DALTONS FORT omg

DeletedUser

Guest
Αυτές τις βλακείες να μην είχατε μετά από κάθε μάχη... :mad:

Θεώρημα 1ο: Η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή
Θεώρημα 2ο: Πρέπει να ξέρεις να χάνεις αλλά περισσότερο πρέπει να ξέρεις να κερδίζεις...
Θεώρημα 3ο: Όποιος γελάει τελευταίος... του λείπει δόντι! :D

Ξεκολλάτε τα μυαλά σας... και καληνύχτα σας ;)
 

thanos271

Νέο Μέλος
Eπος!!!!

παιδιά καλημέρα κ μπράβο σε όλους για την φοβερή μάχη χθές το βράδι οπου ευτύχησα να επιβιωσω κ να πάρω κ 1500 πόντους εμπειρίας.εγώ θα επικεντρωθώ στο γεγονός ότι οι αμυνόμενοι δεν καταφέραμε να μαζέψουμε πάνω απο 86 άτομα.απο αυτό το γεγονός ξεκινάει το σασπένς αυτής της φοβερής μάχης.αν είχαμε φουλάρει με 120 άτομα η μάχη θα είχε κριθεί εύκολα πιστεύω υπέρ μας.πάντως ήταν μία απίστευτη μάχη κ μπράβο σε επιτιθέμενους κ αμυνόμενους για το σασπένς.χαρείται το παιχνίδι παιδιά γιατί οι αντιπαραθέσεις μετά την μάχη το σου είπα ...αυτό κ μου είπες...το άλλο δέν έχουν κανένα νόημα πιστεύω.
 

DeletedUser1509

Guest
εγω προλαβα να δω την μαχη τους τελευταιους 15 γυρους και ηταν πραγματικα φοβερη συνχαρητηρια και στις 2 πλευρες,οσο για τους επιτιθεμενους πιστευω πως αργησαν πολυ να πανε στην σημαια η εστω να πανε να χτυπησουν τους αμυνομενους εφοσον ηταν περισσοτεροι οι επιτιθεμενοι.καλη συνεχεια
 

DeletedUser

Guest
Οντας απλος παρατηρητης στην μαχη αυτη μου φανηκε λιγο "χαζο" το γεγονος οτι ενω ειχανε μεινει σε καποια φαση 4-5 αμυνομενοι και καμια 20αρια επιτιθεμενοι αφενως δεν πηγαινε κανενας απο τους επιτιθεμενους στην σημαια και αφετερου δεν κυνηγουσαν τους αμυνομενους που οσοι απο αυτους επιβιωσαν το εκαναν με ελαχιστους ποντους ζωης!
Ηταν λες και η μαχη εγινε με μονο μελημα το κερδος σε xp και τιποτα αλλο!
 

DeletedUser376

Guest
να δωσω τα συγχαρητηρια μου στους αμυνομενους κυριως, για την μαχη που εδωσαν

να πω οτι εγινε λαθος απο πλευρα των επιτιθεμενων, πιστευω οτι επρεπε να παρουν ενα μεγαλυτερο ρισκο στο τελος αυτοι που ηταν on line

και μια παρατηρηση: απο την πλευρα των επιτιθεμενων πολλοι που ειχαν μεινει ως το τελος ηταν ανενεργοι , καμια 10ρια ατομα περιπου
οποτε υπηρχε και για τους υπολοιπους που εμειναν στην μαχη μια δυσκολια στο να παρουν το οχυρο
αμα πηγαιναν 5-6 γυρους πιο νωρις για την σημαια δεν θα υπηρχε η υποστηριξη που φαινοταν απ'εξω
 

DeletedUser

Guest
στην χτεσινη μαχη απ'οτι καταλαβατε οι επιτιθεμενοι καταφεραν
απο μονοι τους να μην παρουν το οχυρο..
παρα του οτι αμυνθηκαν οι αμυνομενοι!
 

DeletedUser1509

Guest
στην χτεσινη μαχη απ'οτι καταλαβατε οι επιτιθεμενοι καταφεραν
απο μονοι τους να μην παρουν το οχυρο..
παρα του οτι αμυνθηκαν οι αμυνομενοι!

θα μπορουσαν να το παρουν οπως ειπες αλλα ηταν καποιοι οι περισσοτεροι θα ελεγα που φοβοντουσαν να σκοτωθουν στο τελος αρχισαν να ξυπνανε λιγακι αλλα ηταν πλεον πολυ αργα
 

DeletedUser2737

Guest
γκο γκου εχεισ δικιο εγω πηγα για υπνο και δεν συμετειχα ενεργα αλλα θα μπαιναμε και δεν μπηακατε και μειναμε μονοιμας μεσα και μας....
 

DeletedUser

Guest
το αυμπέρασμά μου είναι ένα...το οχυρό των Dalton δεν πέφτει ποτέ!! xD
 

DeletedUser

Guest
ισως επειδη την περιοδο που το κτιζανε εφευγα απ την death n taxes και πηγαινα στην ccp.ετσι δεν τους μονομαχουσα εκεινη την περιοδο.:D:D






καλες μαχες και.....................που θα παει την επομενη φορα:D
 

DeletedUser2065

Guest
Ηθελα να παω στο Daltons αλλα δεν μπορεσα γιατι δεν ημουν μπροστά στο pc, απο την αναφορά φένετε οτι ηταν καλή μάχη, και ανεξάρτητα τι λέτε για λάθη των επιτιθεμενων κτλ, εγω πιστεύω πως καλύτερα να πας σε μια μάχη και να το ευχαριστηθείς παρά να πας σε μια μαχη η οποια να λες αντε να τελειωνει βαρεθηκα και να κερδισεις το οχυρο, το θέμα είναι η διασκέδαση πάνω απόλα, γιαυτο και ΠΑΙΖΟΥΜΕ! Μπράβο στα παιδιά (και τους 200) που βρέθηκαν στη μάχη..
 

DeletedUser

Guest
εγω πηγα σε μα μαχη πριν απο αυτην κ' εχασα σχεδον ολουσ τουσ ποντουσ υγειασ!πηγα στο παρατσακκ εκει με 125 ποντουσ υγειασ!
στην πρωτη μαχη πηρα 65 ποντουσ εμπειριασ στην δευτερη με 125 ποντουσ υγειασ πηρα 736εμπειρια,ετσι κ' ειχα ολουσ μου τουσ ποντουσ υγιασ εκει θα γινοταν τησ καλ!!!ομοιρασ
 

DeletedUser

Guest
άρχισα να διαβάζω από την αρχή το πόστ και είδα πως άρχισαν οι αψιμαχίες πάλι. πήδηξα 3 σελίδες γιατί φαντάζομαι τι θα γράφετε. ας μη πάρω μέρος μια φορά και εγώ!

η μάχη χάθηκε από καθαρή βλακεία της πλευρά μας. από πολύ νωρίς φωνάζαμε να ανέβουν μερικοί στα τείχη και για κάποιο λόγο καθόντουσαν και κοιτούσαν. ήταν Online. και να πω πως έβλεπαν εχθρούς???? μπαααα.
ήμουν από τους πρώτους που ανέβηκα πάνω σε πύργο μαζί με άλλους 3-4.΄μπορώ να πω πως αντέξαμε πάρα πολύ και κάναμε μεγάλη ζημιά.
για μένα υπάρχουν αρκετοί που δεν ξέρουν πως παίζεται ακόμα το παιχνίδι. εξοργίστηκα πάρα πολύ με μερικούς και μπορώ να πω δημοσίως πως ΝΤΡΑΠΗΚΑ πάρα πολύ.

συγχαρητήρια στους αμυνόμενους.
 

DeletedUser

Guest
1) ηταν μια πολυ ωραια μαχη που γεμισε ομορφα το βραδυ της Δευτερας , και χαρηκαμε ολοι παιζοντας :)
2) ναι καναμε λαθος οι επιτιθεμενοι αλλα ποιος ειναι αλανθαστος ? :rolleyes:
3) Δεν ειχαμε καμια αλλαζονικη η ειρωνικη διαθεση , ουτε κυνηγαμε φαντασματα και ανεμομυλους , μονο παιζουμε
4) Το βελτιωμενο μοντελο επιθεσης θα το δειτε συντομα :cool:

ας χαιρομαστε και να δουλευομαστε χωρις κακιες
 

DeletedUser2737

Guest
αυτη η ηττα μας εμαθε πολλα στο μελλον ομως δεν θα ξανακξανουμε τα ιδια λαθη:d:d
 

DeletedUser

Guest
συγνωμη που το γραφω εδω,
λοιπον πωσ γινεται να πηγαινω σε μια μαχη οχυρου με 1550 ποντουσ υγειασ κ' να καταληγω με συνολικο αριθμο χτυπιματων που εριξα εγω 350περιπου!κ' να πηγενω αμεσωσ μετα(αφου εχω λυποθυμισει) σε αλλη μαχη οχυρου κ' να πετυχενω συνολικα χτυπιματα πανω απο 1500 με κατω απω 200 ποντουσ υγειασ!!!δηλαδη στυμενα να μου σπασουν τα νευρα ειναι!!!δεν λεω οτι με χαλαει οπως εχει το πραμα αλλα ειναι λιγο ανεξηγητο!!!
 

