billy's peacemaker

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3436
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
snipe.jpg


napoleon 1 γιατι δεν μας λες εσυ τι βρικες μεχρι τωρα και περιμενεις μονο απο τους αλλους??

πολλα ρωτας.η περιεργεια σε σκοτωσε!
p
 

DeletedUser

Guest
γιατί κάτι ξέρω κι εγώ θα σας πω ένα στοιχείο:
το τρελο άλογο ήταν θύμα μεγάλης προδοσίας. του υποσχέθηκαν ειρήνη και τον πήραν να υπογράψει συνθήκη. εκεί που υπέγραφε τον πυροβόλησαν.

μην ρωτάτε δεν λέω τπτ άλλο:)

Θα πω κάτι άλλο να σας κάνω την χάρη.

"Το Τρελό άλογο ήταν αρχηγός των Σιου (Sioux). Χμμμ αναρωτιέμαι ποιος τον σκότωσε;"

Όμως σοβαρά τώρα τέλος.

Επιδή ακόμα με αμφισβητείτε, another clue:

Το αληθινό όνομα του Τρελού Αλόγου ήταν Tashunka Witko :)
 

DeletedUser3436

Guest
αφου τα ξερεις αυτα γιατι δεν το παιρνεις?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Αν εβλεπες το προφιλ μου θα ηξερες....

Crazy Shooter
δεν εχω αρκετά μεγάλο λέβελ/κατάλληλες ικανότητες για να το πάρω και να το φορέσω κιόλας.
 

DeletedUser

Guest
Μερικες πληροφοριες σχετικα με τα οπλα και την αμερικανικη ιστορια:

Το General Grant's saber ειναι το σπαθι που ειχε ο Grant μεγαλος στρατηγος της αμερικης και ο 18ος προεδρος της

Το πιστόλι Deringer του Belle Star ειναι λαθος καθως στην πραγματικοτητα ο Belle Star ηταν μια γυναικα παρανομος στην Αμερικη

Το ρεβόλβερ του Younger ο Cole Younger ηταν στον στρατο των Νοτιων στον εμφυλιο πολεμο στην Αμερικη αργοτερα εγινε παρανομος

Το Billy's Peacemaker ανηκει στον Henry McCarty καλυτερο γνωστο ως Billy the Kid ηταν ενας παρανομος στην Αμερικη η φημες λενε οτι σκοτωσε 20 ατομα(μεξικανους-ινδιανος-αμερικανους) αλλα εχει αποδειχτει οτι σκοτωσε μονο 4

Το Schofield του Jesse James' Schofield ο Jesse James ειναι ενας απο τους πιο διασημους κακοποιους στην Αγρια Δυση στο ενεργητικο του ειχε ληστειες τρενου,ληστιες τραπεζων δολοφονιες οστοσω ηταν και ο ρομπεν των δασων της αγριας δυσης καθως ληστευαι τους πλουσιους και εδινε τα χρηματα στους φτωχους

Το Wyatt Earp's Colt Buntline του Wyatt Berry Stapp Earp θεωρειτε ο καλυτερος πιστολερο της Αγριας Δυσης διετεσε σεριφης και ιδιοκτητης σαλοουν σε πολλες πολεις,επισης ηταν κυνηγος βουβαλων και διαιτητης σε αγωνες box
__________________



ακυρω απλα τωρα το διαβασα και ηθελα να προσθεσω κατι!δεν φανταζομαι να βοηθαει και πολυ στο παιχνιδι αλλα ποτε δεν ξερεις!ο jesse james ηταν στην συμμορια του cole younger kαι εκλεβαν ολοι μαζι σαν μια καλη παρεα!η bella starr ειχε παιδι (ετσι υποστηριζεται) απο τον cole younger και ο wyatt earp ειναι ενας απο τους πιθανους δολοφονους της.λενε πως ειχαν κανει κατι παρανομο και φοβοταν μην τον καρφωσει και την σκοτωσε!ξαναλεω δεν φανταζομαι να βοηθαει καπου αλλα τουλαχιστον μαθαινουμε και κατι απο το παρελθον :p
 

DeletedUser

Guest
ακυρω απλα τωρα το διαβασα και ηθελα να προσθεσω κατι!δεν φανταζομαι να βοηθαει και πολυ στο παιχνιδι αλλα ποτε δεν ξερεις!ο jesse james ηταν στην συμμορια του cole younger kαι εκλεβαν ολοι μαζι σαν μια καλη παρεα!η bella starr ειχε παιδι (ετσι υποστηριζεται) απο τον cole younger και ο wyatt earp ειναι ενας απο τους πιθανους δολοφονους της.λενε πως ειχαν κανει κατι παρανομο και φοβοταν μην τον καρφωσει και την σκοτωσε!ξαναλεω δεν φανταζομαι να βοηθαει καπου αλλα τουλαχιστον μαθαινουμε και κατι απο το παρελθον :p

Σβηστο πριν το δει ο Φωσκολος...να διαπραγματευτεις πρωτα τα ποσοστα απο την καινουργια βραζιλιανικη σειρα...Belle Star η Παρθενα...:p
 

DeletedUser

Guest
ακυρω απλα τωρα το διαβασα και ηθελα να προσθεσω κατι!δεν φανταζομαι να βοηθαει και πολυ στο παιχνιδι αλλα ποτε δεν ξερεις!ο jesse james ηταν στην συμμορια του cole younger kαι εκλεβαν ολοι μαζι σαν μια καλη παρεα!η bella starr ειχε παιδι (ετσι υποστηριζεται) απο τον cole younger και ο wyatt earp ειναι ενας απο τους πιθανους δολοφονους της.λενε πως ειχαν κανει κατι παρανομο και φοβοταν μην τον καρφωσει και την σκοτωσε!ξαναλεω δεν φανταζομαι να βοηθαει καπου αλλα τουλαχιστον μαθαινουμε και κατι απο το παρελθον :p


Στο off-topic είμαστε οπότε θα το πω

Όλα αυτά είναι τυχαία?Δεν νομίζω
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε σοβαρα το διαβασα!ξεκινησα να ψαχνω για τον younger (την ιστορια του δηλαδη) και τους πηρα σβαρνα!ψαξε για την Bele Starr!εκει θα τα βρεις αυτα που σου λεω!κι εγω εφριξα λιγο!αλλα ολα για τον Younger!ενας νεος ερωτας ξεκινησε!χαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε σοβαρα το διαβασα!ξεκινησα να ψαχνω για τον younger (την ιστορια του δηλαδη) και τους πηρα σβαρνα!ψαξε για την Bele Starr!εκει θα τα βρεις αυτα που σου λεω!κι εγω εφριξα λιγο!αλλα ολα για τον Younger!ενας νεος ερωτας ξεκινησε!χαχαχαχα

Ο Younger ηταν κατι σαν τον Ρουβα σημερα?
 

DeletedUser3436

Guest
πο πο βλακειες πρωινιατικα........Και το μονο που δεν εκανε ο younger ηταν βιζιτες..σε καμπαρε δουλευε ο ανθρωπος :p
 

DeletedUser3436

Guest
δεν υπαρχουν πονηρες λεξεις μονο πονηρα μυαλα :)
 
Κορυφή