O server σερνεται απελπιστικα

DeletedUser

Guest
τελος παντων,ετσι και αλλιως οτι και να πουμε,δεν θα φτιαξει γρηγοροτερα.περιμενουμε..
 

DeletedUser

Guest
κύριοι άντμινς/μοντς,
παίζουμε ένα παιχνιδι και δε δεχόμαστε 3 μέρες να θέλουμε 10 λεπτά για να βάζουμε μια δουλειά.;

εννοεις οτι δεν μπαινει καθολου...αν τουλαχιστον εμπενε ας επερνε και 20 λεπτα να βαλουμε μια δουλεια
 

DeletedUser2704

Guest
ξέρει κανείς πόση ώρα κράτισε αυτό χθες βράδυ???
1:30 ώρα προσπαθώ....
 

DeletedUser8

Guest
ηρεμα ρε μαγκες προβλημα ειναι και θα λυθει.
ισως αμα το προσεξετε 8α καταλαβετε οτι ειστε εξαρτημενει απο το the-west
και αφηστε τις φρασεις << θελω το premium πισω>> το να τρελενεστε για 0.05€ ειναι λιγακι <<ασχημο>>
 

DeletedUser

Guest
δε μιλησα για εμένα...εγώ ούτε βάζω ούτε θα βάλω ποτέ μου
 

DeletedUser2704

Guest
φίλε falegk.

εγω προσωπικα δεν είπα οτι φταιτε εσεις.
αλλα απο την στιγμη που κατα κάποιο τρόπο εσεις εχετε επικοινωνια με την εταιρια καλο θα ήταν απο την μερια της εταιριας να σας ενημερώνουν οταν υπαρχει ενα προβλημα για λόγους που λέω παρακάτω.

1. να ενημερώσετε κ εμάς οτι είναι στην γνώση της εταιρίας κ οτι προσπαθούν να το φτιάξουν.
2. να μην τρώτε όλο το κράξιμο εσεις
3. να ηρεμούν κ οι χρήστες ετσι ώστε να μην φαινετε άσχημα το όλο θεμα.

επαναλαμβάνω οτι δεν φταίτε εσεις. απλα εσεις εχετε μια πιο αμεση ενημέρωση απο την εταιρια απο ότι εχουν οι υπόλοιποι χρήστες του παιχνιδιού.


παντος κατι γινετε γτ η αρχικη σελιδα εγινε γρηγορη. ελπίζω να συνδεθουμε συντομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2624

Guest
καλημερα και απο μενα ακριβως για το ιδιο θεμα.προσπαθω 2 ωρες να κανω login αλλα ματαια.μιλαω για τον ελληνικο server και για το κοσμο1.επεισης εχω ακριβως το ιδιο προβλημα και στον αγγλικο server στο κοσμο 9.στον κοσμο 3 τον ελληνικο στον beta και στον τουρκικο server κοσμο 3 και εκει δεν εχω καποιο προβλημα.ελπιζω να καταφερω να μπω στην διαρκεια τις μερας. :):):)
 

DeletedUser2824

Guest
ενας γνωστος μου μπαινει κανονικα κοσμο 3, δεν σερνεται, παει κανονικα, κοσμο 1 ομως δεν μπορει να μπει καθολου:confused::mad: ουτε εγω μπορω να μπω κοσμο 1. Στους αλλους δεν παιζω.
 

DeletedUser

Guest
φίλε ξαναδοκίμασε τώρα μπαίνει μια χαρά
λίγο αργό αλλά τουλάχιστον μπαίνει..
 

DeletedUser

Guest
:mad:ελεος!παλι μου εμφανιζει προβλημα!δεν μπαινω καν!:mad:
 

DeletedUser

Guest
Και σε μένα το ίδιο.Ίσως οι διαχειριστές να επικοινωνήσουν με την inno να δουν τι συμβαίνει
 

DeletedUser

Guest
εμενα μπαινει αλλα οταν παταω καπου μου λεει παρακαλω περιμενετε και δεν γινετε τιποτε.σε ολουσ του κοσμουσ(και αγγλικους και ελλινικους)
 
Κορυφή