Ημερολογιο Ελευσης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3436
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3436

Guest
Αν ξεχασατε να ανοιξετε πανω απο 3 κουτακια παει το ελκηθρο :(
 

DeletedUser

Guest
σε ορισμενους κοσμους ήμουν μάλλον καλό παιδάκι
eikona2-1.jpg

σε άλλους πάλι οχι
eikona1-1.jpg

οπως και να έχει


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
 

DeletedUser1050

Guest
Ήμουν ένα καλό παιδάκι τελικά!

Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια πολλά σε όλους :D
 

DeletedUser4459

Guest
Και εγω ημουν καλο παιδι και πηρα το ελκηθρο.Ελπιζω να μου φερει και το δωρο που του ζητησα ο Αη Βασιλης :)

Χρονια Πολλα σε ολους!!!
 

DeletedUser5052

Guest
δεν ειναι δικαιο

παιδια αυτο δεν ειναι δικαιο !!!:grr
ρωτανε οι συντακτες του The-West αν είχαμε χρονο να τις ανοιξουμε ???
Ελεος!!!!:grr
Τι διαφορα εχει το να ανοιξουμε τις πορτες την ημερα τους ???
Ξανα λέω
ρωτανε οι συντακτες του The-West αν είχαμε χρονο να τις ανοιξουμε ???
Πείτε μου και εμένα ...:dr:dr

Υ.Γ = συγγνωμη για τις φατσουλες (γραμη 1 + 3 μερες που ειναι)
Υ.Γ 2 = Χρόνια πολλα και καλα Χριστουγεννα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser933

Guest
Χρόνια Πολλά παιδιά , εγώ πήρα και απ'τα δυο (σε άλλους κοσμους)...
:gl
 

DeletedUser4999

Guest
χρονια πολλα εγο πηρα την ραβδο αλλα προτιμούσα να παρο το σακί με τις μπιλιές
 

DeletedUser

Guest
χρονια πολλα εγο πηρα την ραβδο αλλα προτιμούσα να παρο το σακί με τις μπιλιές

ποια ραβδο???
Εγω πηρα το ελκηθρο στον εναν κοσμο...στον αλλο ημουν πιο ανυπομονος και περιεργος για τα καρβουνα και τα μαρμαρα :p
 

DeletedUser

Guest
...

οχ σταματα πια αρηανε:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3328

Guest
σε ορισμενους κοσμους ήμουν μάλλον καλό παιδάκι
eikona2-1.jpg

σε άλλους πάλι οχι
eikona1-1.jpg

οπως και να έχει


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

το ελκηθρο παιρνεις οταν πατας το σωστο αριθμο στη σωστη ημερομηνια απο 1 εως 24 δεκεβρη?ή παιρνεις και τα 3 δωρα,δηλαδη και την ραβδο και το σακουλακι με τις μπιλιες?
 

DeletedUser

Guest
το ελκηθρο παιρνεις οταν πατας το σωστο αριθμο στη σωστη ημερομηνια απο 1 εως 24 δεκεβρη?ή παιρνεις και τα 3 δωρα,δηλαδη και την ραβδο και το σακουλακι με τις μπιλιες?

Με βάση τα περσυνά δεδομένα η αποστολή έχει ως εξής:

Αρχικά, το ημερολόγιο αυτό έχει νούμερα από το 1 έως το 24.Αυτά αντιστοιχούν στις 24 πρώτες μέρες του Δεκεμβρίου.Αν ανοίξεις το νούμερο 1 σε λάθος ημερομηνία θα λάβεις ένα Γυαλί Μάρμαρο:
[SPOIL]
3sykl.jpg
[/SPOIL]
ενώ αν ανοίξεις οποιδήποτε νούμερο πριν το Δεκέμβρη θα λάβεις Ένα κομμάτι άνθρακα:
[SPOIL]
1zg9s95.jpg
[/SPOIL]

Αν ανοίξεις το νούμερο 1 σωστά,δηλαδή 1 Δεκεμβρίου θα λάβεις διάφορα γλυκά.(Ισχύει για κάθε νούμερο)

Όσον αφορά το Έλκηθρο,το Σακουλάκι με μπίλιες και τη Ράβδο.

