hack alert vs LEONTOKARDOS 1942 Ζημια..!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3861
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ελεος ρε σερρα εισαι και μοντ, σπαμμαρεις και flameαρεις!!! Η δευτερη σελιδα μονο σπαμ εχει!! Σερρα μολις δεις αυτο το ποστ διεγραψε το και καλο θα ηταν να κανεις κατι και για τα αλλα!! Τσ τσ!!! Μοντ που flameαρει!! Με αηδιαζεις!

As Imurdaddy or Aizak said @ Serra's profile: Το να είσαι μοντ είναι ο πιο προχό τρόπος για να spammάρεις ;)
 

DeletedUser

Guest
ελεος ρε σερρα εισαι και μοντ, σπαμμαρεις και flameαρεις!!! η δευτερη σελιδα μονο σπαμ εχει!! σερρα μολις δεις αυτο το ποστ διεγραψε το και καλο θα ηταν να κανεις κατι και για τα αλλα!! τσ τσ!!! μοντ που flameαρει!! με αηδιαζεις!

as imurdaddy or aizak said @ serra's profile: το να είσαι μοντ είναι ο πιο προχό τρόπος για να spammάρεις ;)

κ οι μοντ εχουν δικαιωμα στο σπαμ αλλα εμεις το κανουμε με μετρο



ταδε εφη τζοαννα.....​
 

DeletedUser

Guest
ελεος δηλαδη...ουτε να συγχαρουμε τον φιλο μας τον δημητρη δεν μπορουμε...

τον παιχταρα...τον απολυτο μονομάχο

και εσυ ρε σερρα σου εχω πει οτι λεμε μυστικα μην τα βγαζεις στην φόρα

παντα σπαμμαραν οι μοντ απλα είμασταν λίγοι (εως πολυ λιγοι) και δεν φαινόμασταν...τώρα όμως είμαστε πολλοι...για αυτό....το νου σας...
 

DeletedUser

Guest

τον παιχταρα...τον απολυτο μονομάχο

ειπαμε ολα με μετρο δεν ειναι και τοσο καλος...


σε αυτην τη μονομαχια του αξιζουν συγχαρητηρια

as imurdaddy or aizak said @ serra's profile: το να είσαι μοντ είναι ο πιο προχό τρόπος για να spammάρεις ;)

εμεις φιλε μου αναγκαστηκαμε να κανουμε την αναγκη μας στο πηγαδι δυστυχως
 

DeletedUser3861

Guest
ksereis

ειπαμε ολα με μετρο δεν ειναι και τοσο καλος...


σε αυτην τη μονομαχια του αξιζουν συγχαρητηρια



εμεις φιλε μου αναγκαστηκαμε να κανουμε την αναγκη μας στο πηγαδι δυστυχως

Οταν φιλε Evender αφηνεις και σου κανουν μονομαχια και χανουν με 4 τακτικες κ 5 αποφυγη τοτε μαλλον εσεις δεν ειστε και τοσο καλοι, και εσυ το ξερεις απο πρωτο χερι.. απλα κοιτας στους νεκροθαφτες του κ2 και καταλαβενεις τι γινεται..!!και οσοι νομιζετε οτι εγινε ειτε απο τυχη η κωλοφαρδια να μου πουν να τους στειλω αλλες 10 μονομαχιες που το ρεκορ δεν εγινε μονο και μονο επειδη οι αντιπαλοι λυποθημισαν... και λογο του οτι το παιχνιδι δεν καταλαβενει απο "παιχταραδες" αλλα απο απλα μαθηματικα βαλτε κατω τα κομπιουτερακια και τα μυαλουδακια και φτιαχτε τον παιχτη σας..!!
 

DeletedUser2962

Guest
παιδια..ο LEONTOKARDOS ειναι καθαρα αμυντικος και με πολλους ποντους υγειας..σε οχυρα ποτε δεν τον βλεπω και παντα ειναι online(τις περισσοτερες ωρες της μερας)επειδη εχω δει κι αλλες μονομαχιες των συγκεκριμενων παικτων..ειναι γεματες με πολλες ζημιες εκατερωθεν..
οσο για τον hack alert ειναι καθαρα επιθετικος και γι αυτο και δεν καθεται να τον μονομαχισεις..αυτα
 

DeletedUser

Guest
Οταν φιλε Evender αφηνεις και σου κανουν μονομαχια και χανουν με 4 τακτικες κ 5 αποφυγη τοτε μαλλον εσεις δεν ειστε και τοσο καλοι, και εσυ το ξερεις απο πρωτο χερι.. απλα κοιτας στους νεκροθαφτες του κ2 και καταλαβενεις τι γινεται..!!και οσοι νομιζετε οτι εγινε ειτε απο τυχη η κωλοφαρδια να μου πουν να τους στειλω αλλες 10 μονομαχιες που το ρεκορ δεν εγινε μονο και μονο επειδη οι αντιπαλοι λυποθημισαν... και λογο του οτι το παιχνιδι δεν καταλαβενει απο "παιχταραδες" αλλα απο απλα μαθηματικα βαλτε κατω τα κομπιουτερακια και τα μυαλουδακια και φτιαχτε τον παιχτη σας..!!

εσυ μπορει να παιζεις επιθεση φιλε μου υπαρχουν αλλοι που εχουν και επιθεση και αμυνα και δεν τους ενδιαφερει το damage που θα σκασουν οπως ο μπαμπηs o σοuγιαs

δεν ειπα οτι ηταν τυχη η κωλοφαρδια απλα λεω οτι δεν εισαι ο καλυτερος μονομαχος του κ2

και μην ανησυχεις τα μαθηματικα τα καταλαβαινω
 

DeletedUser3861

Guest
εσυ μπορει να παιζεις επιθεση φιλε μου υπαρχουν αλλοι που εχουν και επιθεση και αμυνα και δεν τους ενδιαφερει το damage που θα σκασουν οπως ο μπαμπηs o σοuγιαs

δεν ειπα οτι ηταν τυχη η κωλοφαρδια απλα λεω οτι δεν εισαι ο καλυτερος μονομαχος του κ2

και μην ανησυχεις τα μαθηματικα τα καταλαβαινω

Δεν υπαρχουν καλυτεροι μονομαχοι, υπαρχει ιδανικος τροπος παιχνιδιου, κ πρωτος να ημουνα δεν σημαινει οτι ειμαι ο καλυτερος οπως ο htino παραδειγμα..!!και τελος αμα εισαι τυχοδιοκτης χωρις bonus χαρακτηρα αμυνας, η μονομαχος με bonus χαρακτηρα κινητρο μονομαχιων κ εισαι δευτερος αυτο κατι λεει..!!Τωρα για τα αλλα, αμα εχετε να μου παραθεσετε καποια duell με LEONTOKARDOS ΘΕΡΙΣΤΗΣ η STRATHGOS na δειξετε ποσο καλοι ειστε κ στην επιθεσει εδω ειμαστε...
 

DeletedUser

Guest
το να εκμεταλευεσαι την αδυναμια του αντιπαλου μπορει να ειναι μια τακτικη
αλλα φυσικα δεν αποδυκνιει το οτι εισαι πολυ καλος μονομαχος..
 

DeletedUser735

Guest
το να εκμεταλευεσαι την αδυναμια του αντιπαλου μπορει να ειναι μια τακτικη
αλλα φυσικα δεν αποδυκνιει το οτι εισαι πολυ καλος μονομαχος..

οι μονομαχιες εχουν ομως αυτην την βαση...
για να κερδισεις τον αλλον πρεπει να εκμεταλευτεις τις αδυναμιες του.

και φυσικα αυτο ειναι κυκλος.ολοι χανουν απο καποιον αλλον
 

DeletedUser3515

Guest
δεν υπαρχουν καλυτεροι μονομαχοι, υπαρχει ιδανικος τροπος παιχνιδιου, κ πρωτος να ημουνα δεν σημαινει οτι ειμαι ο καλυτερος οπως ο htino παραδειγμα..!!και τελος αμα εισαι τυχοδιοκτης χωρις bonus χαρακτηρα αμυνας, η μονομαχος με bonus χαρακτηρα κινητρο μονομαχιων κ εισαι δευτερος αυτο κατι λεει..!!τωρα για τα αλλα, αμα εχετε να μου παραθεσετε καποια duell με leontokardos θεριστησ η strathgos na δειξετε ποσο καλοι ειστε κ στην επιθεσει εδω ειμαστε...

δεν ειναι λογικη αυτη ομως και εγω μπορω να σου ζητησω να μου δειξεις ποσο καλος εισαι στην αμυνα.
και αντε και σου δειχνω επιθεση με 600 ζημια...τι θα καταλαβεις εσυ?ποσο καλος ειμαι?
δεν ξερω πως παιζει το αλλο το παιδι,ουτε και εσυ.το οτι εγινε μια φορα η μεγαλη ζημια οκ το δεχομαι αλλα φανταζομαι οτι δεν κανεις σε ολες τις επιθεσεις τοση μεγαλη ζημια επομενως και παλι δεν μου λεει κατι.
οσο για την εμπειρια δεν καταλαβαινω το οτι εισαι 2ος τι ακριβως μας λεει...εξηγησε μου αν θες.
 

DeletedUser3861

Guest
συζητηση περι μονομαχιων

για να βγαλουμε μια ακρη και να κανουμε μια ωριμη συζητηση μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε ποιος ειναι για σας ο ιδανικος μονομαχος η ποιον εχετε στο μυαλο σας ετσι για παραδειγμα, να καταλαβω και γω..??
 

DeletedUser3515

Guest
ιδανικος μονομαχος για τον καθενα ειναι διαφορετικος,
επειδη στο κ1 εστησα τον παιχτη μου για επιθεση οπως εσυ θεωρω οτι ειναι παρα πολυ βαρετο το να κανεις μονο μονομαχιες,να ξερεις οτι αν καποιος (σοβαρος) παιχτης σε βαρεσει θα χασεις και με μια συντονισμενη πολυ πιθανον να λιποθυμησεις και να μην μπορεις να κανεις εργασιες.τωρα εσυ που εισαι για επιθεση εχεις 2 επιλογες ειτε θα κοιμασαι ειτε δεν θα κοιμασαι και θα σε βαρεσουν.εξυπνο το οτι πηγες μακρια αλλα οχι αρκετο επομενως προσωπικη μου αποψη ειναι οτι το στησιμο αυτο ειναι βαρετο και αν υποψιαζομαι σωστα οχι πληρως λειτουργικο.
 

DeletedUser3861

Guest
δεν πηγα για να μην μου κανουν για αλλο λογο πηγα..!!οποιος ηρθε παντα τον αφησα να κανει ξεροντας οτι θα χασω, απλος δευτερη δεν αφηνω για να μην ξαπλωσω..!!οσον αφορα την συγκεκριμενη μονομαχια με λεοντοκαρδο η μονη τυχη που πρεπει να ειχα, ειναι οτι θα τον πετυχα στα κοκκινα..!!!
 

DeletedUser2677

Guest
εγω δεν καταλαβα γιατι την λετε στον hack alert!
δεν το ξερω το παιδι αλλα εκανε φοβερη ζημια κ για καποιο λογο ειστε αρνητικοι μαζι του!
ζηλευετε?
η ειναι κανενας εκνευριστικος που πρεπει να του την λεμε γιατι μας την σπαει?
οπως κ να εχει μπραβο..
ειτε ετυχε ειτε οχι δεν εχει σημασια!
η μονομαχιες ουτως η αλλως περιλαμβανουν τυχη!
κ αυτα σας τα λεει μια μονομαχος που θυμηθηκε οτι ειναι μονομαχος στο λβλ 70 με 100 επιπεδο μονομαχιας!
οποτε μην με παιρνετε κ τελειως σοβαρα οταν μιλω για μονομαχιες!
μπραβο κ παλι χακ!
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν καταλαβα γιατι την λετε στον hack alert!
δεν το ξερω το παιδι αλλα εκανε φοβερη ζημια κ για καποιο λογο ειστε αρνητικοι μαζι του!
ζηλευετε?
η ειναι κανενας εκνευριστικος που πρεπει να του την λεμε γιατι μας την σπαει?
οπως κ να εχει μπραβο..
ειτε ετυχε ειτε οχι δεν εχει σημασια!
η μονομαχιες ουτως η αλλως περιλαμβανουν τυχη!
κ αυτα σας τα λεει μια μονομαχος που θυμηθηκε οτι ειναι μονομαχος στο λβλ 70 με 100 επιπεδο μονομαχιας!
οποτε μην με παιρνετε κ τελειως σοβαρα οταν μιλω για μονομαχιες!
μπραβο κ παλι χακ!

thank you!!! Έτσι νιώθω απλώς δεν μπορούσα να το εκφράσω! Ευχαριστώ Vayia!!

Επειδή ζηλέυετε μιας και εσείς δεν θα μπορέσετε ποτέ να κάνετε τέτοια ζημιά δεν σημαίνει πως έχετε δικαίωμα να τον κράζετε τον Hack!
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν καταλαβα γιατι την λετε στον hack alert!
δεν το ξερω το παιδι αλλα εκανε φοβερη ζημια κ για καποιο λογο ειστε αρνητικοι μαζι του!
ζηλευετε?
η ειναι κανενας εκνευριστικος που πρεπει να του την λεμε γιατι μας την σπαει?
οπως κ να εχει μπραβο..
ειτε ετυχε ειτε οχι δεν εχει σημασια!
η μονομαχιες ουτως η αλλως περιλαμβανουν τυχη!
κ αυτα σας τα λεει μια μονομαχος που θυμηθηκε οτι ειναι μονομαχος στο λβλ 70 με 100 επιπεδο μονομαχιας!
οποτε μην με παιρνετε κ τελειως σοβαρα οταν μιλω για μονομαχιες!
μπραβο κ παλι χακ!

eμενα ποτε δεν μου πες ενα μπραβο..
αλλα τωρα καταλαβα τι αξιζεις. . . τιποτα
ντροπη σου!

Μπραβο χακ!
 
Κορυφή