Δημοσκόπηση για το premium ''Κατευνασμός Σαμάνου'' στον κόσμο 1

Επιθυμείτε την προσθήκη του premium ''Κατευνασμός Σαμάνου"?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    419
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser184

Guest
τελιώσε η ψηφοφορία με 15%+ για το ναι..ποτε θα εχουμε νεα?
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι δεν θα πρεπει να μπει καθως εχουν ψηφισει 420/8700=4,8%...δεν νομιζω
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι δεν θα πρεπει να μπει καθως εχουν ψηφισει 420/8700=4,8%...δεν νομιζω

ναι ρε φίλε, βάλε και τους πολλαπλούς, και τους αποκλεισμένους, και τους ανενεργούς και δεν θα σου πολλοί λιγότεροι

ερώτηση:

τελικά θα μπει ή όχι?
 

DeletedUser184

Guest
αυτο ηταν το λαθος επρεπε να μπορεις να επιλεγεις στο παιχνιδι και οχι στο φορουμ..απο εκει και περα το θελει η πλειοψηφια..ασχετα αν ψηφισαν οχι αν μπει δεν σημαινει οτι δεν θα το χρησιμοποιησει κανεις απο αυτους που ειπαν οχι..
 

DeletedUser

Guest
οσοι ψηφισαν οχι ειναι μαγκεσ και τιμιοι.....

Οποιος θελει το original post σε προσωπικο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1514

Guest
ψιτ....εσυ ο απο πανω.
ο μαγκας και ο τιμιος...
για κοιτα απ την γωνια,ερχομαι...
εγω η κοτα ειμαι....
:p
 

DeletedUser3504

Guest
χωρις να θελω να δημιουργησω προβλημα στο θεμα αποψη μου ειναι οτι αν μπει ο κατευνασμος στο κ1 να γινει το ιδιο και με τους υπολοιπους
 

DeletedUser

Guest
υπομονη , θα δειξει !!!! λετε να ξερουν κατι κ να μας το κρατανε κρυφο...
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι δεν θα πρεπει να μπει καθως εχουν ψηφισει 420/8700=4,8%...δεν νομιζω

Λιγο μεγαλυτερο απο το δικο μας ποσοστο ειναι το ποσοστο του Αμερικανικου εκλογικου σωματος που εκλεγει "Πλανηταρχη"...Εκει δεν διαμαρτυρεται κανενας και θα διαμαρτυρηθει ο οποιοσδηποτε για τον "κατευνασμο του Σαμανου" ;
:blk

Δωστε κατευνασμο στον Λαο να γουσταρει!
 

DeletedUser

Guest
Τελικά τι θα γίνει? :hh:hh:hh

θα μπει ή δεν θα μπει? :))
 

cord

Ex-The West Team
δεν κραταμε τιποτα κρυφο, απλα χρειαζεται λιγος χρονος για να συλλεξουμε και να εξηγησουμε στην εταιρεια τις αποψεις που ακουστηκαν, τα ποσοστα της δημοσκοπησης αλλα και της αποχης απο αυτην.
για αυτο το σκοπο εχουμε ζητησει απο επαγγελματια στατιστικολογο να μας πει και την αποψη του κυριως για τα νουμερα της δημοσκοπησης.
οταν θα παρθει η οποια αποφαση θα το ανακοινωσουμε εδω, ελπιζω πολυ συντομα.
 

DeletedUser3504

Guest
σεβαστε cord αν θα σας ειναι ευκολο εσενα και τους συνεργατες σου να κανετε και μια δημοσκοπηση και για τους υπολοιπους κοσμους γιατι θαρρω πως δεν ειναι και 100% δικαιο αν ο κατευνασμος ενεργοποιηθει στο κ1 να μη γινει το ιδιο και στους λοιπους κοσμους

αποψη μου παντα
 

DeletedUser1050

Guest
Θα έλεγα ένα μεγάλο ΟΧΙ αν και δεν παίζω πια Κ1. Πολλοί από εδώ είπαν "ναι" χωρίς να σκεφτούν τις συνέπειες, οι οποίες - αν το σκεφτείς καλά το θέμα - είναι πολλές και περισσότερες από τα πλεονεκτήματα που θα ωφελήσουν μερικούς παίχτες που "θεοποιήσαν" τον σαμάνο.
Επίσης, poumplios, θα έλεγα να γίνει στον Κ1 μόνο αυτό (μιας και η δημοσκόπηση πήγε με "ναι" δυστυχώς) και βλέπουμε αποτελέσματα, αν θα υπάρξουν πολλοί που θα χρησιμοποιούν το πρέμιουμ, είναι μεγάλο το ρίσκο του να βάλεις το συγκεκριμένο πρέμιουμ σε όλους τους κόσμους ντούκου :) Πολλοί που "αγωνίζονται" χωρίς πρέμιουμ και λοιπά ή έφτασαν εκεί που έφτασαν χωρίς χρήση πρέμιουμ σαμάνου, θα τα παρατήσουν και θα φύγουν...
Η κάθε πλευρά έχει τα θετικά και τα αρνητικά της :))
 

DeletedUser2581

Guest
οπα παιδια για εξηγηστε λιγο τι ειναι το πρεμιουμ σαμανος?
 

DeletedUser184

Guest
θα μπορεις να αλλαζεις τις ιδιοτητες και τις ικανοτητες σου τζαμπα με αυτο το πρεμιουμ

καμία σχεση..

κατευνασμος σαμανου είναι οταν π.χ εγω αλλαξω 10 ικανότητες και η τιμη για την επομένη είναι π.χ 1500 και αλλαξεις 5 ιδιοτητες και η τιμη ειναι 2000$ για την επομενή οταν πατας κατευνασμός σαμάνου θα πάει ο σαμανός πισω στις αρχικές του τιμες δηλαδή
250$ για ιδιότητα και 50$ για την καθε ικανοτήτα..αρα δεν θα παιρνεις ολες τις ικανοτητες ιδιοτητες στο χέρι αλλα θα μηδενίζεις τον σαμανο για να πληρώσεις π.χ αντι να πλήρωσεις 10,000 με τον κατευνασμο να πληρώσεις 5000
 

DeletedUser

Guest
Αυτή τη στιγμή ο κόσμος 1 έχει 9023 παίκτες! οι 241 από αυτούς ψήφισαν ναι για το premium αυτό και σκέφτεστε αν πρέπει να το προσθέσετε στο παιχνίδι ή όχι; το 2,5% των παικτών του κόσμου 1; είμαστε σοβαροί;

δε νομίζω ότι οι 241 αντιπροσωπεύουν όλους εμάς που παίζουμε σ'αυτόν τον κόσμο!
 

DeletedUser184

Guest
αυτή τη στιγμή ο κόσμος 1 έχει 9023 παίκτες! οι 241 από αυτούς ψήφισαν ναι για το premium αυτό και σκέφτεστε αν πρέπει να το προσθέσετε στο παιχνίδι ή όχι; το 2,5% των παικτών του κόσμου 1; είμαστε σοβαροί;

δε νομίζω ότι οι 241 αντιπροσωπεύουν όλους εμάς που παίζουμε σ'αυτόν τον κόσμο!

υπολόγισε πολλούς διπλούς μην σου πω και τριπλούς..υπολόγισε λεβελ μεχρι 14..επισης υπολόγισε κατασταση διακοπων..κανονικά η ψηφοφορία επρεπε να γίνει στο παιχνίδι..απο εκει και πέρα απο την στιγμή που σε ενημέρωνε στο παίχνιδι είχες το ελευθερο να ψηφισεις οποτε...αλλος ενας που δεν το θελει και βρισκει γελιες δικαιολογιες..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή