DALTONS FORT omg

DeletedUser315

Guest
απίστευτο και ομως το κατορθώσαμε και αυτο
86 [Υπεράσπισαν το οχυρό] απο 112 επιτιθέμενους

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ επιζώντες
thanos271
anodinos
nikosmorfes

πολύ καλη μαχη παιδιά
μπράβο σε όλους
 

DeletedUser735

Guest
ειμαστε τιτανομεγιστοι ρε!τιτανοτεραστιοι!τα παντα ολα!:d
 

DeletedUser

Guest
επική μάχη!!! :eek:
μεγάλη νίκη... :cool:
νομίζω ότι ήμουν ο τελευταίος που έπεσε 2-3 γύρους πριν το τέλος...
μικρό το κακό... :D

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους!!!

μάχη για daltons fort
1267 πόντοι εμπειρίας.

έχει ήδη δει την ζωή σου να περνάει μπροστά από τα μάτια σου. έχασες 795 πόντους ζωής.

οι πόντοι υγείας σου έχουν πέσει στο 0, λιποθύμησες. όταν ξυπνήσεις θα είσαι σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου. κατά την διάρκεια του ατυχήματος έχασες όλα τα χρήματα που είχες μαζί σου. είσαι πολύ κουρασμένος και το μόνο που χρειάζεσαι είναι ύπνος.
 

DeletedUser2677

Guest
φοβερη μαχη παιδια,η καλυτερη στην οποια συμμετειχα..
μπραβο..
 

DeletedUser315

Guest
απ την αρχη φαινόταν χαμένη η μάχη
εδω να πω τα εξης
η νίκη κατα το ήμισυ οφείλετε σε οσους ηταν εκει για άμυνα
μπραβο στα παιδια που εδωσαν και τον τελευτεο ποντο υγειας για να το καταφερουμε
και μπραβο για τις σωστες κινισεις

η υπόλοιπη μίση νικη οφείλετε στις λάθος κινήσεις των επιτιθεμένων
ενω ανέβηκαν στα τειχη αν και οχι σε ολα ,μετα άρχισαν να οπισθοχωρούν
άργησαν κατα 1 γυρο να μπουν στη σημαια
και αρχισαν και μας κυνηγούσαν αλαζονικά αντι να στοχεύσουν στη σημαία

πολύ καλή μαχη πάντως
 

DeletedUser

Guest
η υπόλοιπη μίση νικη οφείλετε στις λάθος κινήσεις των επιτιθεμένων
ενω ανέβηκαν στα τειχη αν και οχι σε ολα ,μετα άρχισαν να οπισθοχωρούν
άργησαν κατα 1 γυρο να μπουν στη σημαια
και αρχισαν και μας κυνηγούσαν αλαζονικά αντι να στοχεύσουν στη σημαία

επίτρεψέ μου να διαφωνήσω σε μερικά πράγματα.

1)ήταν δικό μου λάθος αποκλειστικά που δεν πάρθηκε το οχυρό.έπρεπε να ξεκινήσω για την σημαία 4-5 γύρους νωρίτερα(δεν περίμενα να θέλει τόσους γύρους για να φτάσεις εκεί(από το σημείο που ήμουν)) και το άλλο άτομο που πήγε στην σημαία άργησε για 2 γύρους.

2)το κυνήγι έγινε προς το τέλος καθώς δεν γινόταν να το σώσουμε με σημαία και έπρεπε να σας φάμε για να νικήσουμε που τελικά δεν έγινε και η άμυνα επικράτησε.οπότε δεν νομίζω να ήταν αλαζονικό καθώς δεν υπήρχε άλλη επιλογή.

ήταν ωραία μάχη και θα υπάρξουν και άλλες, από τα λάθη μας μαθαίνουμε όλοι ούτως η άλλως πιστεύω και βελτιωνόμαστε.έρχονται και οι χριστουγεννιάτικες διακοπές και λογικά θα το διασκεδάσουμε για τα καλά στις μάχες οχυρού.
 

DeletedUser315

Guest
στο οχυρο επρεπε να μπειτε απ το 40 γυρο
αν αυτου οι περισοτεροι καθόταν εξω και απλα σημαδευαν
κάποιοι οντος κυνηγούσαν αντι να κατευθύνονται στην σημαια και το ειχα δει απ το γυρο 45 αυτο
 

DeletedUser

Guest
και αρχισαν και μας κυνηγούσαν αλαζονικά αντι να στοχεύσουν στη σημαία

εγω ηθελα να ποσταρω τα συγχαρητηρια στα παιδια που κρατησαν το οχυρο και ειδικα τους 3 τελευταιους αλλα οταν βλεπω τετοιες υπεροπτικες εκφρασεις με ξενερωνετε οσο δεν παει.

τι αλαζονικα ρε.οταν δεν προλαβαινεις να πας στην σημαια επειδη απεχεις 5-6 κουτακια και ξερεις οτι δεν φτανουν οι γυροι δεν ειναι αλλαζονια να κυνηγας τον αλλο. ειναι ΣΩΣΤΗ ΣΤΡΑΤΗΓΗΚΗ.

εσυ αν εχεις 10 γυρους και απεχεις 5 κουτακια απο την σημαια κατσε πηγαινε εκει σαν noob και μετα να δουμε αν θα σου φτασουν οι γυροι να την παρεις.

Και για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους.ναι ηταν φοβερη μαχη.
και ναι γινανε λαθη στην επιθεση.οπως το οτι προσπαθουσανε απειρα ατομα να ριξουν τον πυργο των μονομαχων ο οποιος ηταν φουλ στους μονομαχους.οποτε με τα bonus κλαφτα χαραλαμπε...
το σωστο θα ηταν να πανε να ανεβουν οι χτιστες στον απο κατω πυργο για να ερθουν ολοι στα ισια τους.

Αλλα βεβαια...ποιος νοιαζεται για την στρατηγηκη.βουρ για την σημαια φτανουν δεν φτανουν οι γυροι.
 

DeletedUser315

Guest
εγω ηθελα να ποσταρω τα συγχαρητηρια στα παιδια που κρατησαν το οχυρο και ειδικα τους 3 τελευταιους αλλα οταν βλεπω τετοιες υπεροπτικες εκφρασεις με ξενερωνετε οσο δεν παει.

τι αλαζονικα ρε.οταν δεν προλαβαινεις να πας στην σημαια επειδη απεχεις 5-6 κουτακια και ξερεις οτι δεν φτανουν οι γυροι δεν ειναι αλλαζονια να κυνηγας τον αλλο. ειναι σωστη στρατηγηκη.

ναι ρε .
για πες μου γιατι δεν προλάβατε να πατε στη σημαία?
μήπως γιατι κανεις δεν τόλμαγε να πλησιάσει και κοίταγε την πάρτη του να μη ψωφισει?
η επειδη καποιοι καναν κυκλους και προσπαθούσαν να βρουν ορατο παιδιο να βαρεσουν ?
δεν μιλάω για ολα τα άτομα μην εξαπτεσαι
 

DeletedUser2677

Guest
και αρχισαν και μας κυνηγούσαν αλαζονικά αντι να στοχεύσουν στη σημαία


χμμμ,για καποιο λογο αυτη η φραση με ενοχλει,γιατι δεν ειδα πολλους να σας κυνηγουν..
για την ακριβεια 1 εχω υποψιν μου..
ισως να ηταν κ αλλοι αλλα ειχα αλλου το νου μου..
σας κυνηγησαν πολλοι στο τελος?
μηπως παρανοησα κ με ενοχλησε αδικως η φραση σου..
 

DeletedUser

Guest

εμενα θα μου μιλας καλυτερα δεν με ξερεις και απο χθες.

οσο για αυτη τη σκηνη που περιγραφεις οτι ο πηγαινανε γυρω γυρω κλπ εγω το βρισκω σωστο.
εχει αποδειχτει επανηλημενα οτι το πατροπαραδοτο ντου δεν εχει καλα αποτελεσματα.

συνεχιζεις να εισαι αλαζονικος και δεν εξαπτομαι.ακομα
 

DeletedUser315

Guest
χμμμ,για καποιο λογο αυτη η φραση με ενοχλει,γιατι δεν ειδα πολλους να σας κυνηγουν..
για την ακριβεια 1 εχω υποψιν μου..
ισως να ηταν κ αλλοι αλλα ειχα αλλου το νου μου..
σας κυνηγησαν πολλοι στο τελος?
μηπως παρανοησα κ με ενοχλησε αδικως η φραση σου..

δεν μιλαω για τους τελευταίους γύρους που μας κυνηγούσατε να μας ψοφήσετε για να πάρετε την νίκη
μιλάω για πολύ ποιο πριν
 

DeletedUser2677

Guest
δεν μιλαω για τους τελευταίους γύρους που μας κυνηγούσατε να μας ψοφήσετε για να πάρετε την νίκη
μιλάω για πολύ ποιο πριν


αμα μιλας για νωριτερα οκ..
αρα μαλλον παρερμηνευσα αυτο που ειπες..
 

DeletedUser

Guest
άργησαν κατα 1 γυρο να μπουν στη σημαια
και αρχισαν και μας κυνηγούσαν αλαζονικά αντι να στοχεύσουν στη σημαία


ναι οντως μιλας για πολυ πιο πριν...
φασκεις και αντιφασκεις φιλε μου...

τιποτα δεν παρερμηνευσες vayia
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτοί που κυνηγούσαν από τον 45το γύρο ίσως μήπως έκαναν και αυτοί λάθος υπολογισμό χρόνου;μήπως περιμέναν να καταφέρουν να σας φάνε επειδή είχατε και λίγη ζωή (να λέμε και τις αλήθειες)

εγώ ο μόνος λόγος που καθυστέρησα να ξεκινήσω ήταν καθώς σκέφτηκα ήταν 2 πάνω στον πύργο και αν κατάφερνα να φτάσω στην σημαία θα είχα τα αρνητικά της και ίσως να μην κατάφερνα να επιβιώσω άρα θα πήγαινε στράφι η όλη προσπάθεια.επίσης υπολόγισα την πιθανότητα να ανεβείτε και εσείς στον πύργο για να με σταματήσετε ώστε να είστε καλυμμένοι από την περίπτωση να χάσετε λόγω σημαίας.βάλε και τον λάθος υπολογισμό της απόστασης και το αποτέλεσμα είναι γνωστό.άμα είχα επιχειρήσει αμέσως για την σημαία ίσως να ήταν αλλιώς τα πράγματα όμως δεν μπορούμε να αγνοούμε το πως θα είχατε πράξει σε αυτήν την περίπτωση.

έτσι είναι τα παιχνίδια.περιμένεις να γίνει η λάθος κίνηση από τον αντίπαλο ώστε να την εκμεταλλευθείς υπέρ σου.σήμερα έγινε από την μεριά μας η καθοριστική λάθος κίνηση.αύριο μπορεί να είστε εσείς που θα κάνετε λάθος.
 

DeletedUser315

Guest
άργησαν κατα 1 γυρο να μπουν στη σημαια
και αρχισαν και μας κυνηγούσαν αλαζονικά αντι να στοχεύσουν στη σημαία

πολύ καλή μαχη πάντως

γιατι το γραψα αυτο ?
η μια πρόταση δεν εχει σχέση με την αλλη
καταλαβεβτο επιτελούς

εφόσον στην μια πρόταση λεω οτι δεν μας νικάγατε απ την σημαια
στην αλλη λεω αλο πραγμα
 

DeletedUser2677

Guest
τιποτα δεν παρερμηνευσες vayia

μα ποιον να πιστεψω τωρα,ειμαι σε διλλημα??
στην αρχη το πηρα καθαρα σαν υπονοουμενο αλλα τωρα εχω μπερδευτει λιγο..
ισως φταιει κ η ωρα..
αυριο ισως να καταλαβω περισσοτερα..
 

DeletedUser

Guest
το και ειναι συνδετικη λεξη. για αυτο στο εχω και με bold
συνδεει δυο προτασεις.

γραμματικη του δημοτικου.

τελος παντων μην προσπαθεις να αλλαξεις αυτα που λες.και μην προσπαθεις να μας βγαλεις τρελους.

ειναι προφανες οτι λες πως σας κυνηγουσαμε αλλαζονικα επειδη δεν παιρναμε την σημαια.

τελος παντων ειναι αργα για να κανουμε μαθηματα γλωσσας.
και υποκριτικης...

over and out.καληνυχτα
 

DeletedUser315

Guest
εντάξει σοφε bufale εσυ τα ξερεις ολα

το οτι έχουμε αυτη την περίπτωση δεν σ πέρασε απ το μυαλό
μάλλον ηταν σε άλλη διδακτική υλη?


έχουμε τα εξής ενδεχόμενα
α
β
και γ



τελος να πω για την βαγια για να μην το χει απορία
οτι απ οτι την εβλεπα μια χαρα κινήθηκε οταν πλεον ειχε χαθεί η σημαια
και προσπαθισε να μας λιποθυμήσει αλλα μονη της δεν μπορουσε να το καταφερει γιατι ημασταν ήδη 3 ατομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή