afti i simea einai KATARAMENI

  • Δημιουργός θέματος stratos93
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
εγώ με το δεύτερο δύωρο βρήκα δύο σημαίες :d
 

DeletedUser

Guest
εγώ έκανα 8ωρο την φύλαξη οχυρού για την αποστολή "μαύρα βουνά-μπροστά" και στο 2 και στο 3 δίωρο βρήκα από μια.όταν την έψαχνα για την αποστολή που χρειαζόταν έκανα τουλάχιστον ένα 10ωρο μέχρι να την βρω.
 

DeletedUser

Guest
μα κοίταξε πόσους πόντους εργασίας είχες τότε και πόσους τώρα..:p
 

DeletedUser

Guest
νομίζω ότι οι πόντοι εργασίας δεν έχουν σχέση με την τύχη αλλά με το ρίσκο και και τις "απολαβές" της κάθε εργασίας.αν κάνω λάθος διορθώστε με:)
 

DeletedUser

Guest
οκ:)
απορία:είναι κάποιο κρυφό-εμπειρικό fact η δεν έχω διαβάσει σωστά την βοήθεια?
 

DeletedUser1003

Guest
δεν θυμάμαι να το διάβασα στην βοήθεια. ;)
 

DeletedUser

Guest
kati paizei me ta antikeimena stis apostoles ka8os ta vriskeis pio eukola otan dn exeis tin apostoli (nomizo)
 

DeletedUser

Guest
kati paizei me ta antikeimena stis apostoles ka8os ta vriskeis pio eukola otan dn exeis tin apostoli (nomizo)

Edit: Καταλαβα λαθος χεχε
Συμφωνω.

Για εβδομάδες γύρευα την σημαία ένωσης και δεν έλεγε να την βρει.

τελικά έπρεπε να κανω ένα μεγάλο ταξιδη 5 ωρων μακρια απο το τετραγωνάκι μου για να την βρει σε μια ώρα...:eek::confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδιά θέλετε καμιά σημαία???:confused:
 

Συνημμένα

  • σημαία.jpg
    σημαία.jpg
    46 KB · Προβολές: 107

DeletedUser295

Guest
pantos ego paidia ekana 2 diora kai tin vrika thimame .. episis ston aggliko server exthes pou ekana to quest tin vrika se 3 diora.. entaxi ti proti pes eimouna tixeros alla kai tin deuteri .. ap oti fenete apla kapoioi einai atixoi .. [ta greeklish einai logo texnikou provlimatos]
 

DeletedUser184

Guest
simea

ego ekana 5 2ora mexri na paro ekeini tin simaia kai tr prospatho sto emporio gia to komati simiomatos
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή