Halloween Αποστολή - Νέα Έκδοση

  • Δημιουργός θέματος hthought
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3328

Guest
για οσους εχουν παρει το δρεπανι και του βγαινει η αποστολη αυτα τα τρια αντικειμενα παιδια δεν ειναι αχρηστα.κανεις την αποστολη και σου δινει μια ικανοτητα !! (μονο οσοι εχουν παρει το δρεπανι) τιποτα δεν ειναι αχρηστο στο παιχνιδι ολα καπου τα χρησημοποιεις !!

εχει συμβει και σε μενα ενω εχω τελειωσει την αποστολη συνεχιζουν να μου βγαινουν αυτα τα 3 αντικειμενα..και δεν εχω δωσει σημασια..αν ξαναμαζευτουν αυτα τα 3 εχουμε τη δυνατοτητα να παρουμε μια ικανοτητα? μεσω αποστολης στο σαλουν?
 

DeletedUser4530

Guest
οχι απλα τα εχεις στ αποθεματα σου για του χρονου ;)
 

DeletedUser

Guest
Ευχαριστιών

Πότε θα αρχίσει των ευχαριστιών για τις μπότες?
 

DeletedUser

Guest
Δεν βλέπω τίποτα

20 σημερα αλλα ακομα τίποτα δεν βλέπω
 

DeletedUser

Guest
παιδια δεν μου εβγαλε αποστολη για μερα ευχαριστιων. εχω την αποστολη μονο στον Colorado στους αλλους κοσμους οχι. PLS help
 

DeletedUser

Guest
Τζίφος

και σε εμενα το ίδιο. Δεν μου έβγαλε την αποστολή. Πάω στον μπάρμαν αλλά τίποτα. Τί να πω, ότι δεν το περίμενα;
 

DeletedUser

Guest
Κάντε αίτηση υποστήριξης να σας βοηθήσουν. :wk
 

DeletedUser

Guest
την ξερω την απαντηση

Θα κανω αν και φοβαμαι ότι την απαντηση την ξερω. Να σβησουμε τα cookies και να ξαναπροσπαθησουμε. Το εκανα αλλα δεν βοηθάει
 

DeletedUser3328

Guest
στο tw-db.info την εχει και 23 του μηνος την αποστολη των ευχαριστιων,περιμενετε δηλαδη μπας και σας τη βγαλει αυριο
 

DeletedUser3157

Guest
Την εβγαλε σημερα, οπως εγραφε δηλαδη στις 23!
 

DeletedUser5612

Guest
Για τις αποστολες των ευχαριστιων...... οσοι την κανετε πρωτη φορα πρεπει να εχετε ολοκληρωσει την αποστολη του πρωταρη για να σας την ανοιξει! (και κανονικα ανοιγει απο τις 20-11!
Οι υπολοιποι που την εχουν κανει στο παρελθον, σημερα 23-11 ανοιξε και σαν επαναληψιμη!
 

DeletedUser3328

Guest
http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_93 αυτη εδω εχει ανοιξει σε κανεναν ???αν προσεξετε δινει 1 δωρεαν ποντο ικανοτητας στο τελος και τα αντικειμενα που πρεπει να βρειτε ειναι ιδια με αυτα των ευχαριστιων.Εμενα δε την ανοιξε παντως παρ'ολο που τελειωσα τις αποστολες των ευχαριστιων και πηρα τις μποτες
 
Κορυφή