Το "Χρυσό" όπλο

DeletedUser

Guest
Αυτά συμβαίνουν στον Αριζόνα
Μου έσπασε τα νεύρα αυτό το χρυσό ενώ μου έδωσε το κλειδί στη πρώτη προσπάθεια με 745 πόντους εργασίας 7264 τύχη και 2% από σετ αργίας δεν μου δίνει επί μια εβδομάδα τώρα τον θησαυρό από τον κυνήγι θησαυρού .
Είμαι 78 επίπεδο την εργασία την κάνω με 90 πόντους εργασίας με τον χάρτη στη θέση και τα 3 κλειδιά στα αποθέματα $ 1473 - 4420 τύχη και 2% από σετ και το κίνητρο από 80-100.
Έχει κανένας κάποια ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει που αρνείται πεισματικά να μου το δώσει .
 

DeletedUser

Guest
την απαντηση την ξερεις..
σε τετια θεματα παντα λενε 'ειναι θεμα τυχης' (...)
 

DeletedUser482

Guest

@GGEOBEST
Ακριβώς αυτό : είναι καθαρά θέμα τύχης!!!
Δεν υπάρχει "συνταγή" για να πέσει πιο γρήγορα.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια αν δεν εχετε πανω απο 7500$ τυχη ειναι δυσκολο να το βρειτε!
 

DeletedUser

Guest
γιατι να το βρει πιο γρηγορα? για αιτιολογησε το μου λιγο αυτο..
τι ειναι πιο πιθανο,να πιασεις ενα μεγιστο ντροπ (πρωτος) η να πιασεις ενα κατωτερο ντροπ? (δευτερος) απο το μεγιστο που εχεις ως τιμη?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τι να σου πω εγω αυτην την εντυποση ειχα...

Παντως απο οτι ξερω πρεπει να ειναι πανω απο 7500 η τυχη για να βρεις το χρυσο,εκτος αν εισαι τυχας οπου πρεπει να ειναι γυρω στο 7300...
 

DeletedUser

Guest
το εχω ξαναπει καπου αυτο..
δεν ισχυει αυτο που λες,στρατιωτης στον αριζονα το βρηκε με 7400 και κατι ψιλα

και δεν ειναι θεμα εντυπωσης το αλλο που λες..
οπως ολα τα ντροπ ρε συ,μυαλο θελει?
ποσες φορες εχεις πιασει μεγιστο ντροπ,και ποσες κατωτερο απο τη μεγιστη τιμη?
σε απλες δουλειες.
φανταζομαι περισσοτερες φορες αν οχι ολες,εχεις πιασει ντροπ κατωτερο απο τη μεγιστη τιμη που εχεις.
εγω πιστευω οτι λες,απλα για να λες..
 

DeletedUser

Guest
εγω ειπα και ποιο πανω οτι το 3ο κλειδι το βρικα σχετικα χαμηλά τυχοδιοκτης αριζονα το θυσαυρο δεν μου δινει εχω κανει 40 ωρες περιπου δηλαδή 4Χ40 160 προσπαθειες μου εχει δωσει 8 χρυσος των αντζεκων αλλα θυσαυρο ..... ειναι σαν τα λεφτα εχουμε και μετα ......
 

DeletedUser3436

Guest
εγω ειπα και ποιο πανω οτι το 3ο κλειδι το βρικα σχετικα χαμηλά τυχοδιοκτης αριζονα το θυσαυρο δεν μου δινει εχω κανει 40 ωρες περιπου δηλαδή 4Χ40 160 προσπαθειες μου εχει δωσει 8 χρυσος των αντζεκων αλλα θυσαυρο ..... ειναι σαν τα λεφτα εχουμε και μετα ......

ασε το κινιτρο να παει 100% μετα βαλε 4 μισαωρα και μετα πλακωσε τα 10λεπτα
 

DeletedUser

Guest
το κίνητρο το παω συνέχεια απο 80 σε 100 εχω αγορασει του κοσμου τα τσιγαρα εχω γινει φανατικος καπνιστης και πάει τσαμπα και το 7% της μονομαχιας
Χρήση αντικειμένου?

Θέλεις να το καταναλώσεις? Θα λάβεις τα εξής οφέλη:
Αύξηση κινήτρου δουλειάς: 7%
Αύξηση κινήτρου μονομαχίας: 7%
 

DeletedUser

Guest
Εγω παντως στον αριζονα το βρηκα με κινητρο 33% !
 

DeletedUser3436

Guest
εγω σε 2 κοσμους που το βρηκα ολα τα στοιχεια τα εβρισκα σε 1 το πολυ 2 ωρες
 

DeletedUser

Guest
Εγω σε 2 κοσμους που το βρηκα το βρηκα με χαμηλο κινητρο παντως!
 

DeletedUser

Guest
καλα εγω εφαγα 2 βδομαδες να βρω το περιεργο κομματι λασπης!!
 

DeletedUser

Guest
Και αυτο ειναι καθαρα θεμα τυχης οπως και το χρυσο οπλο εγω κ2 το εψαχνα για 3 βδομαδες ενω στον αριζονα το βρηκα στην 3η μερα...
 

DeletedUser

Guest
μου ειπαν πως πρεπει να αυζησεις κατα πολυ το κινητρο και να χασεις 15+ ζωη για να το βρεις,....
 

DeletedUser

Guest
Τη λασπη?Εγω ξερω οτι πρεπει να φορας την αξινα και να παθεις ζημια μονο...
 
Κορυφή