hack alert vs LEONTOKARDOS 1942 Ζημια..!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3861

Guest
14brsxe.jpg
 

DeletedUser

Guest
Έλεος ρε Evender για αρχηγός των BP είσαι λίγο... νουμπ? περίμενε 3 δευτερα να φορτωσει ρε!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το εχω ανοιχτο πανω απο 1 ωρα και εικονα δεν εχει φορτωσει
 

DeletedUser

Guest
Εχεις μπροστα σου μια, αν οχι την μεγαλητερη ολικη ζημια στον Ελληνικο server και κανεις αυτο, αντι να πεις ενα μπραβο και συ και ο οποιοσδηποτε Moderator εδω μεσα..!!
Λυπαμαι γιατι βλεπωντας τη φθινουσα πορεια του game δεν δινετε κινητρα αλλα κοβετε τα φτερα στους παικτες με αυτα που λετε και κανετε......:(
Τα σεβη μου.!

κ εγω λυπαμαι οταν καποιος δεν εχει αισθηση του χιουμορ κ δεν καταλαβαινει ποτε καποιος κανει πλακα......:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
κ εγω λυπαμαι οταν καποιος δεν εχει αισθηση του χιουμορ κ δεν καταλαβαινει ποτε καποιος κανει πλακα......:rolleyes:

εγω λυπαμαι μονο οταν χανει ο ολυμπιακος...ή οταν εχουμε φασολακια για μεσημεριανο...
 

DeletedUser

Guest
Η μονομαχια ειναι λιγο "κωλοφαρδη",δεν υποτιμω κανενα απλα πρεπει οι περιστασεις να ειναι οι καταλληλες ωστε να επιτυχεις κατι τετοιο...
ο αντιπαλος να ειναι αντιπαλος σθενους με αρκετη ζωη ή με ρουχα οχυρου που δινουν αρκετη ζωη,δεν πρεπει να εχει πολυ αποφυγη και να τον εχεις χαλαρα σε εμφανιση/τακτικες...ολα αυτα με την προυποθεση οτι εισαι και εσυ λιγο "τσιμπημενος" σε σημαδι ή σθενος.
Και παλι μπραβο γι αυτο το μεγαλο ρεκορ (πρεπει να ειναι το μεγαλυτερο σε ελληνικους κοσμους που να εχει καταγραφει...)
ΥΓ.
τι ειναι το red dead?

http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=4779
 

DeletedUser3436

Guest
μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην πεις...(ολο ξυνο σας το βγαζω :p)

μεγίστη συνολική ζημιά σε μονομαχία:
1955 ζημιές - markos999 απο BRAHAMI CITY

οχι μολις το τσεκαρα ειναι πιο μεγαλο
 

Συνημμένα

  • neo rekoraki.jpg
    neo rekoraki.jpg
    7,7 KB · Προβολές: 238
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ελεος ρε σερρα εισαι και μοντ, σπαμμαρεις και flameαρεις!!! Η δευτερη σελιδα μονο σπαμ εχει!! Σερρα μολις δεις αυτο το ποστ διεγραψε το και καλο θα ηταν να κανεις κατι και για τα αλλα!! Τσ τσ!!! Μοντ που flameαρει!! Με αηδιαζεις!
 
Κορυφή