Halloween Αποστολή - Νέα Έκδοση

  • Δημιουργός θέματος hthought
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα παιδιά,
δεν μου εμφανίζεται η αποστολή 'Φόβος' στην νέα έκδοση, που είναι η αρχή για την αποστολή του Halloween. Υπάρχει κάποιο bug ?
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Δεν υπάρχει κανένα bug (έτσι νομίζω τουλάχιστον), απλά πρέπει να ολοκληρώσεις ΟΛΕΣ τις αποστολές που σου έχουν εμφανιστεί για να εμφανιστεί ύστερα η αποστολή Halloween(Φόβος) στον Μπάρμαν Henry Walker, και να αρχίσεις την αποστολή κανονικά!!!
 

DeletedUser4530

Guest
κι εγω ετσι νομιζω. καπου ειχα διαβασει οτι για να σου ανοιξουν οι αποστολες πρεπει πρωτα να ολοκληρωσεις τον αρχικο οδηγο και μετα σου ανοιγουν οι αποστολες. αν τον εχεις ολοκληρωσει τσεκαρε μηπως απλα την εχεις κανει απο τις ολοκληρωμενες αποστολες μιας και δεν θελει κατι το ιδιαιτερο και τωρα με το νεο περιβαλον ισως να την εκανες και να μην το καταλαβες, οποτε τσεκαρε και τις ολοκληρωμενες αποστολες σου για να δεις αν την εχεις κανει η οχι.
 

DeletedUser

Guest
και μέχρι πότε?

Μέχρι πότε θα κρατήσει η αποστολή. Έχω φτάσει μέχρι τον χάρο, αλλά δεν τον κατάφερα? Έχω χρονικό περιθώριο ακόμα?
 

DeletedUser

Guest
Εμένα δεν μου εμφανίζονται οι αποστολές γλυκά και ξινά, ενώ έχω πάρει το Γλασαρισμένο Πορτοκάλι και το Ψάρι που Βρωμάει. Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει?
 

DeletedUser3328

Guest
Εμένα δεν μου εμφανίζονται οι αποστολές γλυκά και ξινά, ενώ έχω πάρει το Γλασαρισμένο Πορτοκάλι και το Ψάρι που Βρωμάει. Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει?

πρεπει να τα φορεσεις και να πας στο σαλουν να πατησεις αποδοχη
 

DeletedUser

Guest
Τα φόρεσα αλλά δεν εμφανίζεται τίποτα. Καμία αποστολή στο σαλούν.
 

DeletedUser2993

Guest
Kαλά και εγω εχω ριξει το κιν. στο 0 στον αγγλικο σερβερ και δεν μου εχει πεσει ΚΑΝ το το πορτοκαλι και το βρωμοψαρο αλλα δεν το κανω θεμα :w
Anyway, τα γνωστα τα δοκιμασες ? Refresh - logout/login ?
 

DeletedUser

Guest
Δεν ήταν μέχρι της 1/11? Ναι τα δοκίμασα και αυτά. Τέλος πάντων ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
Άρα θα έπρεπε να μου τα εμφανίζει κανονικά αλλά δε συμβαίνει αυτό.
 

DeletedUser6273

Guest
Κι εγώ είχα πρόβλημα με το πορτοκάλι και το βρωμερό ψάρι. Χάλασα πάνω από 80 ενέργεια για μάζεμα ζαχαροκάλαμων, έχοντας πορτοκάλι στ'αποθέματά μου τίποτα όμως. Ακόμη έχω κάνει και πόσες φορές εφημερίδες για το ψάρι αλλά τίποτα.
 

DeletedUser5787

Guest
Κι εγώ είχα πρόβλημα με το πορτοκάλι και το βρωμερό ψάρι. Χάλασα πάνω από 80 ενέργεια για μάζεμα ζαχαροκάλαμων, έχοντας πορτοκάλι στ'αποθέματά μου τίποτα όμως. Ακόμη έχω κάνει και πόσες φορές εφημερίδες για το ψάρι αλλά τίποτα.

και εγω φιλε μου το ιδιο προβλημα
 

DeletedUser4530

Guest
μια απο τα ιδια χωρις επιτυχια :(
ομως λογο του οτι δινει καποια μπονους σε ιδιοτητες και ικανοτητες ισως να το εχουν κοψει για οσους το εχουν κανει μια φορα.
εγω την δοκιμασα απο την ωρα που αλλαξε η μερα και πηγε 27/10 και σε διαφορετικες ωρες και μερες μεχρι την 31/10 με ολες τις προυποθεσεις αλλα δεν...
επισης δεν μου δινει με τιποτα το σκιτσο του φαντομα. το εχει παρει καποιος;
για μενα θα επρεπει να εχει μπει κι ως επαναληψιμη (για οσους την εχουν κανει) κι αντι για δρεπανι να σου δινει καποια ικανοτητα/ιδιοτητα οπως με αλλες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6273

Guest
Εγώ στον Κ7 δεν την έχω κάνει (έτσι κι αλλιώς τώρα άνοιξε πρώτη φορά) και δεν έπεφταν με τίποτα. Ωστόσο το δρεπάνι το πήρα.
 

DeletedUser2993

Guest
μια απο τα ιδια χωρις επιτυχια :(
ομως λογο του οτι δινει καποια μπονους σε ιδιοτητες και ικανοτητες ισως να το εχουν κοψει για οσους το εχουν κανει μια φορα.
εγω την δοκιμασα απο την ωρα που αλλαξε η μερα και πηγε 27/10 και σε διαφορετικες ωρες και μερες μεχρι την 31/10 με ολες τις προυποθεσεις αλλα δεν...
επισης δεν μου δινει με τιποτα το σκιτσο του φαντομα. το εχει παρει καποιος;
για μενα θα επρεπει να εχει μπει κι ως επαναληψιμη (για οσους την εχουν κανει) κι αντι για δρεπανι να σου δινει καποια ικανοτητα/ιδιοτητα οπως με αλλες.

Το πορτοκαλι και το ψαρι δεν τα βρηκα καν, οοοσο κιαν προσπαθησα...Και δεν την εχω ξανακανει την αποστολη στον συγκεκριμενο κοσμο..Το σκιτσο του διδυμου το βρηκα στην 2η ωρα..
Επισης εχει μπει ως επαναληψιμη και σου δινει και ιδιοτητα :wk
http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_96
 
Κορυφή