afti i simea einai KATARAMENI

  • Δημιουργός θέματος stratos93
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
re paidia dld eleos.. palevw 3 meres me tin kolosimea.. exw peripou 8-10 2wra , 5 1wra kai 4 misawra kai tpt akoma . exw faei kai kamia 10aria sferes..... elpizw eseis na min eiste toso atixoi opws kai egw
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλαρακια οταν μια δουλεια εχει χαμηλο ποσοστο επιτυχιασ ποτε μην τον βαζεισ να δουλευει μια ωρα η μισαωρα!!κανε καμια αλλη δουλεια για να ανεβει το κινητρο και μετα βαλτον να δουλεψει 2ωρα και καλη επιτυχια
 

DeletedUser

Guest
για να σε παρηγορήσω,λοιπόν,θα σου πω ότι και εγώ την ψάχνω ωρεσ!!!!πού θα μας πάει?θα τη βρούμε!είναι και θέμα τύχης,γιατί ένας φίλος μου τή βρήκε μέσα σε ένα δύωρο!είμαστε λίγο άτυχοι εμείς απ' ό,τι φαίνεται...(φαντάσου να είχα κάνει και προσευχή!!)
 

DeletedUser

Guest
ειναι θεμα τυχησ αλλα ρε συ οταν εχει μικρο ποσοστο κατι δεν βαζεισ μια ωρα!εγω ετσι την πατησα με το ζαμπον
 

DeletedUser

Guest
nai lol... kai premium exw .. min tin psaxnete , sto telos 8a kano prosefxi gia na tin parw
 

DeletedUser

Guest
!

9 diwra exw kanei ki akomi den tin pira.
Kai proseyxi pou ekana pali ta idia. :(
 

DeletedUser315

Guest
loipon egw den exw ksekinisei akoma
alla exw kseklidosei thn apostolh kai etsi gia arxh tha valw 1 dekaleptoo
kala etsi kai thn vrw milame tha skasw sta gelia
 

DeletedUser

Guest
Eγώ έχω χάσει το μέτρημα για το πόσα δίωρα έχω φάει εδώ και περίπου 2 εβδομάδες. επιπλέον οταν ξεκλείδωσα την αποστολή πρόλαβα να την προσπαθήσω 4-5 φορές όταν άλλαξαν οι παράμετροι του παιχνιδιού, με αποτέλεσμα να ξανακλειδώσει για κάποιες ημέρες! γενικά για ορισμένους η σημαία είναι μια πολύ πονεμένη ιστορία.........
 

DeletedUser

Guest
more an tin parei se ena 10lepto prepei na paei na paiksei lotto meta na kerdisei kana ekatomirio..
 

DeletedUser

Guest
more an tin parei se ena 10lepto prepei na paei na paiksei lotto meta na kerdisei kana ekatomirio..

μπορεί και να την πάρει γιατί αν στρογγυλοποιήται προς τα πάνω η πιθανότητα τότε θα έχει 2% αλλιώς θα έχει 1% οπότε δεν είναι και αδύνατο... όσο για το λότο είναι 1/500000 για να κερδίσει κάτι οπότε πιό πιθανό είναι να πάρει την σημαία.
βέβαια το ξέρω ότι δεν σοβαρολογούσες αλλά να μην το παίξω λίγο έξυπνος ;)
 

DeletedUser280

Guest
μπορεί και να την πάρει γιατί αν στρογγυλοποιήται προς τα πάνω η πιθανότητα τότε θα έχει 2% αλλιώς θα έχει 1% οπότε δεν είναι και αδύνατο... όσο για το λότο είναι 1/500000 για να κερδίσει κάτι οπότε πιό πιθανό είναι να πάρει την σημαία.
βέβαια το ξέρω ότι δεν σοβαρολογούσες αλλά να μην το παίξω λίγο έξυπνος ;)

θα σταματησεις επιτελους τις βλακειες, τα πραγματα ειναι σοβαρα.
ξέρεις τι θα πει 2%;
 

DeletedUser280

Guest
Μπουααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα

Τη βρηκα στο πρωτο δυωρο

ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
θα σταματησεις επιτελους τις βλακειες, τα πραγματα ειναι σοβαρα.
ξέρεις τι θα πει 2%;

αμέ πως δεν ξέρω 2 στα 100. δηλαδί στις 100 προσπάθειες θα βρεί 2 σημαίες... θεωρητικά τουλάχιστον :)
 

DeletedUser280

Guest
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
αμέ πως δεν ξέρω 2 στα 100. δηλαδί στις 100 προσπάθειες θα βρεί 2 σημαίες... θεωρητικά τουλάχιστον

dn nomizw oti einai etsi akrivos giati an itan etsi pios o logos na vazame 10lepta i 2wra.
aaa kai kati allo... re paidia giati se mena leei 3%???!?!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή