premium επαναφορας ικανοτητων

  • Δημιουργός θέματος SonicDX13
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    premium

DeletedUser

Guest
πιστευω πως θα μπορουσε να υπαρχει ενα premium που σου επιτρεπει να επαναφερεις μια φορα ολες τις ικανοτητες σου στο 0 και να σου επιτρεψει να τις ξαναβαλεις

(Υ.Γ δεν νομιζω πως ειναι εφικτο να γινει κατι τετιο απλα πεταω την ιδεα να μου πειτε την γνωμη σας :D:D)
 

DeletedUser2065

Guest
Αν δεν κάνω λάθος στον beta πριν κατι αιώνες που έπαιζα υπήρχε αυτο.. Και νομίζω εχει συζητηθεί ξανα.. Παντως αν δεν κάνω λάθος είχαν πει οτι δεν θα το βάλουν στους κανονικούς σέρβερ.
 

DeletedUser

Guest
αν δεν κάνω λάθος στον beta πριν κατι αιώνες που έπαιζα υπήρχε αυτο.. και νομίζω εχει συζητηθεί ξανα.. παντως αν δεν κάνω λάθος είχαν πει οτι δεν θα το βάλουν στους κανονικούς σέρβερ.

ακομα υπαρχει στον μπετα...
στους κανονικους κοσμους που θα ανοιξουν θα μπει το πρεμιουμ οπου ο σαμανος ξαναερχεται στα κανονικα του (και αυτο δεν ειναι 100% σιγουρο,ολα παιζονται)
 

DeletedUser

Guest
....

ο μπετα πλακα πλακα πρεπει να ειναι καλος βλεποντας οτι ειναι γεματος:d:d
 

melenmaria

Μέλος
θα ειναι αδικο να μπορουν "καποιοι" να αλλαζουν και οι υπολοιποι οχι. αν εισαι 12 χρονων και τα μονα σου εσοδα ειναι το χαρτζιλικι σου πως να παιξεις με εναν αντιπαλο που δε θα του λειψουν 50-100€ ισως, για να τα αλλαξει ολα απο την αρχη. θα γινει ενα παιχνιδι δυο ταχυτητων. ζουμε ηδη σε μια τετοια κοινωνια. ας μη δημιουργησουμε τις ιδιες καταστασεις σε ενα παιχνιδι που μερικοι πολλες φορες ξεχνανε πως πρωτα απο ολα το κανουμε για περναμε καλα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser8

Guest
θα ειναι αδικο να μπορουν "καποιοι" να αλλαζουν και οι υπολοιποι οχι. αν εισαι 12 χρονων και τα μονα σου εσοδα ειναι το χαρτζιλικι σου πως να παιξεις με εναν αντιπαλο που δε θα του λειψουν 50-100€ ισως, για να τα αλλαξει ολα απο την αρχη. θα γινει ενα παιχνιδι δυο ταχυτητων. ζουμε ηδη σε μια τετοια κοινωνια. ας μη δημιουργησουμε τις ιδιες καταστασεις σε ενα παιχνιδι που μερικοι πολλες φορες ξεχνανε πως πρωτα απο ολα το κανουμε για περναμε καλα...

σωστα επιχειρηματα αλλα μην ξεχνας πως το παιχνιδη ανήκει σε κερδοσκοπική εταιρια :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
.....

εγω ειπα για τετιο premium γτ ο σαμανος ειναι πολλα εξοδα
 

DeletedUser3436

Guest
68000$ και θελει και αλλα.....

ειπαν θα βαλουν μια ingame δημοσκοπηση για πρημιουμ που τον παει παλι στα 50$ (ηταν να μπει αλλα δεν το εβαλαν) και ακομα την βαζουν...
 

melenmaria

Μέλος
κατι σαν το κτεο?δηλαδη ξερω ατομα που δεν εκαναν ποτε...

και εγω. και πολλα πολλα αλλα που το εκαναν. να επιλεξεις να παιξεις με ενα στανταρ τροπο μεχρι το τελος κι αυτο επιλογη ειναι. χανεις ομως τη χαρα της μεταμορφωσης. κερδιζεις οτι ακολουθησες το δρομο σου εξ αρχης. επιλογες του καθενος. εγω δεν εχω προβλημα να δωσω αυτα τα λεφτα. αλλα το θεωρω αδικο απεναντι σε καποιους που δεν εχουν τη δυνατοτητα.
 

DeletedUser3436

Guest
και εγω διοτι ειναι βλακεια να θελω 12000 για 13 ικανοτητες
 

DeletedUser

Guest
κ1 θελω πανω 400000$ για να τελειωσω τις αλλαγες
 

DeletedUser2065

Guest
θα ειναι αδικο να μπορουν "καποιοι" να αλλαζουν και οι υπολοιποι οχι. αν εισαι 12 χρονων και τα μονα σου εσοδα ειναι το χαρτζιλικι σου πως να παιξεις με εναν αντιπαλο που δε θα του λειψουν 50-100€ ισως, για να τα αλλαξει ολα απο την αρχη. θα γινει ενα παιχνιδι δυο ταχυτητων. ζουμε ηδη σε μια τετοια κοινωνια. ας μη δημιουργησουμε τις ιδιες καταστασεις σε ενα παιχνιδι που μερικοι πολλες φορες ξεχνανε πως πρωτα απο ολα το κανουμε για περναμε καλα...

Οπως είπαν και πιο πάνω η εταιρια που έχει το παιχνίδι είναι κερδοσκοπική οπότε λογικό να προσθέτει premium λύσεις για το αγοραστικό κοινο τις οποίες κρίνει οτι θα έχουν ανταπόκριση. Απο κει και πέρα, αν δεν έχεις την οικονομική ευχέρεια δεν το κάνεις και σπαταλάς περισότερα χρηματα παιχνιδιού για τον σαμάνο και οπως λες και συ εφόσον είναι και μέρος του παιχνιδιού το χέρεσε κιολλας, δεν σε ενδιαφέρει αν ο αλλος δωσει 10.000 λιγότερα η 100.000 λιγότερα επειδη θα πληρώσει premium. Απο κει και πέρα αυτο που λες να μην το ζητάν τα παιδιά, αυτοι ίσως έχουν την άνεση να πληρωσουν 1-2-10 ευρώ για να το κάνουν και λογικό ειναι να το ζητουν. Οσο για θέμα αδικίας, δεν ειναι η μόνη "αδικια" στο παιχνίδι, μην ξεχνας οτι οι female χαρακτήρες δεν έχουν πρόσβαση στο σετ του κυρίου και αυτο για κάποιους θεωρείτε άδικο (για μενα αν καποιος το ξέρει και διαλέγει γυναικα δεν είναι καθολου αδικο γιατι ήξερε τι έκανε ;) )
 

DeletedUser

Guest
η χορευτρια τα σπαει! πλεον βαζεις κ την ρουκετα κ αντε γεια! οσο για το πρεμιουμ στις ικανοτητες κτλ κτλ μου αρεσει να ξερω οτι ο κ1-5 δεν εχει μεσα πρεμιουμ τετοιου ειδους.....
 

DeletedUser

Guest
Θα συμφωνουσα να μπει ενα τετοιο πρεμιουμ (να μηδενιζει την τιμη του Σαμανου ή να παιρνεις ιδιοτητες - ικανοτητες στο χερι) αλλα με οριο χρησης , πχ να το χρησιμοποιεις 1-2 φορες το χρονο και τελος , next year μετα. Να μην εχεις την δυνατοτητα να αλλαζεις καθε μερα ή οποτε θες γιατι ετσι το παιχνιδι θα γινει πραγματικα αδικο και θα υπερισχυσουν αυτοι που τα εχουν και τα σκανε.
Αυτο που δεν δεχομαι με τιποτα ειναι να μπορεις να αγορζεις με σβολους χρυσου ιδιοτητες-ικανοτητες = ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!!
 
Κορυφή