Oti na nai

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
οχι ρε μιχαλη...ατριχος ηταν...δεν θυμασε?
 

DeletedUser

Guest
κ αυτος???? ρε αιζακ ποιον λεγαμε ατριχο???
 

DeletedUser

Guest
εναν με κατι...αχχχ τον σκεφτομε και καψωνω...εναν με κατι κοιλιακους φετες...χαχαχ
 

DeletedUser

Guest
ελα φτανει γτ θα περασουν κ για κραγμενες αν κ δεν εχω μουσι ουτε μουστακι
 

DeletedUser

Guest
αφου το ξερεις οτι σε θελω ξυρισμενο

~τελος
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα κλειδώνει γιατι ξεφύγατε



threadclosedbf1.gif
 

DeletedUser

Guest
Oti na nai - δεν τελείωσε η συζήτηση!!

Τζοάνα θα μπορούσες απλώς να καθαρίσεις το θέμα! Είχε φάση!

Λοιπόν:

keraunoss Στις 30/03/2010 η ώρα 5:15 μ.μ.
το the-west γινεται πολυ αργο. ο λογος ειναι επειδη υπαρχουν παρα πολλα μη ενεργα μελη και ακομα πολλα νεα μελλη.Θα στελνουμε αυτο το μηνυμα, για να δουμε εαν εσυ εισαι ενεργος, παρακαλω στειλε σε 15 αλλους χρηστες με copy-paste για να δειξεις οτι εσυ εισαι ενεργος.Εκεινοι που δεν στελνουν αυτο το μηνυμα μεσα σε 2 εβδομαδες, θα διαγραφουν χωρις δισταγμο για να δημιουργηθει περισσοτερος χωρο

CrazyShooter Στις 30/03/2010 η ώρα 7:25 μ.μ.
Π@π@ρ13ς.

keraunoss Στις 30/03/2010 η ώρα 11:02 μ.μ.
λενε πως θα με διαγραψουναι

CrazyShooter Σήμερα η ώρα 10:29 π.μ.
η ομάδα διαχείρισης του the-west θα σας διαγράψει το λογαριασμό γιατί αργήσατε να στείλετε το μήνυμα αυτο κατα μια μερα
λυπούμαστε πολυ
καλή συνέχεια σε άλλο κόσμο

keraunoss Σήμερα η ώρα 11:10 π.μ.
μα μου στιλανε το ιδιο μινιμα πως θα με διαγραψουν αλλα την ιδια μερα μου εστιλαν το μυνιμα που λεει να στιλω 15 μινιματα και μου ιπαν πως θα το τσεκαραν.το τσεκαραν υστερα και μου ειπαν οτι τελευτεα μου ευκαιρια να εστελνα αλλα 5 μινιματα σε 5 ατομα εκτος πολις ανω του 50 λεβελ μεχρι χθες στις 9 η ωρα. γυρισα σπιτι στις 10 και κατι και μπικα στο παιχνιδι τελος παντων μολις ειδα τι μου ζιτισανε το εκανα.

CrazyShooter Σήμερα η ώρα 11:17 π.μ.
keraunoss Στις 30/03/2010 η ώρα 9:38 μ.μ.
μα σημερα ελαωα το μυνιμα σας παρακαλω μην το κανεται!!!!!!

Δυστυχώς ανακαλύψαμε μετά απο ανώτερη έρευνα πως ψεύδεσταν στο πάρα πάνω μήνυμα, θα πρέπει να σας διαγράψουμε για ψεύδευση προς άντμιν.
 

DeletedUser

Guest
Ξέρουν την φήμη σου στο φόρουμ
και φοβούνται την απάντηση σου! :p
 

DeletedUser

Guest
Ρε θα το κανετε να κλειδωθει παλι!!! Σταματηστε το σπαμ!

Παλουκι θες να στειλω σε καμια 10αρια ατομα να στειλουν το μηνυμα στον PaloukiLuke αλλιως θα διαγραφτουν?:p
 

DeletedUser

Guest
σου εστειλα...ειμαι περιεργος για την απαντηση και αυτος ηταν ο κυριος λογος που το εστειλα αλλα γουατεβερ...

μετα απο τοση συζητηση στο φορουμ και απο αυτη την συζητηση που ειχε με τον "γκειμ αντμιν" πως καταφερε να το πιστεψει και να στελνει οτι του ελεγε ο αλλος να στελνει?
 

DeletedUser3409

Guest
εμενα γιατι κανεις δεν μου στελνει?

Γιατί είσαι τόσο Noob που θα γεμίσεις και τους 20000 παίκτες μα μηνύματα και θα κολλήσει το παιχνίδι για κάνα μήνα... Γι' αυτό και οι αντμίν έστειλαν μέιλ σε όλους μας που συμμετέχουμε να μην σου στέλνουμε μηνύματα με φάρσες για να μην υπάρχει πρόβλημα στο παιχνίδι... (ουπς μήπως δεν έπρεπε να στο πω...):p
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε ηρεμηστε με το σπαμ!

μηπως να μεταφερθει στο οφφ-τοπικ τζοανα?
 
Κορυφή