Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ήθελα να γράψω κάτι για τον falegk αλλα δεν ήξερα τι να γράψω συμπληρώστε εσείς.
 

DeletedUser

Guest
καλά δεν περίμενα να απάντηση κάποιος πριν από εσένα....ρε "βγες" να dis λίγο το φως τις μέρας έλεος :p


και anser,,,,,ότι νομίζεις αν boris να πεις κάτι καλο για τον falegk πες το :p θα εξής respect αν βρείς κάτι καλο να πεις :)




spam greeniaris!
 

DeletedUser

Guest
ήμαρτον ρε φίλε! δεν έχεις τι άλλο να κάνεις και ανοιγεις άκυρα θέματα?μαλλον εσύ χρειάζεσαι να δεις λίγο το φως της μέρας.καποιος να το κλειδωσει.
 

DeletedUser

Guest
φιλε να σου πω, αυτό που κανεις λέγεται spam ένταξη και δεν θέλω να κλειδώσουν το topic μου επειδή εσύ είσαι noobaki και θέλεις να "σπαμμαρις" αν δεν εξής να πεις κάτι για τον φίλτατο falegk τότε να πας να γράψεις σε άλλο topic

infraction to him please!
 

DeletedUser

Guest
10 ινφρακτιον ποιντς σε 3 ποστ..............ty falegk
 

DeletedUser

Guest
δεν κατάλαβα το νόημα του θέματος ρε παιδια!!!:confused::confused::confused:
 

DeletedUser8

Guest
φιλε να σου πω, αυτό που κανεις λέγεται spam ένταξη και δεν θέλω να κλειδώσουν το topic μου επειδή εσύ είσαι noobaki και θέλεις να "σπαμμαρις" αν δεν εξής να πεις κάτι για τον φίλτατο falegk τότε να πας να γράψεις σε άλλο topic

infraction to him please!


και αυτο που κανεις εσυ πως λεγεται?


δεν κατάλαβα το νόημα του θέματος ρε παιδια!!!:confused::confused::confused:

οταν το καταλαβω θα στο πω:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ρε bbfcrew1 άσε μας με τα ηλίθια Tags και Topics σου!!! :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Ισως θα επρεπε να μπει καποιο οριο ωρων online στο φορουμ.2 ωρες ειναι καλα...
 

DeletedUser

Guest
μ'αρέσει που όλοι τον κράζετε για το θέμα σπαμ που έκανε αλλά μια χαρά όλοι έρχεστε εδώ και σπαμμάρετε....
 

DeletedUser

Guest
πασιαμας


το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Guest
οποιος δεν μπορεί να ξεχωρίσει το χαβαλέ από το σοβαρό topic να μην σχολιάζει παρακαλώ :) και όσο για το infraction η am well aware ότι μπορεί να φάω infraction dont worry :)
για τα υπόλοιπα με καλή4e και ο chris :) τώρα αφού το topic θα κλειδωθεί αυτοί που είναι να κάνουν χαβαλέ ας τον κάνουν οι άλλοι που το παίζουν δήθεν ώριμοι και υποστηριχτές του δικαιου ας πάνε να γράψουν τίποτα στο προφίλ μου να έχω να γελάω!
 

DeletedUser2824

Guest
Το θεμα αυτο ειναι ανουσιο. Λες "φαλεγκ για την νικη" και δεν ξερεις γιατι το λες αυτο. Μας λες πως σπαμμαρουμε ενω εσυ σπαμμαρεις. Μας ευχεσαι ινφρκασον ενω εσυ θα επρεπε να φας ΜΠΑΝ. Προκaαλεις flames απαντωντας προκλητικα σε ατομα οπως τον Ανσερ, και οντως, get a life, kid. Α και κοιταζε λιγο τις λεξεις που σου βγαζει ο μεταφραστης γιατι:
1. δεν τις μεταφραζει
2. ειναι τοσο παραμορφωμενες οι λεξεις σου στα γκρικλις που τις τερειαζει με αλλες λεξεις.

Ενιτ: να πουμε αυτο το θεμα ειναι σοβαρο; Ευχαριστως θα εγραφα κατι στο ρπφοιλ σου, αλλα πιστεψε με, δεν θα σου αρεσε.
 

DeletedUser

Guest
εμενα τουλάχιστον μου τα βγάζει λάθος ο ορθογράφος, διάβασε ξανά το post σου φιλε :) και γράψε ότι θες στο προφίλ μου πραγματικά δεν με νιαζί :) αντίθετα εγώ θα κάνω χαβαλέ ότι και να γράψεις ! ξέρεις τι είναι χαβαλές? "πασιαμας"?
 

DeletedUser

Guest
Όποιος δεν έχει τίποτε να κάνει ανοιγει και ενα θέμα!!!

έλεος ρε φίλε!!! μολις το δει ο φαλεγκ 8α σου δοσεις αμεσως ban!!!!
 

DeletedUser

Guest
ας μου δώσει ban δεν είναι η πρώτη φορα που κάνει :) αν δεν ήσασταν όλοι αρνιά και κάνατε λίγο χαβαλέ μπορεί να μην ήταν τόσο αηδία το forum :)
 

DeletedUser

Guest
ξερω, το λεμε πολυ στην Κυπρο, αν και δεν απλωνεις πασιαμα, πιο πολυ μοιαζει με τραχανα αυτο που απλωνεις;):p

bravo winte κερδίζεις το μετάλλιο του "πασιαμα" τις χρονιας για αυτό σου το post :) ήταν τόσο αστείο που ακόμα να καταλάβω πως σύνδεσες το δικό μου post με τον τραχανά και το απλώνω :) έχτος αν εσύ απλώνεις "πασιαμα".....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή