O server σερνεται απελπιστικα

DeletedUser

Guest
ελάτε ρε παιδια.αντιμ βγαλτε του το μπαν επειδη τελειωσε η δουλέια του avrianou και καθεται :p:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
εεεεεεεεεεεεε φτάνει ρε σεις το είπαμε ο σερβερ εχεο πρόβλημα...γράφετε γράφετε λες και θα καταφέρετε να γίνει.


απλα περιμένετε και μην σπαμαρετε αλλο.
 

DeletedUser

Guest
o K1 κολλάει απίστευτα τις τελευταίες μέρες για μένα... ο Κ3 που παιζω επίσης, είναι κυριλε.
 

DeletedUser

Guest
ας βγει καποιος να μας πει τι γινετε ρε παιδια!!!!!! εχει 3 μερες αυτο το προβλημα!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
παιδία ο κόσμος 1 δεν είναι ένεργος!!!

και είναι πάρα πολύ αργό!!
 

DeletedUser

Guest
εδω και μια ωρα δεν εχω καταφερει να μπω ουτε στον κ1 ουτε στον κ2:mad:

μονο στον 3 μπαινει
 

DeletedUser3161

Guest
ο κοσμος 2 ειναι ενταξει σε εμενα απλα πρεπει να επιμενεις..........
 

DeletedUser

Guest
ενταξει δεν γινετε να συνεχιστει αλο αυτη η κατασταση. Πληρονουμε premioum και εχουμε την απετιση να βγει καπιοσ να μασ πει τη γινετε δεν παιζουμε τσαμπε ελεοσ
 

DeletedUser2704

Guest
σφάλμα: 500

ένα απρόσμενο λάθος συνέβη!



1 ώρα προσπαθώ. έχουμε κάνα νέο ως προς το πότε θα φτιαχτεί???
 

DeletedUser

Guest
πετρο μου εβγαλε ακριβως το ιδιο προβλημα..μετα το αφησα λιγο στην αρχικη και οταν προσπαθησα να ξαναμπω μπηκε κανονικα..δεν ξερω αν βοηθαει η αν απλα ετυχε!
 

DeletedUser2704

Guest
όχι φίλε.

τώρα άλλαξε τροπάριο.
τώρα μου το βγάζει σε παραθυράκη.
 

DeletedUser

Guest
δεν γινεται αυτο.επρεπε να υπαρχει ενημερωση,οχι να μας εχουν γραμμενους στα παλια τους τα υποδηματα.ελεος.να μας πουν τουλαχιστον ποτε θα μπορεσουμε να ξαναμπουμε.
 

DeletedUser

Guest
ενταξει δεν γινετε να συνεχιστει αλο αυτη η κατασταση. πληρονουμε premioum και εχουμε την απετιση να βγει καπιοσ να μασ πει τη γινετε δεν παιζουμε τσαμπε ελεοσ

kαι για το αυτοκινητο πληρωνεις...δεν σημαινει οτι δεν θα χαλασει ποτε...


υπομονη
 

DeletedUser

Guest
αν εχουμε τοσα παραπονα εδω,φανταστειτε τι γινετε στο κεντρο υποστηρηξης...
 

DeletedUser

Guest
ναι εχεις δικιο φιλε,αλλα δεν ειπα να μην χαλασει αλλα να υπαρχει ενημερωση για το ποτε θα ξαναφτιαξει.γιατι περνανε πολλα απο το μυαλο μου ισως γινεται αναβαθμιση.να μας πουν.
 

DeletedUser

Guest
ναι εχεις δικιο φιλε,αλλα δεν ειπα να μην χαλασει αλλα να υπαρχει ενημερωση για το ποτε θα ξαναφτιαξει.γιατι περνανε πολλα απο το μυαλο μου ισως γινεται αναβαθμιση.να μας πουν.

Φιλε,εχω σπουδασει computer engineering.Ενα πραγμα εμαθα.Δεν μπορεις ΠΟΤΕ να δωσεις σιγουρο χρονο σε μια βλαβη ηλεκτρονικου υπολογιστη.

Αν εχει προβλημα το ιντερνετ εκει που ειναι οι σερβερς;;Μπορουν να δωσουν σιγουρο χρονο;Βραχυκυκλωματα;;Να εχει κοπει το ρευμα;;Αργο ιντερνετ;;

Δεν μπορεις να προβλεψεις τιποτα.αν ειτανε αναβαθμηση θα ειχε ηδη ανακοινωθει
 
Κορυφή