Halloween bug

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4995

Guest
Δεν θέλω να ξέρεις πόσα χπ πήρα από την επαναλήψιμη αποστολή,
δεν θέλω να ξέρεις πόσους σβόλους έχω ρίξει μέχρι στιγμής,
δεν θέλω να ξέρεις αν θα συνεχίσω να παίζω εγώ!
Μα θέλω να ξέρεις πως τα χω πάρει με όλο αυτό!!
:w

Αφήστε με να κλείσω το πρόγραμμα!!!
 

DeletedUser

Guest
αλεξια θελω να ξερω οτι δε θα μπεις στο νεο κοσμο
η αν μπουμε θα το κανουμε με στυλ ;ρ κ χιουμορ φυσικα
 

DeletedUser4995

Guest
Λάκορα πιανίστα θα με συνοδέψεις ή θα συνεχίζω να τραγουδάω σόλο???

:sad
 

DeletedUser4995

Guest
Λιλή το χω πει ξανά αυτό, ότι σε κόσμο που αγοράζεις ικανότητες εγώ δεν παίζω! Τρανό παράδειγμα δεν έχω λογαριασμό Αριζόνα, αλλά αν θες συμπαράσταση θα το κάνω μόνο για σενα! Ξέρεις πόση αδυναμία σου έχω!
:wk
 

DeletedUser

Guest
Χαιρετισματα λοιπον στην εξουσια
εγω κραταω την ουσια και ονειρευομαι
παιρνω τη κιθαρα μου και τραγουδαει η χαζουλα :D



κ7 εχουμε μια τρελη ιδεα με τον χασικλουκι , χεχεχε θα πεσει πολυ γελιο , θα τον κλεισουν το κοσμο μεσα σε μαι βδομαδα αρκει να παρετε μερος ολοι οσοι απογοητευτηκατε απο τα χτεσινα
 

DeletedUser5612

Guest
κ7 εχουμε μια τρελη ιδεα με τον χασικλουκι , χεχεχε θα πεσει πολυ γελιο , θα τον κλεισουν το κοσμο μεσα σε μαι βδομαδα αρκει να παρετε μερος ολοι οσοι απογοητευτηκατε απο τα χτεσινα

Κρατα με ενημερο!
 

DeletedUser4995

Guest
Σ' ακολουθώ (Λάκορα)
στον κόσμο 7 μαζί σου,
σαν αποκλεισμένη που μουν κι εγώ!
Σ' ακολουθώ (Λάκορα)
πάρε με μαζί σου
και ξέρω να σπαμμάρω κ να προκαλώ πανικό!

:w
 

DeletedUser

Guest
αλεξια τα αισθηματα ειναι αμοιβαια
λακορα κ σαςβαραωολους εγκρινω εννοειται το σχεδιο
ετσι με στυλ κ χιουμορ αντιδραση
 

DeletedUser66

Guest
στον αλλο κοσμο που θα πας την ιννο να μην την κερνας!!!! :)
 

DeletedUser4995

Guest
και εγω θελω να βλεπω την χαζουλα στη λιστα φιλων μου!!!!:w

Τζίμηηηη γιατί νομίζεις ότι τραγουδάω από το πρωί???
Δεν θα με σταματήσει ένα μπαν από το σπαμ!
Μερικές αρχές στη ζωή μας είναι ανώτερες από ένα μπαν!
Και εγώ θέλω να βλέπω τους φίλους μου και να μιλάω μαζί τους!
Μέχρι να με μπανάρουν κι από εδώ, θα γράφω και θα τραγουδάω!!!
 

DeletedUser4399

Guest
Κανείς απο την διαχείρηση θα απαντήσει η θα κάνετε τις πάπιες??
Και αν απαντήσει μην πει καμια ........ του είδους ήταν απο script ή καμια άλλη καραμέλα.
Λοιπόν παω να μαγειρέψω την μπριζόλα μου.μέχρι να την φάω να έχετε βρει τρόπο να με ξεμπανάρετε.Δεν με διαφέρει τι θα κάνετε!!!
Αμα γυρίσω και με δω μπαν μαύρο φίδι που σας έφαγε!!!!

ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝ ΕΔΩ..!! ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
H πλακα ειναι οτι η Inno Games βγηκε τριτη στην κατηγορια υποστηριξη:D:D στον ευρωπαικο διαγωνισμο(με 1% διαφορα απο τον τεταρτο). Δηλαδη αμα ηταν σε αλλη θεση τι θα γινοταν θα μας ανακοινωναν οτι θα αποκλειστουμε μετα το περας της αποστολης.:dr:nw
 

DeletedUser4995

Guest
Πάρτο απόφαση είσαι χαμένη υπόθεση (inno)
δεν την παλεύουμε οι δυο μας τελικά!
Πάρτο απόφαση μην ψάχνεις γι άλλη πρόφαση,
τίτλοι τέλους έχουν πέσει οριστικά!!


Τίτλοι τέλους έχουν πέσει και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!
:w
 

DeletedUser4399

Guest
Ban εγώ Ban εσύ
Ban και όλοι μας μαζι
δώσαμε ότι δώσαμε (σβόλους)
μέχρι που θολώσαμε.
Ban εγώ Ban εσύ
πάμε για άλλα βρε παιδί
είχαμε δεν είχαμε
μια αγάπη σβήσαμε.
Ban εγώ Ban εσύ
τώρα ρουφα το κα...ρφί
δεν θα ξαναδείς ποτε
σβόλους αντε γεια γερμανέ.
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα μέχρι στιγμής έχει μείνει ανοιχτό για να λέτε αυτό που πιστεύετε (με κόσμιο τρόπο) για να συζητήσουμε και ίσως να ελαφρύνει λίγο η κατάσταση.
Μέχρι στιγμής δεν υπήρχε λόγος ούτε παρέμβασης ούτε τίποτα σε αυτά που λέγατε.

Όμως είναι ένα φόρουμ παιχνιδιού και όχι ένα πολιτικό φόρουμ. Δεν εχει σημασία αν συμφωνώ ή όχι μαζί σας, σημασία έχει ότι η μερκελ και η κάθε μερκελ δεν έχει σχέση με το παιχνίδι. Επειδή τυγχάνει να είναι γερμανική εταιρία η ιννο δεν σημαίνει ότι θα γενικεύσουμε την κατάσταση.

Σας παρακαλώ να σταματήσετε οτιδήποτε έχει σχέση με αναφορές σε πολιτικά θέματα διαφορετικά θα κλειδώσω το θέμα.

Ευχαριστώ
 

DeletedUser

Guest
ελαβα το ακολουθω μυνημα :
You have received a warning at Forum The West
Dear tsokris,

You have received a warning at Forum The West.

τι κριμα δεν ξερω αγγλικα !!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
il brutto έχεις λάβει απάντηση στο αίτημα που έκανες στην υποστήριξη όπως έλαβαν όλοι. Σε παρακαλώ να χαμηλώσεις τους τόνους σου. Σου έδωσα προειδοποίηση σε ένα θέμα που πολλοί έχουν φωνάξει, πολλοί έχουν διαμαρτυρηθεί αλλά ελάχιστοι έχουν λάβει προειδοποίηση ή ποινή, και είναι μόνο αυτοί που απλά δεν καταλαβαίνουν ότι οι ποινές δεν δόθηκαν απο εμάς αλλά απο την εταιρεία απευθείας και συνεχίζουν να προσβάλλουν εμάς.
 

DeletedUser5654

Guest
είμαι απο τους παίκτες που δεν είχαν πάρει πέρυσι το δρεπάνι,οπότε δεν έπεσα στην παγίδα του ξαναμαναπαταεπαναλήψιμου κλικ.Διαβάζοντας όμως το θέμα αυτό στο φόρουμ του παιχνιδιού-πράγμα που δεν κάνω συχνα-εώς καθόλου(κρίση ειλικρίνειας)όσο υποχρεωμένη και αν είμαι(εε δεν μπορώ!)αποφάσισα να εκφέρω και εγώ την γνώμη-άποψη μου πάνω σε αυτό.
Θεωρώ τη στάση της εταιρίας απέναντι σε παίκτες που είναι η ίδια η οικονομική δύναμη της εταιρίας(χωρίς παίκτες,άντε μείνε εταιρία εσύ) επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ
και δηλώνω και εγώ πως αν αποφασίσουν όλοι αυτοί οι τιμωρημένοι παίκτες να αποσυρθούν απο το παιχνίδι,το ίδιο θα πράξω και εγώ απλά και μόνο επειδή η πράξη αυτή της συγκεκριμένης εταιρίας με απογοήτευσε και μου έριξε το ενδιαφέρον για ένα παιχνίδι που το μόνο που ξέρει να κάνει καλά είναι να δίνει τιμωρίες την στιγμή που θα έπρεπε,με την τόσο μεγάλη οικονομική υποστήριξη που έχει να παρέχει ένα παιχνίδι με μηδενικά σχεδόν λάθη και τίποτα λιγότερο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή