Ένα περίεργο γράμμα - interactive περιπετεια

DeletedUser

Guest
καλημερααααααα λογικα θα μας δωθει αν δεν εισαι ο πητ παπαδακος δεν μπορεις να το βρεις χωρις καποιο στοιχειο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλημέρα.καταρχάς συγχαρητήρια γι'αυτήν την πρωτοβουλία.κατά δεύτερον έχω πάρα πολύ αγωνία να δω τι είναι...
 

DeletedUser

Guest
μα πώς μπορεί να το βρει κάποιος με αυτό που μας δίνει??? ο αποελλι μας είπε ότι πρέπει να πουλήσουμε όλα μας τα αντικείμενα....αν είναι έτσι νομίζω πώς δεν αξίζει τον κόπο....
 

DeletedUser184

Guest
καλα εσυ πιστεψές?είναι στην ομάδα διαχείρησης?μην ακους κανέναν..αφου ακόμα να δώσουν αλλο στοιχείο..κάντε λιγη υπομονή..
 

DeletedUser

Guest
Μάριε παρά λίγο να έβγαζες εκτός ανταγωνισμού τον χθεσινό :rolleyes:
Μόνο εμένα θα ακούτε, ο Μάριος δεν τα λέει ολοκληρωμένα, αφού πουλήσετε τα ρούχα σας, δεν θα βάλετε τα λεφτά στην τράπεζα, αλλά θα μου κάνετε μονομαχία σημαδεύοντας φουλ κεφάλι και μη έχοντας αποφυγές σε σημεία :eek: Μόλις χάσετε τότε θα το κάνετε και στον 5 για να σας βγει και εκεί η Interactive περιπέτεια :p
 

DeletedUser184

Guest
επρεπε να ζητήσουν περισσοτερες είναι με 60% να βρείς στα 30 λεπτά..
 

DeletedUser

Guest
ποιος πού πότε?


ποιο είναι το επόμενο στοιχείο ρε παιδιά?
 

DeletedUser

Guest
Sorry βλακεία μου.

Crazy πήγαινε στο σαλούν του κόσμου 1 και δες
 

DeletedUser184

Guest
λογικά μονο εκει θα ανακοινώνονται τα νέα στοιχεία..
 

DeletedUser

Guest
βασικά μαζεύονται οι 15 πέστροφες μέχρι τις 15 του μήνα.αλλά το ζήτημα είναι ποιοι θα είναι οι 5 πρώτοι που θα κάνουν την αποστολή
 

DeletedUser184

Guest
το θέμα είναι πως θα καταλάβουν ποιοι είναι οι πρώτοι 5..κάποιοι μπορεί να τις έχουν ήδη στα αποθέματα τους..
 

DeletedUser

Guest
για να δίνει 5 μέρες σημαίνει ότι δεν θα έχει σχέση ποιοι τις μαζέψουν πρώτοι,αλλά ποιοι θα κάνουν την αποστολή πρώτοι ;)
 
Κορυφή