Oti na nai

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser315

Guest
το the-west γινεται πολυ αργο. ο λογος ειναι επειδη υπαρχουν παρα πολλα μη ενεργα μελη και ακομα πολλα νεα μελλη.Θα στελνουμε αυτο το μηνυμα, για να δουμε εαν εσυ εισαι ενεργος, παρακαλω στειλε σε 15 αλλους χρηστες με copy-paste για να δειξεις οτι εσυ εισαι ενεργος.Εκεινοι που δεν στελνουν αυτο το μηνυμα μεσα σε 2 εβδομαδες, θα διαγραφουν χωρις δισταγμο για να δημιουργηθει περισσοτερος χωρο

εχω παρει ιδι 2 τέτοια μνμτα
ξυπνάτε ρεεεε
μη χαφτετε οτι σας στέλνουν
επιτέλους βαλτε το μυαλο σας να δουλέψει
κανεις δεν προκειτε να σας διαγραψει
το ιδιο στορυ κυκλοφορουσε και στο facebook
 

DeletedUser3473

Guest
σε μενα δεν εστειλαν....ειδες αμα σπαμαρεις???
δεν σε ενοχλει κανεις... :cool:

edit: σε περιπτωση που μου στειλει καποιος το μνμ θα του το στελνω
καθε μερα Χ 20 φορες για να δει οτι ειμαι ενεργος!
παρτε το σαν προειδοποιηση... :cool:
 

DeletedUser

Guest
το the-west γινεται πολυ αργο. ο λογος ειναι επειδη υπαρχουν παρα πολλα μη ενεργα μελη και ακομα πολλα νεα μελλη.Θα στελνουμε αυτο το μηνυμα, για να δουμε εαν εσυ εισαι ενεργος, παρακαλω στειλε σε 15 αλλους χρηστες με copy-paste για να δειξεις οτι εσυ εισαι ενεργος.Εκεινοι που δεν στελνουν αυτο το μηνυμα μεσα σε 2 εβδομαδες, θα διαγραφουν χωρις δισταγμο για να δημιουργηθει περισσοτερος χωρο

εχω παρει ιδι 2 τέτοια μνμτα
ξυπνάτε ρεεεε
μη χαφτετε οτι σας στέλνουν
επιτέλους βαλτε το μυαλο σας να δουλέψει
κανεις δεν προκειτε να σας διαγραψει
το ιδιο στορυ κυκλοφορουσε και στο facebook

Συγγνωμη κιολας, αλλα υπαρχουν ατομα που τα πιστευουν αυτα???? :eek:
 

DeletedUser735

Guest
ενα infraction στον anodino επειδη εγραψε με greeklish τον τιτλο(ρουφφφφ) :p
 

DeletedUser3328

Guest
το the-west γινεται πολυ αργο. ο λογος ειναι επειδη υπαρχουν παρα πολλα μη ενεργα μελη και ακομα πολλα νεα μελλη.Θα στελνουμε αυτο το μηνυμα, για να δουμε εαν εσυ εισαι ενεργος, παρακαλω στειλε σε 15 αλλους χρηστες με copy-paste για να δειξεις οτι εσυ εισαι ενεργος.Εκεινοι που δεν στελνουν αυτο το μηνυμα μεσα σε 2 εβδομαδες, θα διαγραφουν χωρις δισταγμο για να δημιουργηθει περισσοτερος χωρο

εχω παρει ιδι 2 τέτοια μνμτα
ξυπνάτε ρεεεε
μη χαφτετε οτι σας στέλνουν
επιτέλους βαλτε το μυαλο σας να δουλέψει
κανεις δεν προκειτε να σας διαγραψει
το ιδιο στορυ κυκλοφορουσε και στο facebook

οντως,παρομοιες μλκιες στελνουν και στο fb...
 

lucian13

Νέο Μέλος
και γω πήρα την σαχλαμάρα αυτή δυο φορες!!!
ήθελα να ξερα ποιος χαζουλης το ξεκινησε...
 

DeletedUser2824

Guest
κ εγω εχω δεχτει ενα παρομοιο στο μσν που ελεγε οτι αν δεν στειλω αυτο το μηνυμα σε χ ανθρωπους, επειδη εχουν γεμισει τα ακαουντς, θα πληρωνω χ ευρω/μηνα!
 

DeletedUser3328

Guest
βασικα παντου στο ιντερνετ(facebook,msn,zoo,hi5 και λοιπα),υπαρχουν παρομοια μηνυματα,και η ποιο μεγαλη μλκ ειναι οτι υπαρχουν ατομα που τα πιστευουν....:confused:
 

DeletedUser315

Guest
ενα infraction στον anodino επειδη εγραψε με greeklish τον τιτλο(ρουφφφφ) :p

πραγματικα
πάντως για να πω την αληθεια εγω έγραψα στην αρχη με κεφάλαια
και το οτι να ναι και με γρικλις στα κεφαλαια το ιδιο ειναι με τα ελληνικα
αλλα ανάθεμα σε αυτον π κατάργησε τα κεφαλαία στο φορουμ
 

DeletedUser

Guest
εδω πρεπει να απαντησει ο ανορθωση με το σοβαρο υφακι του ειναι σοβαρο το ζητημα! το κοινο σου σε καλει....
 

DeletedUser

Guest
More Caps!More Caps and greeklish people!MOAAARRR :D
(οτι να ναι δεν λεγεται?)
 

DeletedUser

Guest
για ριξτε μια ματια.

<< klenth Σήμερα η ώρα 1:17 μ.μ.
το the-west γινεται πολυ αργο. ο λογος ειναι επειδη υπαρχουν παρα πολλα μη ενεργα μελη και ακομα πολλα νεα μελλη.Θα στελνουμε αυτο το μηνυμα, για να δουμε εαν εσυ εισαι ενεργος, παρακαλω στειλε σε 15 αλλους χρηστες με copy-paste για να δειξεις οτι εσυ εισαι ενεργος.Εκεινοι που δεν στελνουν αυτο το μηνυμα μεσα σε 2 εβδομαδες, θα διαγραφουν χωρις δισταγμο για να δημιουργηθει περισσοτερος χωρos. >>

Ο συγκεκριμενος παικτης, εστειλε αυτο το μηνυμα στην συζυγο μου, η οποια παιζει και εκεινη.
Θα μπορουσε καποιος απο τους admins, να μας πει, εαν το γνωριζει αυτο και εαν ειναι αληθεια?
Εχει σταλει το ιδιο μηνυμα, αλλα απο αλλον παικτη, σε ατομα της πολης μου.
 

DeletedUser1509

Guest
<< klenth Σήμερα η ώρα 1:17 μ.μ.
το the-west γινεται πολυ αργο. ο λογος ειναι επειδη υπαρχουν παρα πολλα μη ενεργα μελη και ακομα πολλα νεα μελλη.Θα στελνουμε αυτο το μηνυμα, για να δουμε εαν εσυ εισαι ενεργος, παρακαλω στειλε σε 15 αλλους χρηστες με copy-paste για να δειξεις οτι εσυ εισαι ενεργος.Εκεινοι που δεν στελνουν αυτο το μηνυμα μεσα σε 2 εβδομαδες, θα διαγραφουν χωρις δισταγμο για να δημιουργηθει περισσοτερος χωρos. >>

Ο συγκεκριμενος παικτης, εστειλε αυτο το μηνυμα στην συζυγο μου, η οποια παιζει και εκεινη.
Θα μπορουσε καποιος απο τους admins, να μας πει, εαν το γνωριζει αυτο και εαν ειναι αληθεια?
Εχει σταλει το ιδιο μηνυμα, αλλα απο αλλον παικτη, σε ατομα της πολης μου.

μουφα ειναι;)
 

DeletedUser

Guest
Tο κακο ειναι, οτι εχουν αρχισει και μου το ξαναστελνουνε διαφοροι και συνεχως.
 

DeletedUser

Guest
τα θέματα ενώθηκαν

δεν νομίζω να θέλει και πάρα πολύ σκέψη ότι το μήνυμα αυτό πρόκειται για φάρσα. τί είδους δεν μπορώ να ξέρω μιας και εγώ δεν γέλασα.

όπως και να έχει μην το απαντήσετε και βέβαια μην μπείτε καν στον κόπο να το στείλετε σε κανέναν, διότι έτσι θα ξεχαστεί μια ώρα αρχύτερα.

έχουμε πει παρα πολλές φορές ότι οποιαδήποτε ανακοίνωση επίσημη γίνετε για το παιχνίδι γίνετε πάντα εδώ στο φόρουμ και πάντα απο άτομα που ανήκουν στην ομάδα.
 

DeletedUser

Guest
μυνημα στο τηλεγραφειο μου

Παρακαλουνται οσοι δεν χρησιμοποιουν το μυαλο τους να μην μου στελνουν σε μηνυμα την παρακατω βλακεια :confused:.

το the-west γινεται πολυ αργο. ο λογος ειναι επειδη υπαρχουν παρα πολλα μη ενεργα μελη και ακομα πολλα νεα μελλη.Θα στελνουμε αυτο το μηνυμα, για να δουμε εαν εσυ εισαι ενεργος, παρακαλω στειλε σε 15 αλλους χρηστες με copy-paste για να δειξεις οτι εσυ εισαι ενεργος.Εκεινοι που δεν στελνουν αυτο το μηνυμα μεσα σε 2 εβδομαδες, θα διαγραφουν χωρις δισταγμο για να δημιουργηθει περισσοτερος χωρο


Γιατι ειναι μια 'εξυπναδα΄απο καποιον που ηθελε να σας κανει πλακα.
Καλο θα ηταν οι υπευθυνοι να παρουν θεσει
 

DeletedUser

Guest
καλα τετοια μηνυματα κυκλοφορουν παντου.δεν ειναι κατι σοβαρο...
 
Κορυφή