Δημοσκοπηση Μετακινησης Χαρακτηρων

Επιθυμειτε την μετακινηση χαρακτηρων απο τους κοσμους 6 και 7 προς τον κοσμο 8?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    116
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

dimitrisCh

Μέλος
@cord
Εγώ το γνωρίζω ότι αυτό δεν είναι τεχνικώς εφικτό, αλλά απλώς το ανέφερα ώστε να γίνει γνωστό και σε αυτούς που δεν το γνωρίζουν.

πιστευω οτι και ο νταλας πρεπει να ανοιχτει
Για μεταφορές «από» ή »προς» ;


Προτείνω όποιος δεν έχει λίφε να μην μετακινείται μέχρι να βάλει. Ειδικά από κ6.
Είναι ευνόητο, ότι μια μεταφορά παίκτη χωρίς λίφε δεν έχει νόημα, αν ο παίκτης δεν έχει τουλάχιστον ~10Κ λιφε.


ολοι εσεις που εχετε κ στον αριζονα κ στον μπαφαλο κ στον κολοραντο παιχτη

ειστε ενεργοι κ στους τρεις κοσμους το ιδιο?

πνιγεστε σε μια κουταλια νερο,προτιμαται δηλαδη να εχετε 3 χαρακτηρες σε 2 παιθαμενους κοσμους κ εναν λογαριασμο σε εναν που αργοπεθαινει

διαλεχται τον εναν απο τους τρεις κ χαρειται το παιχνιδι σε εναν ζωντανο κοσμο
Για να έχουν 3 χαρακτήρες σε 3 «παιθαμενους κόσμους», προφανώς σημαίνει ότι θέλουν να έχουν 3 διαφορετικούς χαρακτήρες. Κάποιοι θέλουν σε έναν κόσμο μονομάχο, σε άλλον οχυρά, και σε άλλον πλανόδιο για παράδειγμα.
Έχω 3 παίκτες στους 3 κόσμους και δεν σκοπεύω να ματακινήσω κανέναν. Άλλωστε ο Κ8 δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες μου ως κόσμος.


Ναι στην μεταφορα!!!{μπας και ξαναγυρισουμε στο game ενεργα}:wk
Φρούδες ελπίδες. Αυτοί οι «πεθαμένοι κόσμοι» δεν σώζονται με τίποτε σ΄ ένα δυστυχώς «πεθαμένο πλέον παιχνίδι».


Ώρα 9:05 πμ

Κόσμος 6
Σαλούν 1 - 17 παίκτες

Κόσμος 7
Σαλούν 1 - 12 παίκτες

Κόσμος 8
Σαλούν 1 - 22 παίκτες

Οι ίδιοι παίκτες πλην ελαχίστων στους ίδιους κόσμους. Είναι προφανές ότι δεν έχει να προσφέρει μια μεταφορά από 2 πεθαμένους κόσμους σε έναν επίσης πεθαμένο κόσμο.

Κόσμος 1
Σαλούν 1 - 31 παίκτες

Μήπως ν' αρχίσουμε να συζητάμε πλέον και για μετακινήσεις από Κ1 προς Κ8;


Παρεμπιπτόντως, μια απόφαση υπέρ ή κατά των μεταφορών, δεν σημαίνει αυτομάτως, ότι θ΄ανοίξουν οι μεταφορές. Η εταιρία θα αποφασίσει πάντα με τα δικά της κριτήρια. Απλώς όπως ανέφερε κι ο cord αυτο θα χρησιμοποιηθεί από την ομάδα διαχείρισης ως ένα επιχείρημα για να τεθεί αίτημα ν΄ανοίξουν οι μεταφορές.
 

DeletedUser6637

Guest
συνιθισε η γρια στα συκα κ τωρα της κακοφενεται!!!!

Για να έχουν 3 χαρακτήρες σε 3 «παιθαμενους κόσμους», προφανώς σημαίνει ότι θέλουν να έχουν 3 διαφορετικούς χαρακτήρες. Κάποιοι θέλουν σε έναν κόσμο μονομάχο, σε άλλον οχυρά, και σε άλλον πλανόδιο για παράδειγμα.
Έχω 3 παίκτες στους 3 κόσμους και δεν σκοπεύω να ματακινήσω κανέναν. Άλλωστε ο Κ8 δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες μου ως κόσμος.



Αγαπητε κυριε δημητρη

γουστο σου,βιτσιο σου καθως και δικαιωμα σου να εχεις 15 λογαριασμους σε 15 νεκρους κοσμους....αν και εγω το βλεπω λιγο αρρωστημενο εως κ πολυ....

