Oti na nai

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εμενα γιατι κανεις δεν μου στελνει?

εμένα εσύ και σου απάντησα είναι φανερά μούφα και είναι όλο γκρικλισ.

Έχει και παρτ 2

Το μήνυμα που ακολουθεί απαιτεί καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας αν και είναι μερικώς μεταφρασμένο.Διαβάστε το προσοχή αλλιώς θα υπάρξουν σοβαρές κυρώσεις.
Στείλτε το σε 20 ακόμα ενεργούς συμπαίκτες σας.

Dear user,
the browser game The-West started to be very argo due to the anenergik players.With this minima and your help we will make an ekatharisi from them.Your only kathikon is to send this message to 20 other players who are energik.When you send it to 20 players you will receive a reward for your kopos in your apothemata.
Thank you for your time.
Sincerely,
President of Badger

δειτε τα γκρικλισ και την ορθογραφία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εμένα εσύ και σου απάντησα είναι φανερά μούφα και είναι όλο γκρικλισ.

έχει και παρτ 2

το μήνυμα που ακολουθεί απαιτεί καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας αν και είναι μερικώς μεταφρασμένο.διαβάστε το προσοχή αλλιώς θα υπάρξουν σοβαρές κυρώσεις.
στείλτε το σε 20 ακόμα ενεργούς συμπαίκτες σας.

Dear user,
the browser game the-west started to be very argo due to the anenergik players.with this minima and your help we will make an ekatharisi from them.your only kathikon is to send this message to 20 other players who are energik.when you send it to 20 players you will receive a reward for your kopos in your apothemata.
Thank you for your time.
Sincerely,
president of badger

δειτε τα γκρικλισ και την ορθογραφία.


γιατι λες οτι ειναι μουφα?τι σου κινησε τις υποψιες?αφου λεει οτι ειναι μερικως μεταφρασμενο...
 

DeletedUser

Guest
εμένα εσύ και σου απάντησα είναι φανερά μούφα και είναι όλο γκρικλισ.

Έχει και παρτ 2

Το μήνυμα που ακολουθεί απαιτεί καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας αν και είναι μερικώς μεταφρασμένο.Διαβάστε το προσοχή αλλιώς θα υπάρξουν σοβαρές κυρώσεις.
Στείλτε το σε 20 ακόμα ενεργούς συμπαίκτες σας.

Dear user,
the browser game The-West started to be very argo due to the anenergik players.With this minima and your help we will make an ekatharisi from them.Your only kathikon is to send this message to 20 other players who are energik.When you send it to 20 players you will receive a reward for your kopos in your apothemata.
Thank you for your time.
Sincerely,
President of Badger

δειτε τα γκρικλισ και την ορθογραφία.
Ελα ρε φιλε σοβαρα? Μουφα ειναι αυτο που εστειλε ο παλουκης????:eek::eek::eek:
Εγω εστειλα σε καποιον καποια αλλη μουφα και εφαγα 5 ποντους! Ελεος δλδ δεν περνετε απο Πρωταπριλιατικες! Αχαχα!
 

DeletedUser

Guest
ελα ρε φιλε σοβαρα? μουφα ειναι αυτο που εστειλε ο παλουκης????:eek::eek::eek:
εγω εστειλα σε καποιον καποια αλλη μουφα και εφαγα 5 ποντους! ελεος δλδ δεν περνετε απο πρωταπριλιατικες! αχαχα!

και εγω απο αλλον το πηρα...
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα ανοίγει και πάλι.

Μεταφέρετε στο off topic αλλα αν συνεχίσετε να σπαμαρετε θα κλειδώσει πάλι και θα δωθούν ποινές.
 

DeletedUser

Guest
Το μήνυμα που ακολουθεί απαιτεί καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας αν και είναι μερικώς μεταφρασμένο.Διαβάστε το προσοχή αλλιώς θα υπάρξουν σοβαρές κυρώσεις.
Στείλτε το σε 20 ακόμα ενεργούς συμπαίκτες σας.

Dear user,
the browser game The-West started to be very argo due to the anenergik players.With this minima and your help we will make an ekatharisi from them.Your only kathikon is to send this message to 20 other players who are energik.When you send it to 20 players you will receive a reward for your kopos in your apothemata.
Thank you for your time.
Sincerely,
President of Badger


i speak mach good english

χαχαχαχαχ ρε που τα βρισκουνε ελεος...
 

DeletedUser

Guest
το μήνυμα που ακολουθεί απαιτεί καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας αν και είναι μερικώς μεταφρασμένο.διαβάστε το προσοχή αλλιώς θα υπάρξουν σοβαρές κυρώσεις.
στείλτε το σε 20 ακόμα ενεργούς συμπαίκτες σας.

Dear user,
the browser game the-west started to be very argo due to the anenergik players.with this minima and your help we will make an ekatharisi from them.your only kathikon is to send this message to 20 other players who are energik.when you send it to 20 players you will receive a reward for your kopos in your apothemata.
thank you for your time.
Sincerely,
president of badger


i speak mach good english

χαχαχαχαχ ρε που τα βρισκουνε ελεος...

ορεξη να εχεις και ολα τα αλλα...
 

DeletedUser3436

Guest
Προσοχη ακολουθει σπαμμιστικη διαφημηση καταληλο απαρετητη η γονικη συνενεση :
Τον τελευταιο καιρο πολλοι απο εσας θα εχετε λαβει καποια ινφραξιον ή απλα προηδοποιησεις.Αυτο συμβαινει επειδη καποιοι σπαμμαρουν ανελοιπως.Απο εδω και στο εξης ομως ΔΕΝ θα υπαρχουν ποια μπαν,ΔΕΝ θα υπαρχουν ποντοι,ΔΕΝ θα σβηνονται αυτα που με κοπο και ιδρωτα γραψατε.Ψηφιστε ΤΩΡΑ για ενα καλυτερο αυριο η για ενα χειροτερο σημερα.Οι Elite σπαμμερς του φορουμ ειναι εδω για να ζωντανεψουν το φορουμ μας!!!

καλεστε τωρα στο 090 2738 5566 για να ψηφισετε το νεο προεδρο.

Ηταν μια σπαμμιστικη διαφημιση.
 

DeletedUser2490

Guest
προσοχη ακολουθει σπαμμιστικη διαφημηση καταληλο απαρετητη η γονικη συνενεση :
τον τελευταιο καιρο πολλοι απο εσας θα εχετε λαβει καποια ινφραξιον ή απλα προηδοποιησεις.αυτο συμβαινει επειδη καποιοι σπαμμαρουν ανελοιπως.απο εδω και στο εξης ομως δεν θα υπαρχουν ποια μπαν,δεν θα υπαρχουν ποντοι,δεν θα σβηνονται αυτα που με κοπο και ιδρωτα γραψατε.ψηφιστε τωρα για ενα καλυτερο αυριο η για ενα χειροτερο σημερα.οι elite σπαμμερς του φορουμ ειναι εδω για να ζωντανεψουν το φορουμ μας!!!

καλεστε τωρα στο 090 2738 5566 για να ψηφισετε το νεο προεδρο.

ηταν μια σπαμμιστικη διαφημιση.

φίλε μου, την χρέωση δεν έβαλες...
 

DeletedUser3436

Guest
ειδες ποτε να δειχνει την χρεωση στα τηλεφωνα των διαφημησεων?
 

DeletedUser2490

Guest
ναι...
με πολύ πολύ μικρά γράμματα από κάτω!!!
 
Κορυφή