Αλλαγές στις Μονομαχίες

  • Δημιουργός θέματος cord
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1797

Guest
Τι αλλαγες θελετε για μονομαχιες???
και ΠΑΛΙ ο 4ος λογαριασμος ενος παικτη ειναι "ελευθερος"
Δεν υπαρχει ΜΟΝΙΜΟΣ αποκλεισμος, εστω και αν εχει τιμωρηθει πανω απο 3 φορες αυτος και τα μποτακια του.
Στελνω τωρα μηνυμα στην εταιρια! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
 

DeletedUser5285

Guest
Θετικες οι αλλαγες στις μονομαχιες αν και μπορουσαν να γινουν ακομα μεγαλυτερες τομες.
Συμφωνω βεβαια οτι θα πρεπει να γινουν αυστηροτεροι ελεγχοι σε ομαδικες μονομαχιες παιχτων που εχουν δημιουργησει στρατια απο μποτ μονομαχων διαφορετικων στησιματων που ο κοσμος το χει τουμπανο ποιοι ειναι αλλα η διαχειριση κρυφο καμαρι...
Ηρθε η ωρα κυριοι να ασχοληθειτε και με τις μαχες οχυρων που ειναι η πεμπτουσια του παιχνιδιου και αυτο που ξεχωριζει το west απο αντιστοιχα παιχνιδια.
Κακως βγαλατε τις θηκες απο τις μαχες οχυρων.
Αυξηστε τον αριθμο των ομολογων και ιδιαιτερα της εμπειριας σε καθε μαχη. 4500 που ειναι η μεγιστη την παιρνεις και απο 1 μονομαχια χωρις απαραιτητα να διακινδυνευσεις ολη σου τη ζωη και ενεργεια.
Τελος, οσον αφορα τους εμπορες, αυξηστε την αξια των ντροπ και βαλτε περισσοτερα αντικειμενα στα πιθανα ντροπαρισματα.
Μην αφησετε το παιχνιδι να σαπισει κι αλλο.
Θελουμε αλλαγες οχι λοτταριες...
 

cord

Ex-The West Team
"... o κοσμος το χει τουμπανο, αλλα η διαχειριση κρυφο καμαρι..." όμως άλλα τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκουβάγιας...
Μπορεις να στειλεις αιτηση υποστηριξης και να υποδειξεις ποιοι ειναι αυτοι οι λογαριασμοι που η διαχειριση δεν εχει εντοπισει, διαφορετικα εισαι συνυπευθυνος για αυτο που αοριστα και με τοση ευκολια καταγγελεις εδω.
Το ιδιο ισχυει και για τον magos69 πιο πανω. Δεν θα δεχτουμε καμια απαντηση εδω για αυτο το θεμα.
Εδω ειναι αλλη συζητηση, οποιαδηποτε αναφορα σε πολλαπλους θα επιφερει ποινες απο εδω και περα, εχει καταντησει κουραστικο πλεον. Υπαρχει το κεντρο υποστηριξης για αυτα τα θεματα.
 

DeletedUser1797

Guest
εχω κανει πανω 15 αναφορες..
μερικοι εχουν αποκλειστει.. λιγοι εχουν μονιμο..και μας το λενε στα ισα οτι εχουν κιαλλους λογαριασμους αλλα ο καθενας στη κοσμαρα του...
αμα θες καθαρση στο παιχνιδι κυριε cord κανε αυτο που πρεπει..
μην κοροιδευομαστε κιολλας..εγω εδω ειμαι να βοηθησω αμα χρειαστει..ολοι ξερουν ποιοι ειναι και πως εχουν ανεβει στις μονομαχιες..

και μην μου ριξεις αποκλεισμο επειδη εγραψα εδω,απαντηση προς εσενα ηταν..(οχι πως με νοιαζει δηλαδη..)
 

el diablo

Νέο Μέλος
Ολο λογια εισαι μαριε η αλλιως μαγος69...ειδα τι εγραψες για μενα και προκαλω να γινει ελεγχος...εσυ που ηθελες να κανεις πωλησεις σε ευρω τα αντικειμενα που ειχες στα αποθεματα σου...αστο ως εδω γτ αν συνεχησεις την λασπολογια θα ανεβασω τα μιν σου στο φορουμ και οποιον παρει ο χαρος..μονο για κλαμα εισαι καλος τελικα. Το να απαιτας απο την διαχειριση αυτα που καταγγειλες πρεπει εσυ να εισαι σωστος στο παιγνιδι μεσα και οχι να ζητας συναλλαγες σε ευρω.
Και κατι αλλο ετσι για να ξερεις...εκανα 2+ μηνες 149λβλ....
 

DeletedUser1797

Guest
1ο..ανεβασε οτι θες..εσυ μου εκανες προσφορες μαζι με ogpato..δεν εχω πουλησει τιποτα ομως..
2ο..δεν σου απευθυνα καν τον λογο (οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται)
3ο..εξυπνακια..με προγραμμα που κρυβει IP κανει ο καθενας εξυπναδες σαν εσενα...και ντυνει και τα μποτακια του..ολοι ξερουμε ποιους λογαριασμους εχεις.. ολος ο σερβερ..μην γελοιοποιησε..
4ο..ησουν εκτος ενα καλοκαιρι μαζι με ogpato και τα μποτακια σου..ξαφνικα ανεβαινεις νο1..

εαν η ζωη σου ειναι το παιχνιδι μαγκια σου..εγω δεν εχω ξαναβαλει σβολο εδω καιρο..συνεχισε να εισαι θυμα..και να παιζεις με προγραμματα που κρυβουν IP..
ΕΛΕΟΣ...
 

DeletedUser2675

Guest
Το δημόσιο φόρουμ του παιχνιδιού δεν είναι χώρος για τέτοιου είδους συζητήσεις. Αν έχετε να καταγγείλετε κάτι ή κάποιον που πιστεύετε ότι παραβιάζει τους Κανόνες θα πρέπει να το κάνετε δημιουργώντας μία Αίτηση Υποστήριξης.
 

DeletedUser5285

Guest
"... o κοσμος το χει τουμπανο, αλλα η διαχειριση κρυφο καμαρι..." όμως άλλα τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκουβάγιας...
Μπορεις να στειλεις αιτηση υποστηριξης και να υποδειξεις ποιοι ειναι αυτοι οι λογαριασμοι που η διαχειριση δεν εχει εντοπισει, διαφορετικα εισαι συνυπευθυνος για αυτο που αοριστα και με τοση ευκολια καταγγελεις εδω.
Το ιδιο ισχυει και για τον magos69 πιο πανω. Δεν θα δεχτουμε καμια απαντηση εδω για αυτο το θεμα.
Εδω ειναι αλλη συζητηση, οποιαδηποτε αναφορα σε πολλαπλους θα επιφερει ποινες απο εδω και περα, εχει καταντησει κουραστικο πλεον. Υπαρχει το κεντρο υποστηριξης για αυτα τα θεματα.


Το τοπικ αυτο αφορα τις αλλαγες στις μονομαχιες. Αποψη μου ειναι οτι η παταξη οσων παιζουν ατιμα δημιουργουν θεμα στον τομεα αυτο οποτε δεν ειμαι καθολου εκτος θεματος. Ειναι μια αλλαγη που πρεπει να γινει. Εχω κανει και εγω οπως και αλλα παιδια πληθωρα αναφορων στα συγκεκριμενα ατομα που ουτε λιγο ουτε πολυ υπερηφανευονται που βρισκουν και τα κανουν. Οι απειλες περι ποινων δε με αγγιζουν. Αν ειναι να τιμωρηθω επειδη λεω την αληθεια ας ειναι. Βρειτε ενα τροπο να αντιμετωπισετε φαινομενα proxy και teamviewer αν το ειπα σωστα.
 

DeletedUser5558

Guest
"... o κοσμος το χει τουμπανο, αλλα η διαχειριση κρυφο καμαρι..." όμως άλλα τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκουβάγιας...
Μπορεις να στειλεις αιτηση υποστηριξης και να υποδειξεις ποιοι ειναι αυτοι οι λογαριασμοι που η διαχειριση δεν εχει εντοπισει, διαφορετικα εισαι συνυπευθυνος για αυτο που αοριστα και με τοση ευκολια καταγγελεις εδω.
Το ιδιο ισχυει και για τον magos69 πιο πανω. Δεν θα δεχτουμε καμια απαντηση εδω για αυτο το θεμα.
Εδω ειναι αλλη συζητηση, οποιαδηποτε αναφορα σε πολλαπλους θα επιφερει ποινες απο εδω και περα, εχει καταντησει κουραστικο πλεον. Υπαρχει το κεντρο υποστηριξης για αυτα τα θεματα.



θα μπει η ποινη που λετε πιο πανω η να γραψω κι εγω για 2ους-3τους λογαριαζμους?? "

το μονο κακο απο τις αλλαγες στις μονομαχιες ειναι οτι θα ξαναβγουν τα φαντασματα μονομαχοι (μποτακια μονομαχοι που το μονο που εκαναν ηταν να πανε να κανουν μονομαχια σε 1-2 παιχτες και τιποτα αλλο)απλα εχασαν το τρενο του εξ -πι των μονομαχιων με αποτελεσμα να μην μπορουν να ακολουθησουν τον μονομαχο μια με τα σετ,μια με τους ποντους που ειχε απο αποστολες κλπ και απο την αλλη η εμπειρια που καθε μερα μεγαλωνε ,ειχαν σαν αποτελεσμα να μην μπορει να τον δει μετα απο λιγες μερες και στο τελος το μονο που εκαναν τα αφεντικα τους ηταν να τα διαγραψουν ή να τα κανουν χτιστες εως οτου διαγραφουν
τωρα με το λβλ να ειναι το ανωτερο για ολους το 450( αρα κι ενας παιχτης που θα ειναι 350 θα μπορει να σου κανει μονομαχια)προσοχη να :shμην βγουν παλι τα φαντασματα στην φορα!!!!
 

DeletedUser7250

Guest
Τι το λες και δεν το κάνεις;

Αν ξέρεις τους διπλούς κάνε αναφορά στη διαχείριση. Αν δεν τους ξέρεις, μην κάνεις ότι τους ξέρεις. Απλά πράγματα. Μη χαλάς το θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5285

Guest
Ο χρηστης magos69 εφαγε 2 εβδομαδες αποκλεισμο και εγω προειδοποιηση.
Απαιτω την ιδια ποινη απο τους λογοκριτες.


Υ.γ. Τον μαγο τον μπαναρατε επειδη κατηγορησε καποιους για μποτ. Αυτους που τον κατηγορησαν οτι ζητουσε χρηματα τους μπαναρατε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7208

Guest
Λάθος! Ένας οχυρομάχος δεν πέφτει κάτω από 1000 ομόλογα καβάτζα, οπότε τα 26 για να γεμίσει είναι ψίχουλα σε αυτά που έχει. Για να μην αναφερθώ αν έχει ντόπες από το κραφτ του που συμπληρώνει υγεία.
Στα υπόλοιπα που λέει ο φίλος Nagual είμαι σύμφωνος 100%

Απο που ως που πρεπει να εχω 1000 ομολογα και πως να τα διατηρησω, οταν θα δινεις ενα καρο ομολογα για ενισχυση ενεργειας και υγειας, δεν θα κρατησουν για πολυ τα ομολογα δυστηχως, οποτε οι οχυραδες θα πρεπει με το που τελειωνει η μια μαχη ν απηγαινουν απευθειας στην επομενη, για πες μου ετσι πως θα μαζεψεις 1000 ομολογα
 

DeletedUser5084

Guest
Κινητρα και αντικινητρα

Βασει ανακοινωσεων αλλα και προσφατης εφαργης αυτων στους ΝΕΤ κοσμους το κινητρο μονομαχιας δεν θα πεφτει κατω του 3%.

Επισης κατι νεο, το οποιο δεν εχει ανακοινωθει επισημα σε αυτο το φορουμ, ειναι η δυνατοτητα επεκτασης της προστασιας απο λιποθυμια σε 72 ωρες!

Παρουσιάζει ενδιαφερον ο τροπος που επιτυγχανεται αυτο...

Η προστασια του παιχτη που δεχτηκε τη λιποθυμια, αρχικα περιοριζεται σε 24 ωρες. Στη συνεχεια ο εν λογω παιχτης αν ΔΕΝ προκαλεσει ο ιδιος μονομαχια θα ισχυσει η επεκταση της προστασιας του μεχρι τις 72 ωρες.

Αν μετα τις πρωτες 24 ωρες ο παιχτης επιθυμει να διακοψει τη προστασια απο μονομαχια, θα μπορει να εκδηλωσει επιθεση με κοστος μονάχα 1 ποντο ενεργειας :))

καλο?
 

DeletedUser6978

Guest
Ρε τι τρώγεστε με επεκτάσεις, προεκτάσεις μεταβολές και ένα σωρό :cns.

Οποιος δεν θελει μονομαχίες βγαίνει από πόλη και άντε γεια:p
 

DeletedUser6152

Guest
Αυτες οι νοοτροπιες κατεστρεψαν το west..
Οποιος δεν θελει μονομαχιες να φυγει,να παει αλλου..
Γιατι οι κομπλεξικοι μονομαχοι αν δεν χτυπανε οχυρομαχους,εργατες,εμπορους δεν μπορουν να παιξουν αλλιως.δυσκολευονται.
 

DeletedUser5285

Guest
Οι σοβαροι μονομαχοι, αυτοι δηλαδη που παιζουν χρονια μονομαχιες δεν χτυπανε οχυρομαχους και εργατες γιατι δεν τους δινουν πλεον εμπειρια. Τωρα αν καποιοιοι παιχτες οπως εγω αλλαζουμε σκιλλς καθε 2-3 μηνες, δε μας φταινε οι μονομαχοι αν μας κερδιζουν το διαστημα που ειμαστε οχυραδες...
 

cord

Ex-The West Team
Οι αλλαγες που εχουμε ανακοινωσει θα προστεθουν την αλλη εβδομαδα (θα υπαρξει και αναλυτικη ανακοινωση).
Εχουμε διαβασει ολα τα επικοδομητικα σχολια και τα εχουμε μεταφερει και μαζι με σχολια απο αλλες χωρες να εξεταστουν ωστε να υπαρξουν πιθανες τροποποιησεις.
Αν καποιος θελει να προσθεσει κατι αλλο, μια προταση για βελτιωση π.χ. θα χαιρομασταν πολυ.
 

DeletedUser5612

Guest
Κανα νεο με τις μονομαχιες εχουμε; Η 2.22 Μπηκε αλλα στις μονομαχιες τιποτα... Αμαν πια με αυτα τα εργατικα 48ωρα.....
 

DeletedUser5848

Guest
θα μας κανετε την τιμη να μας ενημερωσετε ή πρεπει να ρωτησουμε καμια 10ρια ατομα ακομα για να παρουμε απαντηση.... :p
 
Κορυφή