Dead Man Union - Απολογισμός.

DeletedUser

Guest
nerd fight and I'm not participating?get out of here....
λοιπον παιδια,εγω ειμαι ακομη τσατισμενος με το γνωστο περιστατικο,αλλα δεν πειραζει
αντε γεια,χαρηκα που παιξαμε μια δυο-τρεις μαχες οχυρων οταν επαιζα,δεν ξερω αν με θυμαστε,ημουν αυτος που εβγαινε απο το οχυρο.

kkthxbai!

(respect στον psamdio)
 

DeletedUser

Guest
για ποιο πραγμα λετε ρε παιδια ? τι να με ρωτησουν εμενα ?
 

DeletedUser2737

Guest
δεν ξρω ποσα απιδια χωραει ο σακος ξερω ομως ποσα ζομπι χωραει....
 

DeletedUser1512

Guest
ντιλιγκερ τισ αναφορες ξερεις να τις διαβαζεις? 14 απο τους 50 ηταν απο ccp οταν το πειραμε πισω. αντιθετως οταν το πειρατε εσεις ειχατε και 30 ατομα απο aa, hd, wif, dead, τζαμπατζηδες κτλ κτλ κτλ ολα ειναι στο παιχνιδι θες δεν θες.
αντε γεια

δεν ειπα πουθενα οτι διαφωνω με την οποια τακτικα.απλωσ ειπα οτι αυτο ηταν η αφορμη να στοχοποιησουμε τουσ ccp, γιατι δεν ηρθαν απλωσ να παρουν μεροσ σε μια μαχη αλλα ηρθαν ολα τα λεβελ 90-99.δηλαδη οργανωμενα και σκοπιμα.ετσι αποφασισαμε και εμεισ με τη σειρα μασ να ασχοληθουμε μαζι τουσ.

τωρα το οτι εμει πηραμε το οχυρο με ενα σωρο αλλα ατομα λογικο.τοτε οι vigilantes ηταν γυρω στουσ 30, φενετε ομωσ οτι πολοι ηταν αυτοι που η τουσ αρεσαμε σαν ανεξαρτητοι η δεν συμπαθουσαν εσασ
 

DeletedUser

Guest
δεν ειπα πουθενα οτι διαφωνω με την οποια τακτικα.απλωσ ειπα οτι αυτο ηταν η αφορμη να στοχοποιησουμε τουσ ccp, γιατι δεν ηρθαν απλωσ να παρουν μεροσ σε μια μαχη αλλα ηρθαν ολα τα λεβελ 90-99.δηλαδη οργανωμενα και σκοπιμα.ετσι αποφασισαμε και εμεισ με τη σειρα μασ να ασχοληθουμε μαζι τουσ.

τωρα το οτι εμει πηραμε το οχυρο με ενα σωρο αλλα ατομα λογικο.τοτε οι vigilantes ηταν γυρω στουσ 30, φενετε ομωσ οτι πολοι ηταν αυτοι που η τουσ αρεσαμε σαν ανεξαρτητοι η δεν συμπαθουσαν εσασ

Δεν εχει να κάνει με συμπάθειες και αντιπάθειες, εχει να κάνει με συμμαχιες. Όταν βλέπει κάποιος μια επίθεση και παιζει λιγο καιρο το παιχνιδι θα παει με την εκαστοτε πλευρα. Αρα αυτό το ανεξαρτητοι που λες είναι λιγο ακυρο, ενταξει εχετε έναν πυρηνα αλλα από κει και περα.... οπου φυσαει ο ανεμος :cool:
 

DeletedUser

Guest
Τίποτα ρε Λακορα μάλλον γίνεται αναφορά τότε που η Χαβαλενθια μπηκε στην gu και αμέσως μετά φύγατε όλοι από εκεί και γίναται τα γνωστά αναρχοαυτόνομα zombie
Aλήθεια ρε Λακορα πες μου που βρήκατε τα λεφτά και κανατε το σημερινό γιουρούσι?Έχετε κάνει επενδύσεις σε δολλάρια?sortάρετε μετοχές?τι κανατε και βγαλατε τόσα φράγκα?..Τα golden boys του west γίναται..
;)

Ισχύει η πρόταση μου πάντως να μαζευτούμε οι 4 δυνατές συμμαχίες και να προσπαθήσουμε να καταλαβουμε ολο τον "ανένταχτο" χάρτη(Pimpe de oro,donkihotis,t00l,jimperix,psamdio,silenzio και λοιποι αρχηγοί σκεφτείτε το :p).Βέβαια δεν ξέρω αν σε αυτή την περίπτωση θα είμαι εντός gu ή εκτός υπερασπίζοντας το οχυρό των αυτονομων Μπικινιωτών...
 

DeletedUser735

Guest
Τίποτα ρε Λακορα μάλλον γίνεται αναφορά τότε που η Χαβαλενθια μπηκε στην gu και αμέσως μετά φύγατε όλοι από εκεί και γίναται τα γνωστά αναρχοαυτόνομα zombie
Aλήθεια ρε Λακορα πες μου που βρήκατε τα λεφτά και κανατε το σημερινό γιουρούσι?Έχετε κάνει επενδύσεις σε δολλάρια?sortάρετε μετοχές?τι κανατε και βγαλατε τόσα φράγκα?..Τα golden boys του west γίναται..
;)

Ισχύει η πρόταση μου πάντως να μαζευτούμε οι 4 δυνατές συμμαχίες και να προσπαθήσουμε να καταλαβουμε ολο τον "ανένταχτο" χάρτη(Pimpe de oro,donkihotis,t00l,jimperix,psamdio,silenzio και λοιποι αρχηγοί σκεφτείτε το :p).Βέβαια δεν ξέρω αν σε αυτή την περίπτωση θα είμαι εντός gu ή εκτός υπερασπίζοντας το οχυρό των αυτονομων Μπικινιωτών...


οι offshore εταιριες ειναι στην μοδα...

mortial κατι μου λεει οτι ειναι αρκετα παραπανω
 

DeletedUser1512

Guest
παραδεσ εχομε
και δεν μαζευουμε μασουρια για να τα κανουμε ρουχαλακια και σαμανουσ.
τα ριχνουμε στην πολη για να γλενταμε.
70000 μαζεψαμε σε 2 μερεσ.
τα αλλα που εχω να πω θα τα αναφερω σε θεμα που θα ανοιξω τωρα
 

DeletedUser

Guest
παραδεσ εχομε
και δεν μαζευουμε μασουρια για να τα κανουμε ρουχαλακια και σαμανουσ.
τα ριχνουμε στην πολη για να γλενταμε.
70000 μαζεψαμε σε 2 μερεσ.
τα αλλα που εχω να πω θα τα αναφερω σε θεμα που θα ανοιξω τωρα

χμμμ αν το ήξερα ότι βγάζετε τόσα λεφτά θα σας επισκευτόμουν για μονομαχίες χαχα.απορώ πως κάποιος απο τους εχθρούς σας δεν έχει ακόμα κατασκοινώσει στην πόλη σας να μην σας αφήνει να βγάλετε φράγκο(ουπς.. λέω ιδέες)

πάντως μου αρέσει που "τσιτώνεται" επειδή είπα ότι βγάζετε πολλά λεφτά..χμμ εμένα αν μου το λεγανε αυτό μάλλον για κοπλημέντο θα το έπερνα :d
τι καλύτερο απο το να μπορείς να βγάζεις λεφτά...έστω και ψευτικα..και να τα ξοδεύεις όπου θες.μάλιστα αυτό δείχνει ότι ξερετε το παιχνίδι
 

DeletedUser

Guest
αντε,τελειωνετε με το προφιλ....περιμενω εδω και ποση ωρα και πρεπει να παω και για μπανιο γιατι θα αρχισει ραδιο αρβυλα μετα.

υγ. τοση ωρα γι'αυτο περιμενα??βαλτε κατι πιο χαβαλετζιδικο....δειτε αλεξισφαιρους ντεντεκτιβ να παρετε εμπνευση αμα ειναι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μπράβο στους ccp για την δίκαιη και καθαρή νίκη τους. Μπράβο γιατί, παρόλο το οτι βρίσκονταν με την πλάτη στον τοίχο, βρήκαν το κουράγιο να επιστρέψουν και να κερδίσουν.

Μην ανησυχείτε όμως.

Οι Νεκροί είναι εδώ.

Και θα ξαναχτυπήσουν την πόρτα σας.

(μπλιααχχχ πολύ ανατριχιαστικό ακούστηκε αυτό...
Σε κάθε περίπτωση: τα λέμε σύντομα!)
 

DeletedUser

Guest
Eνα μικρο σχολιο απο μενα για ολο αυτο το θεμα..

η ccp ηταν στην κορυφη για τον περισσοτερο καιρο του κοσμου 1
απο τοτε που μπηκαν τα οχυρα και η νεα καταταξη.
και εσεις ησασταν κατα καιρους και κατα μικρα διαστηματα στην πρωτη θεση.
αυτο που λεω ειναι πως μια απ'τις λιγες φορες που καταφερατε και εσεις να βρεθειτε
στην πρωτη θεση της καταταξης με διαφορα το κανατε ανατολικο ζητημα..

Αν πηγαινε ετσι θα επρεπε τον περισσοτερο καιρο
να σας το παιζουν μαγκες και να πενευονται οι αλλοι..
 

DeletedUser

Guest
Έγραψα ένα μήνυμα με σαφή αναγνώριση του νικητή.
Δεν σου κάνει - αγαπητέ ανώνυμε (δεν είναι το nick σου στο παιχνίδι) με το κακόηχο όνομα.
Δεν σε ξέρω και δεν θέλω να βγάλω βιαστικά συμπεράσματα για σένα.
Και δεν έχω και καμία διάθεση να βγάλω.
Μάλλον δεν είσαι ο πιο κατάλληλος όμως για να κρίνεις είτε εμάς είτε τους CCP.
Και ούτε αρκετά έμπειρος (όπως φαίνεται από τα λόγια σου) για να ξέρεις πώς και από τί ορίζεται η πρώτη θέση - έστω και αν λες οτι η μνήμη σου φτάνει μέχρι το ξεκίνημα των οχυρών.
Εκείνοι που έχουν αγωνιστεί περισσότερο από κάποιον που παίζει sim city ας το κρίνουν.
Εσύ, κάνε το κομμάτι σου τώρα και πήγαινε για ύπνο.
Εμείς πρέπει να σας κάνουμε το παιχνίδι σας λίγο πιο συναρπαστικό και έχουμε δουλειά την νύχτα.
Και κάτι τελευταίο: έχουμε σε αυτό το παιχνίδι πάνω από ένα χρόνο που πρωταγωνιστούμε. Το να λέμε και μια κουβέντα παραπάνω - έστω να κοκορευόμαστε - το έχουμε κερδίσει με το σπαθί μας.
Εσύ και οι όμοιοί σου, τί ρόλο παίζετε ακριβώς;
Του οφθαλμολάγνου;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή