ...ολοι το πορτοκαλι πηραν...
 

DeletedUser1050

Guest
Δηλαδή τι λέτε για το μπλε κουτί;
Δεν υπάρχει έτσι;
 
Κορυφή