Melee weapons και Ranged weapons

Ποια όπλα προτιμάτε?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    114

DeletedUser

Guest
Εσάς ποια κατηγορία όπλων σας αρέσει από τις παρακάτω:

1.Melee weapons
ή
2.Ranged weapons


??????????????????????????????????????????????????????:confused:
 

DeletedUser

Guest
Βασικά κατά την άποψη μου τα melee weapons είναι καλύτερα επειδή τα ''φοράς'' σε μικρότερο επίπεδο...αλλά εγω έχω ranged...xaxaxa
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
.Ranged weapons με τρελα ..........;);)
ειδικα τα ακριβες... μουσκετο ,ρεβολβερ κτλ
 

DeletedUser

Guest
melee weapons
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
melee weapons..Παιδια νομιζω ειναι καλυτερα και πιο πρακτικα γιατι το σθενος χρειαζεται περισσοτερο απο οτι το σημαδι σε καποιες δουλειες...Και ο αλλος λογος ειναι επειδη τα φορας σε μικροτερα επιπεδα και ετσι εχεις οπλο που κανει περισσοτερη ζημια απο εναν ranged αντιπαλο στα level σου...
 

DeletedUser

Guest
Εσάς ποια κατηγορία όπλων σας αρέσει από τις παρακάτω:

1.Melee weapons
ή
2.Ranged weapons


??????????????????????????????????????????????????????:confused:


υπαρχει ενα παρομοιο στο weststats(στην ακρη δεξια)νικησαν τα απο κοντα οπλα,εγω ομως προτιμω τα Ranged weapons
 

DeletedUser

Guest
melee weapons..Παιδια νομιζω ειναι καλυτερα και πιο πρακτικα γιατι το σθενος χρειαζεται περισσοτερο απο οτι το σημαδι σε καποιες δουλειες...Και ο αλλος λογος ειναι επειδη τα φορας σε μικροτερα επιπεδα και ετσι εχεις οπλο που κανει περισσοτερη ζημια απο εναν ranged αντιπαλο στα level σου...

ναι ρε φιλε αλλα αμα βαζεισ σθενος θα εχεις και σημαδι γιατι αν βαζεις επιδεξιοτητα που χρειαεσε για στοχευση θα εχεις και σημαδι

προτημαω τα ranged
 

DeletedUser

Guest
Ως γνήσιος Ερυθρόδερμος πολεμώ μόνο με melee
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε φιλε αλλα αμα βαζεισ σθενος θα εχεις και σημαδι γιατι αν βαζεις επιδεξιοτητα που χρειαεσε για στοχευση θα εχεις και σημαδι

προτημαω τα ranged

αυτο που ειπες δεν στεκει καθολου...γιατι να ανεβασω επιδεξιοτητα για να ανεβασω στοχευση;και στο κατω κατω μια στις τοσες παιρνει το σημαδι ποντους. δεν θα δωσεις ποντους οπως δινεις και στο σθενος στην τελικη το πολυ να φτασει 20-25..
 

DeletedUser

Guest
To σημαδι ειναι πολυ πιο χρησιμο στις καλες δουλειες, και υπαρχουν περισσοτερα ρουχα και αντικειμενα που δινουν μπονους σε αυτο.

Παρολα αυτα, εγω προτιμω τα κοντινα οπλα
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο ειναι αληθεια τα ρουχα ειναι σχεδον τα περισσοτερα για range..Πιστευω να αλλαξει με την νεα εκδωση...
 

DeletedUser

Guest
οπλα

παιδια εγω προτιμω τα ranged για τους εξης λογους :

1. τα ρουχα των οπλων αυτων δινουν και τακτικες και αν εισαι στρατιωτης επωφελεισαι στην αμυνα.
2. συμφωνω με αυτο για την επιδεξιωτητα
3.σημαδι εχουν καλυτερες δουλειες απο οτι σθενος
4. στους μονομαχος οι αποστολες δινουν περιδεραιο + οπλο για ranged

αρα ειμαι με τα ranged αν και μου αρσουν πιο πολυ τα meele
 

DeletedUser735

Guest
παιδια εγω ειμαι ranged.
πιστευω ομως οτι η καλυτερη στρατηγικη ειναι η εξης.
μεχρι τα 50-55 lvl ειναι melee.
μετα με σαμανο τα αλλαζεις απο το σθενος στο σημαδη
και κανεις ολες τις καλες δουλεις που θελουν σημαδι.
 

DeletedUser

Guest
Έχει δίκιο ο προλαλήσαντας! Αυτή τη στρατηγική ακολουθώ κι εγώ. Άλλωστε τι θα κάνει κι ο παππούς του Waupee, θα πεθάνει από την πείνα;

... Η κρίση χτύπησε και τους Σαμάνους...
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω ειμαι ranged.
πιστευω ομως οτι η καλυτερη στρατηγικη ειναι η εξης.
μεχρι τα 50-55 lvl ειναι melee.
μετα με σαμανο τα αλλαζεις απο το σθενος στο σημαδη
και κανεις ολες τις καλες δουλεις που θελουν σημαδι.
και γιατί όχι το αντίθετο; στα 57 μπορείς να πάρεις την σπαθάρα μας(στο παιχνίδι):D
αν κάνεις έτσι είναι το ιδανικό αν έχεις premiumα(αφτό με το εισόδημα)με την μεταφορά πιρομαχικών να πάρεις το 1ο με το εμπόριο το 2ο(με ρούχα)και η αποστολές είναι ευκολες για το 3....
 
Κορυφή