Ένα περίεργο γράμμα - interactive περιπετεια

DeletedUser

Guest
πράγματι πολύ έξυπνη ιδέα...όμως πρέπει να μας δώσουν κάποιο στοιχείο επειδή έτσι δεν βγαίνει κάποιο νόημα...
 

DeletedUser

Guest
πράγματι πολύ έξυπνη ιδέα...όμως πρέπει να μας δώσουν κάποιο στοιχείο επειδή έτσι δεν βγαίνει κάποιο νόημα...

Θα δωσουν...οπως ειπε ο cord λιγο χρονο σε οσους περισσοτερους μπορουν για να το δουν...
 

DeletedUser

Guest
παιδια το ειπε και ο κορντ δεν γνωριζουμε τιποτα...απλα υποθέτω ότι η περιπέτεια αυτή δεν θα είναι για λίγες μέρες

περιμένουμε όλοι να δουμε τι θα γινει στην συνέχεια...

απλα όπως είπε και ο κορντ...δεν ειναι κακο να θελεις να αποπροσανατολίσεις καποιους...

και ο μόνος λόγος που δεν βάζω την γραμματοσειρά που χρεισιμοποιώ συνήθως είναι γιατι τώρα μιλάω καθαρά σαν παίχτρια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αν δεν μας κρατησει σε αγωνια πώς θα εχει ενδιαφέρον (τουλαχιστο ετσι το βλέπουν οι διοργανωτές) ή πολυ απλα δν ξερουν πως θα συνεχίσουν την ιστορία και παίρνουν "παραταση" με αυτο το τροπο.
 

DeletedUser

Guest
ρε δεν καταλαβα προκειται για αποστολη?

για τι προκειται?
 

DeletedUser

Guest
μυστήριο μήνυμα

κρατήστε λεφτά μπας και χρειαστούν :p
 

DeletedUser

Guest
όπως καταλαβένετε, ο καθένας θα σκεφτεί εγωιστικά...
ο πιο τυχερος, έξυπνος και επίμονος (πάνω απ' όλα), θα λύσει το γρίφο...
καλή επιτυχία...
 

DeletedUser3436

Guest
μπορει..μπορει και οχι....εχουμε τοσους αλλους αξιολογ.....



(ο λυκος θα το βρει)
 

tratrafe2

Νέο Μέλος
εγώ guys νομίζω κάτι βρήκα, όμως είμαι σε ψώνια, και είμαι λυπόθυμος από την σημερινή μάχη, θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο που θα μπω στην πόλη μου και θα είμαι full για να το σιγουρέψω :)
 

DeletedUser

Guest
εγώ guys νομίζω κάτι βρήκα, όμως είμαι σε ψώνια, και είμαι λυπόθυμος από την σημερινή μάχη, θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο που θα μπω στην πόλη μου και θα είμαι full για να το σιγουρέψω :)

Αφού είπαν ρε ακόμα δεν άρχισε εσύ πως βρήκες κάτι;:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
εγώ έχω βρεί τη λύση! άλλα πρέπει να πουλήσετε όλα σας τα αντικείμενα για να το λύσετε! :)
 

DeletedUser

Guest
??? μήπως ???

Μπας και είναι ο Billy the Kid???
Θα μας πάρει και τα σωβρ@κ@! :eek:
Λογικά θα μας στέλνουν από άκρη σε άκρη του χάρτη για να δεχόμαστε κάποια αποστολή που και που, αλλά κυρίως για να λύσουμε κάποιους γρίφους όπως λέει στην υπόδειξη..
 

DeletedUser

Guest
γινετε καποιος να βρει την λυσει απο τωρα?? δηλαδη χωρις το δευτερο γραμμα αν εχει καταλαβει κατι?? λεω εγω τωρα.. ;)
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη υπαρχει και αυτη η πιθανοτητα φιλε μου ή το λες ετσι χωρις να ξερεις??
 

DeletedUser

Guest
κ βεβαια υπαρχει

πχ το χταποδι του μουντιαλ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
δεν μπορεί να βρεθει καθώς δεν μας δίνει καποιο στοιχείο εκτος απο οτι θα έρθει κάπιος..
 
Κορυφή