Ενστάσεις για τα αποτελέσματα

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
καλησπερα! δεν βλεπω να μου εχει πιστωθει κανενα αντικειμενο απο τις σψστες μου απαντησεις
Ζητήσαμε αρκετές φορές να στείλουν όλοι οι παίκτες αίτηση υποστήριξης για να παραλάβουν τα αντικείμενά τους μέχρι 3 Ιουνίου 2023. Η διορία έχει παρέλθει.

Κάποιοι πήραν παραπάνω (εκ παραδρομής) οπότε μπορεί να μην περίσσευαν για εσένα.
Ένας παίκτης πήρε ένα παραπάνω αντικείμενο και το οποίο αφαιρέθηκε μόλις αντιληφθήκαμε ότι δεν θα έπρεπε να το πάρει.

Τα πιστεύεις αυτά που λες ή απλά τα λες για να τα πεις;
Εάν δεν έγινα κατανοητός, παρακαλώ διευκρινίστε μου να σας εξηγήσω.
 

MrBean

Μέλος
Ένας παίκτης πήρε ένα παραπάνω αντικείμενο και το οποίο αφαιρέθηκε μόλις αντιληφθήκαμε ότι δεν θα έπρεπε να το πάρει.

Έχω απορία αν παιδάκι δημοτικού θα το έπειθες αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να την λύσω.Κάθε φορά που απαντάς τα κάνεις και χειρότερα δεν ξέρω πως το καταφέρνεις είναι φοβερή η κατάστασή σου.
 

selakano

Μέλος
Ένας παίκτης πήρε ένα παραπάνω αντικείμενο και το οποίο αφαιρέθηκε μόλις αντιληφθήκαμε ότι δεν θα έπρεπε να το πάρει.
Αλήθεια; ποιός; πού; παραπονέθηκε που του του βάλατε και το πήρατε χαμπάρι;
 

otojim

Νέο Μέλος
καλησπερα στην παρεα, για καποιο λογο, δεν πηρα το κολιε!!! ενω ειμαι σε αυτουσ που απαντησα σωστα!
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator

otojim

Νέο Μέλος
Πιθανόν βλέπετε άλλη λίστα νικητών; Δεν σας βλέπω στην λίστα νικητών του Κολιέ 15ων γενεθλίων.
καλημερα σας, η λιστα των νικητων, δεν ειναι αυτη ? https://forum.the-west.gr/index.php?threads/Ανακοίνωση-Αποτελεσμάτων.9927/
αν ναι , τοτε πατωντασ εδω,Spoiler: Γύρος II - Κολιέ 15ων γενεθλίων, βλεπουμε τουσ νικητεσ! αν ειμαι σωστος μεχρι εδω τοτε το ονομα μου, εγω το βλεπω!!! https://prnt.sc/-vJgmb24oWfi
 

otojim

Νέο Μέλος
καλημερα σας, η λιστα των νικητων, δεν ειναι αυτη ? https://forum.the-west.gr/index.php?threads/Ανακοίνωση-Αποτελεσμάτων.9927/
αν ναι , τοτε πατωντασ εδω,Spoiler: Γύρος II - Κολιέ 15ων γενεθλίων, βλεπουμε τουσ νικητεσ! αν ειμαι σωστος μεχρι εδω τοτε το ονομα μου, εγω το βλεπω!!! https://prnt.sc/-vJgmb24oWfi
εχετε δικιο και συγνωμη, δεν ειχα δει οτι ειχε και παρακατω λιστα με τα τελικα αποτελεσματα! ισωσ να κριθηκε ακυρη η απαντηση που εδωσα για το κολιε!
 

ΕΡΩΤΑΣ

Μέλος
Ότ;αν παίζεις σε ένα μόνο κόσμο, γιατί πρέπει να στείλεις αίτηση υποστήριξης για να παραλάβεις τα δώρα ; Είναι τιμωρία γιατί παίζεις σε έναν μόνον κόσμο ;
 

Chief *Kounelos*

Μέλος
Θα προτείνουμε στην εταιρεία να προστεθεί αυτό το χαρακτηριστικό στο μέλλον.
Η εταιρεια απανταει οπως εσεις ? 1 μηνας εχει περασει απο οταν διαβασατε την ιδεα που εδωσα σε GM και ακομα δεν εχει απαντηση στα χερια του ..κατα τ' αλλα ζητατε οι παικτες να προτινουν πραγματα ,καιγεστε στα εθνικα εβεντ.

Απολαυστε την ψευδη αισθηση ανωτεροτητας και σταματηστε να ζητατε απο τους παικτες να προσφερουν ιδεες ενω εσεις ειστε ανικανος να δωσετε μια απαντηση ποσο μαλλον να βρειτε μια ιδεα μονος σας.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
@knightmaregr ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ


Αστεία Αστεία , πότε ενδιαφερθήκατε πραγματικά για την κοινότητά σας χωρίς να ακολουθείτε και να υπακούτε σε αυτά που σας λέει η εταιρεία , και μην λέτε ότι η εταιρεία δεν σας αφήνει να κάνετε events , σας αφήνουν μια χαρά , αλλά εσείς αποφασίζετε , και εσείς για κάποιο λόγο δεν φαίνεται να έχετε το συμφέρον της κοινότητάς σας στο μυαλό σας , όλη η δουλειά γίνεται από τους δύο ανθρώπους κάτω από εσάς που χωρίς να σας προσβάλλω , κάνουν την μεγαλύτερη και καλύτερη δουλειά από εσάς . Το μόνο που κάνεις εδώ και χρόνια είναι να κάνεις copy-paste τις ανακοινώσεις και τα events και να τα ανεβάζεις και να λες ότι κάνεις μια δουλειά, πληρώνεσαι από την εταιρεία και είσαι και Δ.Κ. σε δύο διαφορετικά παιχνίδια, αλλά στην επίλυση προβλημάτων και στη λήψη αποφάσεων είσαι από τους χειρότερους. Δεν με νοιάζει αν με κάνεις ban αλλά να ξέρεις ότι δεν κάνεις καθόλου σωστά τη δουλειά σου και ελπίζω με απλά και ωραία μικρά άλματα να το παρατήσεις επιτέλους και να αφήσεις έναν από τους δύο ανθρώπους απο την Ο.Δ να αναλάβει γιατί σου εγγυώμαι ότι θα κάνει τη δουλειά σου 100 δισεκατομμύρια φορές καλύτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CR-M

Μέλος
Εχω μια απορία...αν αποτανθείτε στην μαμμά ΙΝΝΟ και ζητήσετε να ισχύσει ο αρχικός πίνακας αποτελεσμάτων θα το αρνηθεί? Θα παρακαλούσα να αναρτηθεί η απάντηση εδω και να μην με αγνοήσετε
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εχω μια απορία...αν αποτανθείτε στην μαμμά ΙΝΝΟ και ζητήσετε να ισχύσει ο αρχικός πίνακας αποτελεσμάτων θα το αρνηθεί? Θα παρακαλούσα να αναρτηθεί η απάντηση εδω και να μην με αγνοήσετε
Έχω εξηγήσει ήδη στην ανακοίνωση. Η εταιρεία είχε ενημερωθεί γι αυτό και δεν μας είπε να αλλάξουμε κάτι. Και εκτός των άλλων, επαναλαμβάνω για ακόμη μία φορά, κάποιοι παίκτες θεώρησαν, και καλώς, ότι αδικήθηκαν.
 
Κορυφή