παιζεις απο οτι γνοριζω σε παρα πολους κοσμους ελληνικους κ μη....

δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα ομως ποια ειναι η ουσια να κρατας λογαριασμους σε νεκρους κοσμους.....πραγματικα δεν μπορω να σε καταλαβω,αν κ θελω δε μπορω....

το πως αντιλαμβανεται ο καθε ενας μας πολλα πραγματα σε τουτο τον ματαιο κοσμο που ζουμε ,διαφερει ως προς πως αντιλαμβανεται την καθημερινοτητα του.......
 

DeletedUser7336

Guest
το καλυτερο θα ηταν αυτο να ερθει κοσμος απο ολους τους σερβερ ετσι θα ζωντανεψει επιτελους λιγο το παιχνιδι.
 

DeletedUser6637

Guest
TrollerCoaster

δικο μου ειναι φιλε μου....

που σου φενεται το περιεργο???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6637

Guest
που κολαει οποιος δεν εχει πολυ ζωη να μην κανει μεταφορα?

εισαι λιγο τρολ?
 

DeletedUser7250

Guest
TrollerCoaster

δικο μου ειναι φιλε μου....

που σου φενεται το περιεργο???

"Θα είναι δικό σου αλλά θα είναι σαν να μην είναι δικό σου!". Τα 'λεγε ο γέροντας. Πέρα από την πλάκα, μίλησα στστιστικά σκεπτόμενος.

Σχετικά με το λίφε, αυτό είναι η πεμπτουσία του παιχνιδιού. Τι νόημα έχει να γεμίσει ο κόσμος με χαμηλά λίφε που να φωνάζουν για να μπουν οχυρά, εφ' όσον γίνονται μάχες ακόμα;
 

DeletedUser6889

Guest
Εντάξει το να γίνει μεταφορά όμως τι γίνεται με κάποιον χρήστη που έχει χαρακτήρα και Αριζόνα και Μπάφαλο;
Στην δική μου περίπτωση έχω και στους δύο και θέλω να μεταφερθούν όμως πως θα γινει;
Προτείνω μεταφορά του χαρακτήρα Αριζόνα στον Κ8 και του Μπάφαλο σε κάποιον άλλο από τους νέους. Γίνεται?

Με ποιον τρόπο θα μπορούσε να γίνει συγχώνευση χαρακτήρων ???
 

DeletedUser6632

Guest
Καλησπέρα είμαι κατά των μεταφορών γιατί κατα την γνώμη μου θα δημιουργηθεί ανισότητα. Δηλαδή κάποιος που σε έναν πεθαμένο κόσμο εύκολα πήρε κάποια δώρα στις κληρώσεις λόγω του μειωμένου ανταγωνισμού θα έρθει με τα ρούχα και τα όπλα του να με ανταγωνιστεί? Επίσης δώθηκαν κάποια όπλα όπως τα Μανιτού μιά φορα σε κάθε κόσμο. Τώρα τι θα κάνουμε θα τα συσωρεύσουμε σε έναν? Οταν έκανα έγγραφή είχα την επιλογή να πάω και σε άλους κόσμους προτίμησα όμως να μπω Κολοράντο ακριβώς για να αποφύγω πολύ παλιούς λογαριασμούς
 

DeletedUser7250

Guest
Ωραίο θα ήταν να ανοίξουμε έναν κόσμο μόνο για "βετεράνους". Όποιος θέλει να μετακινείται εκεί. Τα γέτια και όσοι παίζουν για τη θέση ας μείνουν στον κόσμο τους, να κοιτάζουν την κατάταξη κάθε 2 λεπτά και να αυτοθαυμάζονται. Οι υπόλοιποι που θέλουν νταβαντούρι φεύγουν.
 

DeletedUser6637

Guest
συνιθισε η γρια στα συκα κ τωρα της κακοφενεται!!!!

---->> siras


για να παρεις τα μαντου η οποια μυθικα του νικητη των σβολων

απο τις πολλες λοταριες που εχουν γινει κατα καιρους

τα εσκασες χοντρα πιστευω.....μπορει κ πολυ χοντρα

κ αν το εκανες γιατι σου περυσεβανε,πολυ καλα κ εκανες,μαζι σου...

