Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ας μου δώσει ban δεν είναι η πρώτη φορα που κάνει :) αν δεν ήσασταν όλοι αρνιά και κάνατε λίγο χαβαλέ μπορεί να μην ήταν τόσο αηδία το forum :)

αμα ειναι αηδια καντην απο το forum.δεν σε αναγκαζουμε.αμα θες :σπαμ,χαβαλε,αστεια και ολα τα σχετικα νομιζω ηρθες σε λαθος μερος.
 

DeletedUser

Guest
αμα ειναι αηδια καντην απο το forum.δεν σε αναγκαζουμε.αμα θες :σπαμ,χαβαλε,αστεια και ολα τα σχετικα νομιζω ηρθες σε λαθος μερος.

είναι αηδία :) αλλα επειδή εσείς είστε τρόμπες και το κάνετε αηδία :)

όσο για τον winte, είμαι από κύπρο φιλε και ξέρω την φράσσει απλώνω τραχανά τώρα το δικό μου post δεν συνδέεται με αυτό που λες εσύ συγγνώμη :)
 

DeletedUser

Guest
εγω τελειωσα για αποψε.τα λεμε αυριο.αν και δεν νομιζω να μπορεις να απαντησεις.falegk ξεφευγει η κατασταση.
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε εχει τρελαθει ο κοσμος...τι σου εκανε ο φαλεγκ ρε...αν νομιζεις οτι εισαι καλυτερος δεν αναρωτιεσαι γιατι απλα διαλεξαν εκεινον και οχι εσενα για την θεση του μοντερειτορ?αξιζουν και συγχαρητηρια στους μοντς(με καποιες εξαιρεσεις αραχνοσκυλο που εφτασε το χαμογελο ως τα αυτια) που προφερονται για αυτο που κανουν!

εντιτ:γιατι το θεμα δεν το εβαλες στο οφτοπικ?συνηθως κατι τετοιες (α)παπα**** εκει τις γραφουμε!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αμα ειναι αηδια καντην απο το forum.δεν σε αναγκαζουμε.αμα θες :σπαμ,χαβαλε,αστεια και ολα τα σχετικα νομιζω ηρθες σε λαθος μερος.

συμφονω με τον/την FOTO.Αν θες αστεια, σπαμ, πηγαινε καλύτερα στο νηπιαγωγειο εδο δίπλα!!:p:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Guest
όποιος δεν έχει τίποτε να κάνει ανοιγει και ενα θέμα!!!

έλεος ρε φίλε!!! μολις το δει ο φαλεγκ 8α σου δοσεις αμεσως ban!!!!

για το φιλαρακι που με ξερει καλα..

όποιος ασχολείται με το ονομα μου δημοσίως και πουλάει τρελιτσα θα κανει διακοπές να δει οτι αυτο ειναι κακο πραγμα.

εδω το παοκτσακι ο αθανασιαδης απέκλεισε τον ολυμπιακό και εσυ ασχολείσαι με το τη ειμαι?

αντμιν του φορουμ..τοσο απλο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή