billy's peacemaker

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3436
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3436

Guest
Μιας που πηρα φορα με τα σπανια οπλα λεω να κανω κανενα σχολιο.
Γιατι λεγετε Billy's peacemaker?Μηπως θα το περνουμε απο συνεχεια της αποστολης "the looser"?ας γραψουμε ολοι τις υποθεσεις μας εδω.Αν και νομιζω θα το μαθουμε ολοι στην απομενη εκδοση.
 

DeletedUser

Guest
γιατι μαλλον ηταν του billy the kid, pistolero και προ προ προ προ προ προ προ παππους του Panos the kid


billy_the_kid.jpg
 

DeletedUser

Guest
Μιας που πηρα φορα με τα σπανια οπλα λεω να κανω κανενα σχολιο.
Γιατι λεγετε Billy's peacemaker?Μηπως θα το περνουμε απο συνεχεια της αποστολης "the looser"?ας γραψουμε ολοι τις υποθεσεις μας εδω.Αν και νομιζω θα το μαθουμε ολοι στην απομενη εκδοση.

Γιατί όχι για το buntline του Wyatt Earp?
Τουλάχιστον για τον Wyatt Earp έχουμε περισσότερα στοιχεία..
 

DeletedUser3436

Guest
εγω το λεω επειδη κολαει το ονομα.billy το τυφλο γερακι.
 

DeletedUser3436

Guest
παιδια μετα απο μια καλη αναλυση εχω να πω πως....δεν λεει απολυτος τιποτα.λεει μονο πως το πηρε επειδη επιασε εναν δολοφονο και ειναι το μονο που μπορω να σκεφτω με συσχετιση στο παιχνιδι,δηλαδη την αποστολη που παιρνουμε και το μεταλλιο τοπικος ηρωας,η πορεια κατακτησης του σιδηροδρομου.στην οποια αποστολη κανουμε κινιση λιστων αρα κολαει στο ελαχιστο.μονο αυτο καταφερα να βγαλω.
 

DeletedUser3436

Guest
δεν λεει τιποτα για το οπλο οπως λεει με τους αλλους........
 

DeletedUser3328

Guest
δεν λεει τιποτα για το οπλο οπως λεει με τους αλλους........

δε λεει γιατι πολυ απλα δεν υπηρχαν ποτε στην ιστορια τετοια οπλα,απλως στο παιχνιδι εχουν ονομασει και καλα καποια οπλα με ονοματα ηρωων του west
 

DeletedUser3436

Guest
μερικα ειναι πραγματικα.Οπως το colt buntline η το younger's revolver.
 

DeletedUser3328

Guest
μερικα ειναι πραγματικα.Οπως το colt buntline η το younger's revolver.

το colt ειναι αλλα δεν ειναι ''θρυλικο οπλο''
Αυτο που εχουν ονομασει οι INNOGAMES cult buntline του Γουαιτ Ερπ,ειναι και καλα ''θρυλικο''
 

DeletedUser3436

Guest
αυτο λεω και εγω αλλα δεν θυμομουν πως γραφετε ρε!!
 

DeletedUser3436

Guest
ακου.ο γουαιτ ερπ ειχε αληθεια ενα ειδικο κολτ το οποιο του το ειχαν δωσει επειδη ειχε πιασει ενα ληστη και το οποιο ειχε κανη 30 εκατοστων για μεγαλυτερη ακριβεια
 
Κορυφή