Ένα περίεργο γράμμα - interactive περιπετεια

DeletedUser184

Guest
σιγουρα τις εχουν επρεπε να μπει κατι πιο δύσκολο..ας μας εξηγησουν καλύτερα τι εννοουν απο την ομάδα διαχείρησης..
 

DeletedUser

Guest
είπε ότι θα γίνει μια συνάντηση στις 15.. άρα απλά μαζέψτε τις και περιμένετε νέα!!
 

DeletedUser2540

Guest
ειμαι ο 2ος!:d
σοβαρα τωρα,πρεπει να μαζεψουμε παλι?
 

DeletedUser

Guest
δεν φαντάζομαι να διαβάσατε τι λέει.


λέει ότι οι 5 πρώτοι που θα του πάνε 15 πέστροφες θα ανταμειφθούν,όχι οι 5 πρώτοι που θα μαζέψουν
 

DeletedUser184

Guest
τι εννοις παλι?αν τις εχεις δεν νομίζω να χρείαζεται..ας περιμένουμε μια επισημη απάντηση..
 

DeletedUser

Guest
βασικα,δεν εχω ουτε 1!!!εχω 1256 πραγματα στα αποθεματα μου και ουτε 1 πεστροφα....το καλο ειναι οτι τις βρισκεις πανευκολα.το κακο ειναι οτι θα μας βαζουν να κανουμε τετοιες ψιλοδουλειες,οποτε αντιο εμπειρια για οσο κρατησει ολο αυτο το θεμα...!!!


και θα ξαναπω ποσο εξυπνο κολπο ειναι αυτο...μεσα σε 1 μερα το φορουμ απεκτσησε ζωη και θα αρχισουν να μπαινουν premium για υψηλοτερο εισοδημα.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
για να δίνει 5 μέρες σημαίνει ότι δεν θα έχει σχέση ποιοι τις μαζέψουν πρώτοι,αλλά ποιοι θα κάνουν την αποστολή πρώτοι ;)

Σε όποιους βγει δίπλα θα είναι οι 5 πρώτοι ,εκτός αν βγει στο καθένα ξεχωριστά σε διαφορετικό μέρος.Βέβαια μπορεί να μην γίνει έτσι και να γίνει με έναν τρόπο που δεν έχουμε δει ως τώρα.

Το θέμα είναι ότι αξίζει ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα διαχείρησης που προσπαθεί και ελπίζω να τους βγει η περιπέτεια όπως την σχεδιάζουν χωρίς προβλήματα(bugs).
 

DeletedUser

Guest
μην πνίγεστε σε 1 κουταλιά νερό.



λέει οι 5 πρώτοι που θα του πάνε 15 πέστροφες οπότε

1)όσοι έχουν 15 να μην χαίρονται,αλλά ούτε και να μαζέψουν άλλες και
2)όσοι δεν έχουν να μαζέψουν και να πάρουν κάνα ρουχαλάκι για ταχύτητα ;)
 

DeletedUser

Guest
αναθεμα τον αερα που φυσηξε μας χαλασε το μνμ!
 

cord

Ex-The West Team
διαβαζετε τα μυνηματα πολυ προσεκτικα και βλεπετε και τις εικονες που μπαινουν εξτρα σε ολα τα μυνηματα που θα ανακοινωνονται. ολα παιζουν ρολο!
και να τις εχει κανεις τις 15 πεστροφες δεν λεει τιποτα γιατι πως θα τις παραδωσει στον τυπο αυτον?
προφανως οι πεστροφες ζητηθηκαν για να μπορουν ολα τα επιπεδα να τις μαζεψουν.
 

DeletedUser184

Guest
νομίζω βρήκα ακομα ενα στοιχείο αν και δεν είμα σίγουρος..
 

DeletedUser

Guest
παρα πολυ σημαντικη βοηθεια.νομιζω πως το βρηκα
 

DeletedUser3436

Guest
δηλαδη θα θελουν και τσουβαλακι με λεφτα και αιχμηρο πολεμικο πελεκη?α καλα...χεχε
 

DeletedUser3436

Guest
μου το χαλασες....καλυτερο θα ηταν να επρεπε να δωσουν αυτοι
 

DeletedUser3436

Guest
επειδη θελω να σας χαλασω την διαθεση προμηθευτητε ολοι ενα ινδιανικο καπελο με φτερα
 
Κορυφή