O server σερνεται απελπιστικα

DeletedUser

Guest
και εμενα τα ιδια.Gmmo αν κανεις ανανεωση οπως εκανα εγω λογικα θα σου βγαλει αδυνατη η φορτωση.
 

DeletedUser

Guest
Εγω δεν μπορω να μπω ουτε στην αρχικη σελιδα...:mad::mad::mad:
 

DeletedUser184

Guest
αργεί πολύ.επίσης να πω και κάτι που δεν ταιρίαζει εδώ..το δοχείο νυχτός δεν γίνετε να πούληθει....
 

DeletedUser

Guest
και ξαναρχισαμε τα ιδια... παλι δεν μπαινει...
 

DeletedUser

Guest
δες τον χαβαλε της υποθεσης, σημερα ειναι κυριακη, χαλια καιρο εχει εξω, τσακω ενα dvd και δες, θα σου προτεινα το "Δημητρη μου, Δημητρη μου, μου τον καψες τον σερβερ μου"

οταν το δεις,υστερα σιγουρα θα εχει αποκατασταθει και ο σερβερ,
α και μην ξεχασεις
καθως γυρνας, πιασε και μια μπυρα
 

DeletedUser

Guest
δες τον χαβαλε της υποθεσης, σημερα ειναι κυριακη, χαλια καιρο εχει εξω, τσακω ενα dvd και δες, θα σου προτεινα το "δημητρη μου, δημητρη μου, μου τον καψες τον σερβερ μου"

οταν το δεις,υστερα σιγουρα θα εχει αποκατασταθει και ο σερβερ,
α και μην ξεχασεις
καθως γυρνας, πιασε και μια μπυρα

η απόλυτη σαπίλα δηλαδή..η κλασική του έλληνα...βγες έξω ρε!
κάνει κρύο δε λέω..φόρα τα χοντρά σου..τα κασκολάκια σου και πέρνα καλάάά!
(απευθύνομαι σε όλους)
 

DeletedUser

Guest
η απόλυτη σαπίλα δηλαδή..η κλασική του έλληνα...βγες έξω ρε!
κάνει κρύο δε λέω..φόρα τα χοντρά σου..τα κασκολάκια σου και πέρνα καλάάά!
(απευθύνομαι σε όλους)

δεν σου μιλησε κανεις για ρομαντισμο του στυλ, τζακι, ταινια και ποπ κορν με την κοπελα σου;

πραγματι απορω με τις αντιληψεις σου :d
 

DeletedUser

Guest
έχεις ένα δίκιο..αλλά είσαι σίγουρος ότι τα κάνουν αυτά οι ελληνάρες?:d
 

DeletedUser

Guest
έχεις ένα δίκιο..αλλά είσαι σίγουρος ότι τα κάνουν αυτά οι ελληνάρες?:d

καλυτερα να συνεχιζουμε την κουβεντα αυτη καπου αλλου γιατι
πρωτον θα μας παρουν με τις ντοματες
και δευτερον η σαπιλα απλωνεται επικινδυνα και θα φαει οποιον την χρησιμοποιησε :eek:
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά μόνο εγώ δεν μπορώ να μπω κόσμο 1 ή και άλλα άτομα? Και χτες-προχτές έκανε το ίδιο! Μήπως φταίει το PC μου ή γίνεται και σε εσάς? Επίσης δεν μπαίνει στο Youtube*

*Αυτό δεν αφορά το Φόρουμ βασικά :p
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά μόνο εγώ δεν μπορώ να μπω κόσμο 1 ή και άλλα άτομα? Και χτες-προχτές έκανε το ίδιο! Μήπως φταίει το PC μου ή γίνεται και σε εσάς? Επίσης δεν μπαίνει στο Youtube*

*Αυτό δεν αφορά το Φόρουμ βασικά :p

ρε παίδες, αν μπαίνει σε άλλες σελίδες του ίντερνετ, είναι δυνατόν να φταίει ο υπολογιστής? αν δεν μπαίνει, κάντε και κανα restart το router σας. κολλάει καμιά φορά. το pc δεν χαλάει τόσο εύκολα.

όσο για τις ανακοινώσεις, εδώ είναι ελλάντα. εδώ οι κυβερνήσεις δεν κάνουν ανακοινώσεις για σοβαρά θέματα και περιμένετε από ένα παιχνίδι?????
άντε και κόλλησε. τι έγινε μωρέ? όλη η ζωή σας είναι το west? πάτε και για κανα καφέ. όλο γκρίνια είστε.
 

DeletedUser2993

Guest
Έλεος !!!

ρε παιδια , και σε αλλους σερνετε ο server δεν κανουν ετσι !!!:eek:

ειναι λογικο αυτοι που πληρωνουν premium να διαμαρτηρονται αλλα δεν εχει καποιος ευθηνη απο εδω !!!:)

επιπλεον , δεν θα φτιαχτει με το να διαμαρτηρομαστε !;)

το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να περιμενουμε !!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
δεν διαμαρτυρηθηκε...ηρεμηστε λιγο...απλα δεν ξερει τι φταιει και κανεις απο τους 2 σας δεν απαντησε σε αυτο που ρωτησε αν φταιει δηλαδη το σικο του πσ η ο κοσμος...εγω παρολο που δεν παιζω στον κοσμο 1 εχω ενα λογαριασμο και τωρα μπηκε κανονικα...
 

DeletedUser

Guest
εβεβαια.αυφου το θεμα γραφτηκε πριν αιωνες.

το θεμα γραφτηκε πριν αιωνες αλλα το ποστ του ανσερ ηταν σημερα το πρωι...ανοιξε τα ματακια σου και κοιτα για ποιο πραγμα μιαλω σμαρτ γκαϊ!
 
Κορυφή