Επιλογή 1η:Ανοίγεις κάθε μέρα από 1η Δεκεμβρίου έως 24 Δεκεμβρίου από ένα νούμερο στο ημερολόγιο.Την πρώτη μέρα ανοίγεις το 1.Στις 10 Δεκεμβρίου ανοίγεις το 10,στις 11 Δεκεμβρίου το νούμερο 11 και πάει λέγοντας μέχρι τις 24.Αν το κάνεις αυτό θα πάρεις το Έλκηθρο.

Επιλογή 2η:Ανοίγεις τουλάχιστον 3 λάθος ημερομηνίες μέσα στο Δεκέμβρη,παίρνεις 3 Γυαλί Μάρμαρο και παίρνεις το αντικείμενο Σακουλάκι με μπίλιες.

Επιλογή 3η:Ανοίγεις τουλάχιστον 13 λάθος ημερομηνίες πριν το Δεκέμβρη,παίρνεις 13 Ένα κομμάτι άνθρακα και παίρνεις το αντικείμενο Ράβδος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3328

Guest
Με βάση τα περσυνά δεδομένα η αποστολή έχει ως εξής:

Αρχικά, το ημερολόγιο αυτό έχει νούμερα από το 1 έως το 24.Αυτά αντιστοιχούν στις 24 πρώτες μέρες του Δεκεμβρίου.Αν ανοίξεις το νούμερο 1 σε λάθος ημερομηνία θα λάβεις ένα Γυαλί Μάρμαρο:
[SPOIL]
3sykl.jpg
[/SPOIL]
Αν ανοίξεις το νούμερο 1 σωστά,δηλαδή 1 Δεκεμβρίου θα λάβεις διάφορα γλυκά.

Όσον αφορά το Έλκηθρο και το Σακουλάκι με μπίλιες.

Επιλογή 1η:Ανοίγεις κάθε μέρα από 1η Δεκεμβρίου έως 24 Δεκεμβρίου από ένα νούμερο στο ημερολόγιο.Την πρώτη μέρα ανοίγεις το 1.Στις 10 Δεκεμβρίου ανοίγεις το 10,στις 11 Δεκεμβρίου το νούμερο 11 και πάει λέγοντας μέχρι τις 24.Αν το κάνεις αυτό θα πάρεις το Έλκηθρο.

Επιλογή 2η:Ανοίγεις τουλάχιστον 3 λάθος ημερομηνίες και παίρνεις το αντικείμενο Σακουλάκι με μπίλιες.

ωραια ευχαριστω πολυ..και απ'οτι βλεπω ειναι και επαναληψημη,δηλαδη μεσα 2 χρονια απο τωρα θα μπορουμε να παρουμε και τα 3 αντικειμενα που δινει στο τελος ετσι?χριστουγεννιατικο ελκηθρο,ραβδο,σακουλακι με μπιλιες
 

DeletedUser

Guest
Φέτος το ημερολόγιο θα αλλάξει λίγο!Δεν θα δίνει μόνο γλυκά αλλά και αντικείμενα για την νέα αποστολή των Χριστουγέννων που θα μπει,η οποία στο τέλος λέει οτί θα δίνει κάτι σπάνιο.Ελπίζω να μην είναι το έλκηθρο πάντως!


1 ερωτησούλα από μένα.Στον κ3 εχώ 2 ημερολόγια.1 περσινό κι 1 φετινό.Το περσινό τι μπορώ να το κάνω?
 

DeletedUser3328

Guest
Φέτος το ημερολόγιο θα αλλάξει λίγο!Δεν θα δίνει μόνο γλυκά αλλά και αντικείμενα για την νέα αποστολή των Χριστουγέννων που θα μπει,η οποία στο τέλος λέει οτί θα δίνει κάτι σπάνιο.Ελπίζω να μην είναι το έλκηθρο πάντως!


1 ερωτησούλα από μένα.Στον κ3 εχώ 2 ημερολόγια.1 περσινό κι 1 φετινό.Το περσινό τι μπορώ να το κάνω?

ειναι επαναληψιμη αποστολη οποτε ενας παικτης μεσα σε τρεια χρονια μπορει να παρει και τα 3 αντικειμενα που δινει στο τελος
 

DeletedUser

Guest
ειναι επαναληψιμη αποστολη οποτε ενας παικτης μεσα σε τρεια χρονια μπορει να παρει και τα 3 αντικειμενα που δινει στο τελος

αυτό δεν απαντάει στην ερώτηση μου...εγώ ρώτησα τι μπορώ να κάνω το επιπλέον ημερολόγιο
 
Κορυφή