DeletedUser315

Guest
τι ειναι ανεξήγητο?
απλα στην δευτερη μαχη δεν σε βαραγαν και ετσι ειχες χτυπήματα
 

DeletedUser

Guest
:(
τι ειναι ανεξήγητο?
απλα στην δευτερη μαχη δεν σε βαραγαν και ετσι ειχες χτυπήματα

επεισης μπορει να εισουν και πιο τυχερος!! δες και τα χτυπηματα που απεφευγες για να δεις αν ισχυει αυτο που ειπε ο ανοδινος η αυτο που ειπα εγω.

(μαλλον του ανοδινου θα ισχυει, γιατι απλα ειναι ο ανοδινος............:()
 

DeletedUser

Guest
1) ηταν μια πολυ ωραια μαχη που γεμισε ομορφα το βραδυ της Δευτερας , και χαρηκαμε ολοι παιζοντας :)
2) ναι καναμε λαθος οι επιτιθεμενοι αλλα ποιος ειναι αλανθαστος ? :rolleyes:
3) Δεν ειχαμε καμια αλλαζονικη η ειρωνικη διαθεση , ουτε κυνηγαμε φαντασματα και ανεμομυλους , μονο παιζουμε
4) Το βελτιωμενο μοντελο επιθεσης θα το δειτε συντομα :cool:

ας χαιρομαστε και να δουλευομαστε χωρις κακιες

ετσι ακριβως το χαιρομαστε ,,
ηταν μια πολυ ωραια μαχη κ περασαμε υπεροχα . .

αν δεν υπηρχαν τα οχυρα παιδια πολλοι θα το ειχαν παρατησει
κ φυσικα θα μιλαμε για αυτα κ για τις προσωπικες μας επιτυχιες , συλλογικες κτλ ..
οπως ειπε κ ο anodinos ,,εεεμ τι μονο για το " βρηκα ενα μουσκετο "κ χιλιοειπωμενες ιδεες θα μιλαμε ,, ελεος δηλ .

αλλα να ξερετε π.χ ουτε ο palouki louke ουτε avrianos ουτε καποιοι που βριζονται συνεχεια εκφραζουν την συμμαχια τους ..
αυτα ειναι σε προσωπικο επιπεδο

η Ηγεσια CCP - DMU - GU - AA - κτλ
αμα ειναι να πουμε κατι το λεμε επισημα με λογια σωστα κ με σεβασμο ..
εχθροι ειμαστε καθαρα στα πλαισια του game κ μονο

αυτο πρεπει να το καταλαβετε ολοι ..

γι'αυτο στην επομενη μαχη παρακαλω να πειτε τις αποψεις σας
σωστα κ πολιτισμενα ,,

θα χαρω πολυ να δω μια σωστη τοποθετηση κ να τελειωσει η συζητηση ωραια κ καλα

* *
 

DeletedUser

Guest
Χαίρομαι που βλέπω οτι η Διοίκηση των αντιπάλων μας είναι σοβαρή και μετρημένη. Το ξέραμε και από παλιά, αλλά επιβεβαιώνεται εκ νέου...
Αυτή είναι και η προσπάθεια της Διοίκησης της DMU εδώ και καιρό.
Θα συμφωνήσω με τον Athan οτι οι αντεγκλήσεις σε προσωπικό επίπεδο δεν μας εκφράζουν και δεν τις υιοθετούμε. Παίζουμε ένα παιχνίδι με επιτυχίες και αποτυχίες εκατέρωθεν, με νίκες και ήττες, με λαμπρές ιδέες αλλά και με τεράστια λάθη.
Γι΄ αυτό όμως είναι παιχνίδι και όχι μένος και πόλεμος, και αυτό είναι που το κάνει ενδιαφέρον!
Και οι μάχες πάνω από όλα είναι μεν σωστή τακτική και οργάνωση, αλλά κυρίως είναι παρέα, ομαδικότητα και διασκέδαση...
Άρα έτσι θα συνεχίσουμε και έτσι θα διασκεδάσουμε...
Καλό παιχνίδι και καλή συνέχεια σε φίλους και αντιπάλους!
 
Κορυφή