το φερ πλευ δεν το σκεφτηκες τοτε που βαραγες εσυ με το μαντου η με τα φρανκ ιτον η με τα κουλεν μπακερ η με τον πελεκα-χονταχ κ οι αλλοι σε γαργαλαγανε με τα πιτσιλιστηρια τους ε?

ουτε οταν αγοραζες δεκα , δεκα τις ικανοτητες σαν να αγοραζεις καραμελες
κ το επεζες κονιορδος ε?

αλλα τωρα θεωρεις οτι ειναι αδικο να ερθουν αλλοι παλιοι παιχτες απο παλιους κοσμους......

τα χριστουγεννα πηγαινε να πεις τα καλαντα να αγορασεις κανενα σβολο
γιατι θα σου χρειαστουν.......

ο αριζονα κ ο μπαφαλο εχει παιχταραδες κ στις μονομαχιες κ στα οχυρα

αγαπητο κολοραντο ερχομαστε.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7250

Guest
Πάλι καλά που έχουμε το μαντού στον αγώνα ενάντια στη φυματίωση!
 

DeletedUser6889

Guest
Ναι στην μεταφορά απο Αριζόνα, με τον χαρακτήρα του Μπάφαλο τι γίνεται;
 

DeletedUser6637

Guest
ο μιτσι ειναι noob

μιτσι πατα διαγραφη στον μπαφαλο

αφου ολο χανεις στις μονομαχιες.....

χε χε χε χε

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Chief *Kounelos*

Μέλος
Σρυ που θα στο πω αλλα καποια απο τα τουφεκια που λες αγοραστηκαν με παραπανο λεφτα απο οσα λες στον μπουφαλο και σιγουρα παραπανο απο οσα εδωσε ο πρωτος στον 8 για το αντιστοιχο ,απλα εχει εδω και μερικες λοταριες δε μπαινουν λεφτα απο <<μερικους>> αρα ενα δυο οπλα ειναι ετσι ,οποτε σε συμφερει να ανοιξει τωρα παρα αργοτερα,το ιδιο και την εταιρια!Το πανω τυχαινει να το ξερω γτ ημουν σε μια λοταρια δευτερος δε θα σε πω σε πια δε χρειαζεται!
 

DeletedUser4509

Guest
Μηπως η μετακηνιση να γινει αναποδα?

Δλδ απο τους αλλους κοσμους προς τον Αριζονα.
 

DeletedUser6889

Guest
παρακαλώ οι απαντήσεις σε καίρια ερωτήματα μόνο από υπεύθυνα άτομα που μιλάνε επίσημα για λογαριασμό του παιχινιδιού

Ευχαριστώ :))
 

cord

Ex-The West Team
Mitsi Bronson > Η μετακινηση ειναι μονο προς τον κοσμο 8 οπως και ζητηθηκε απο πολλους παιχτες.
Μπορεις να επιλεξεις τον καλυτερο χαρακτηρα που διαθετεις στους κοσμους 6 και 7 και αυτον να θεσεις προς μετακινηση στον κοσμο 8 (αφου διαγραψεις πρωτα αυτον του κοσμου 8).
Αν ο του κοσμου 8 ειναι καλυτερος απο τους αλλους δυο τοτε μπορεις να επιλεξεις να μην κανεις καμια μετακινηση και να συνεχιζεις να παιζεις οπως τωρα.
Μετακινηση προς κοσμο 9 (Dallas) ειναι εκτος συζητησης και δεν τιθεται καν τετοιο θεμα.
 

dimitrisCh

Μέλος
Όλοι εσείς που γκρινιάζετε για να ανοίξουν οι μεταφορές προς Κ8, αλλά κι εσείς που γκρινιάζετε για να μην γίνουν οι μεταφορές, σε μερικούς μήνες, ακόμη κι αν ανοίξουν οι μεταφορές, θα γκρινιάζετε, γιατί θα βρεθείτε πάλι μπροστά σε αδιέξοδο αφού θα παίζετε πάλι σ' ένα «νεκρό κόσμο». Πολλοί θα έχουν χάσει πολύ καλούς χαρακτήρες, εφόσον έχουν παίκτες σε περισσότερους από έναν κόσμο, αφού θ΄αναγκαστούν να διαγράψουν κάποιον από τους παίκτες τους. Αλλά θα έχετε την ευκαιρία να στήσετε νέο παίκτη. Σε μερικούς μήνες θ΄ανοίξει ο δώδεκα. Για όλους υπάρχει μια δεύτερη ευκαιρία να στήσουν νέο χαρακτήρα ξεκινώντας από την αρχή.
:p
 
Κορυφή