Δεν υπάρχει τρόπος άμυνας!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser315

Guest
5 λεπτα που αναφερεις δεν ειανι τιποτα
ειναι πολυ μικρη αποσταση

επίσης κάποιοι που λετε οτι για τα επόμενα 45 λεπτα να μπορεί να βαρέσει μονο αυτος που δέχθηκε την επίθεση ειναι τελείως ακυρο
γιατι αν αυτος δεν μπορει να νικισει τον αντίπαλο δεν εχει όφελος
και δεν θα μπορουσε να ζητήσει βοήθεια απο καποιον σύμμαχο αφου οι περισοτεροι παιζουν τον κλεφτοπόλεμο
 

DeletedUser

Guest
Τα 5 λεπτά είπα για παράδειγμα ας γίνει 30 λεπτά
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΡΑΠΟΝΟ

Καλησπερα εχω να κανω 1 παραπονο με της μονομαχιες της προαλες οταν ημουν 45 λβν ηρθε ενας με 66 λβν και με λιποφιμισε 3ης φορες
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα εχω να κανω 1 παραπονο με της μονομαχιες της προαλες οταν ημουν 45 λβν ηρθε ενας με 66 λβν και με λιποφιμισε 3ης φορες

γι αυτο φταις εσυ..που εχεις το επιπεδο μονομαχιας ανεβασμενο..
αυτο ειναι το τιμημα..οπως νικας εσυ χαμηλοτερα λεβελ,ετσι μπορεις να χασεις και απο υψηλοτερα λεβελ..

ΥΓ.γι αυτο εισαι μια βδομαδα εκτος πολης?
 

DeletedUser

Guest
οχι το διατυπωσες λαθος,
εγω απλα ειμαι αυτος που προλαβαινει να σε μονομαχησει

υπαρχει και λιστα αναμονης

- darkfox
- .lsd.
- polaretti
- **ougk**

και παει λεγοντας
 

DeletedUser

Guest
Εγώ το βρήσκω πάρα πολύ δίκαιο.:D:D

Οσο πιο καλός γίνεσαι, να μοναμαχείς με τους καλούς, να μην χτυπάμε όλο τους τυχάδες κ εργάτες
 

DeletedUser

Guest
κόσμο 1 ---> 91 καθαρά τυχωδιώκτης
Κόσμο 4----> 76 στρατιώτης
κόσμο 5----> 78 στρατιώτης
 

DeletedUser3328

Guest
σωστος αυτος που ανοιξε το θεμα δεν ειναι δυνατον να εχουν βαλει μονομαχια εναντιον σου και αφου εχεις ξεκινησει τον υπνο να ολοκληρωνουν τη μονομαχια τους οι επιτιθεμενοι
 

DeletedUser

Guest
NIKOSAEN δεν θα σχολιάσω αν έχεις δίκιο ή αδικο σε αυτο που λες για τις μονομαχίες. Απλά πρόσεχε λίγο στα θέματα που απαντάς...Τα σχόλια που έκαναν οι συμπαίχτες σου αφορούσαν παλαιότερες αναβαθμίσεις του παιχνιδιού!!! Το προηγούμενο απο το δικό σου σχόλιο έγινε το Φεβρουάριο του 2011!!!

το θέμα κλειδώνει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή