premium επαναφορας ικανοτητων

  • Δημιουργός θέματος SonicDX13
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    premium

DeletedUser

Guest
Λοιπόν καταρχάς αυτό όπως είπαν οι προηγούμενοι υπάρχει στον μπέτα και είναι μια βλακεία.Αν εγώ πχ ειμαι τυχάς και με μονομαχεί κάποιος ρίχνω κέρματα αλλάζω όλες τις ικανότητές μου τον κάνω να πατήσει delete και μετά τα ξαναλλάζω και συνεχίζω τις τυχοδιωκτικές δουλίτσες μου...
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν καταρχάς αυτό όπως είπαν οι προηγούμενοι υπάρχει στον μπέτα και είναι μια βλακεία.Αν εγώ πχ ειμαι τυχάς και με μονομαχεί κάποιος ρίχνω κέρματα αλλάζω όλες τις ικανότητές μου τον κάνω να πατήσει delete και μετά τα ξαναλλάζω και συνεχίζω τις τυχοδιωκτικές δουλίτσες μου...

το πριμιουμ που αλλαζει ολα τα σκιλλ υπαρχει μονο στο beta κ το γραφει κιολας σε ολους τους υπολοιπους κοσμους κ στην εκδοση 1.27 υπαρχει πριμιουμ που σου επανεφερει τον σαμανο στην αρχικη τιμη του!
 

DeletedUser3436

Guest
ναι αλλα οπως δεν ειδατε στο ποστ μου ειπαν θα βαλουν δημοσκοπηση και δεν βαλανε
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα οπως δεν ειδατε στο ποστ μου ειπαν θα βαλουν δημοσκοπηση και δεν βαλανε

η δημοσκοπηση που λες ειναι θεμα της εταιριας πρεπει να παρουμε το οκ για να την βαλουμε. (ελπιζω να μιλαμε για την ιδια δημοσκοπηση.....)
 

melenmaria

Μέλος
θα συμφωνουσα να μπει ενα τετοιο πρεμιουμ (να μηδενιζει την τιμη του σαμανου ή να παιρνεις ιδιοτητες - ικανοτητες στο χερι) αλλα με οριο χρησης , πχ να το χρησιμοποιεις 1-2 φορες το χρονο και τελος , next year μετα. να μην εχεις την δυνατοτητα να αλλαζεις καθε μερα ή οποτε θες γιατι ετσι το παιχνιδι θα γινει πραγματικα αδικο και θα υπερισχυσουν αυτοι που τα εχουν και τα σκανε.
αυτο που δεν δεχομαι με τιποτα ειναι να μπορεις να αγορζεις με σβολους χρυσου ιδιοτητες-ικανοτητες = απαραδεκτο !!!

να μην αλλαζουν ομως με πριμιουμ.
να αλλαζουν οπως το λες 1 το πολυ 2 φορες, αλλα με λεφτα παιχνιδιου...
να θες ενα τρελο ποσο και να το κανεις. ετσι ωστε μεχρι να μαζεψεις τα λεφτα παλι να ερθεις στα ισα με τον αλλον που δε θα το κανει.
σιγουρα αυτο δεν ειναι δικη μας αποφαση. καλο ειναι να γινει αυτη η δημοσκοπηση. αλλα ας ψηφισουμε με γνωμονα το παιχνιδι και το πως μπορει να γινει καλυτερο και οχι μονο την παρτη μας...

υ.γ. εγω που τα λεω αυτα πρωτη θα τα σκασω, αλλα δεν παυει να μου φαινεται αδικο...
 

DeletedUser3436

Guest
ρε δεν αλλαζουν ολα παλι θες τρελα λεφτα απλα το θεμα ειναι πως γλιτωνεις ενα 3 μηνες βαρεμαρας
 

DeletedUser

Guest
συγνωμη αλλα για τι ποσα μιλαμε;καποιοι λενε 100000 καποιοι 50000 καποιοι και 400000.συγνωμη δηλαδη αλλα εμενα για να κανω τον τυχοδιωκτη μου μονομαχο μου βγαινει πως πρεπει να αλλαξω 187 ικανοτητες και 46 ιδιοτητες γυρω στα 22620$.δηλαδη αμα εχεις ξεκλειδωσει 2 καλες εργασιες με λεφτα γυρω στο 60-80%(με το παλιο τροπο μετρησης) τοτε θελετε μια βδομαδα και λιγοτερο να τα μαζεψετε και μετα καθε μερα αλλαζεις 2-3 ικανοτητες και 1 ιδιοτητα...μπορει να ειναι σπαταλη χρονου αλλα μετα θα εχω το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα με το μικροτερο δυνατο κοστος :p
 

DeletedUser

Guest
εμ, σαμάνος κάθε φορά που αλλάζεις μία ιδιότητα, η τιμή για τις ιδιότητες αυξάνει 50$ κάθε φορά.. και 10$ κάθε φορά που αλλάζεις μία ικανότητα....
 

DeletedUser

Guest
για καποιον που θελει να κανει ολες τις αποστολες πριν γινει μονομαχος ειναι πολλα τα λεφτα ο μονος τροπος πιο οικονομικος ειναι να βαζει τις ικανοτητες απο την αρχη στα σκιλλ για αποστολες ομως καθε τοσο βγαινουν νεες αποστολες, η περιεργεια κ η ανταμοιβη φτανουν για να παει ο σαμανος στα υψη.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή