AΠΟΡΟΙΑ

DeletedUser

Guest
αμα ξερω γιατι γινεται θα ξερω και αν ειναι ανυσηχιτικο.
απο την στιγμη που γινεται επιλεκτικα και μονο σε ενα χαρακτηρα
χωρις να ξερω το γιατι τοτε φυσικα και ανυσηχω
πανε μαζι αυτα τα δυο
 

DeletedUser

Guest
?


σου είπαν 15 άτομα ''ναι συμβαίνει και σε εμένα'',αλλά επιμένεις ότι δεν πρέπει να γίνεται και ότι το έπαθες μόνο εσύ?
 

DeletedUser3436

Guest
ελεος ρε φιλε ελεος :eek:

δηλαδη εγω επρεπε να τροω τα νυχια μου απο την αγωνια :eek:
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ημαρτον
απλα ρωταω γιατι γινεται αυτο
πως πρεπει να το πω δηλαδη???
 

DeletedUser

Guest
οκ το είπες και σου λέμε συμβαίνει σε όλους.
μην ανησυχείς δε θα πάθει τίποτα το account σου
 

DeletedUser184

Guest
πολύ απλά κάνε μια αίτηση υποστηριξής ρώτα και πες μας και εμάς..
 

DeletedUser

Guest
Μα σου λέει πότε γίνεται αυτό,είτε όταν μπαίνεις από άλλο υπολογιστή,είτε από άλλο Browser,δηλαδή εκεί που μπήκες από την καρτέλα α του firefox,μετά μπήκες από την καρτέλα β,τοίδιο θα γινόταν αν έμπαινες από τον firefox και στο καπάκι και από το ie κλπ
 

DeletedUser

Guest
Ρωτάει "γιατί" γιατί είναι ο πρώτος ρε παιδιά πρέπει να είναι επιφυλακτικός!

Stalos εμένα δεν βγάζει κανένα error σε κανένα κόσμο. Καλύτερα να κάνεις αίτηση υποστίριξης. Κοίτα και τα IP τα οποία logαρουν στον παίχτη αν είναι διαφορετικά από το IP σου.
 

DeletedUser3436

Guest
shooter ανοιξε στον ιδιο browser σε 2 διαφορετικες καρτελες τον ιδιο κοσμο και κοιτα και στους 2.Θα δεις πως μονο στο δευτερο που ανοιξες θα μπορεις να παιξεις ;)
 

DeletedUser

Guest
Μα σου λέει πότε γίνεται αυτό,είτε όταν μπαίνεις από άλλο υπολογιστή,είτε από άλλο Browser,δηλαδή εκεί που μπήκες από την καρτέλα α του firefox,μετά μπήκες από την καρτέλα β,τοίδιο θα γινόταν αν έμπαινες από τον firefox και στο καπάκι και από το ie κλπ

Ακριβώς. Και εγω ρωτάω γιατι αυτό μου το κάνει ΜΟΝΟ στο k2 και οχι στο κ3 και ουτε στο Αγγλικό.
Το οτι γινεται και σε άλλα παιδια το εμαθα απο τις απαντησεις που δώθηκαν. Νομιζω οτι ειμουν κατανοητος.
Θα επρεπε να ειμαι πολυ ηλίθιος να μου βγαζει αυτο το μυνημα σε ολους τους κόσμους και εγω να ρωταω στο φορουμ αυτα τα πραγματα. Νομιζετε οτι δεν ελεγξα πρωτα πώς συμπεριφερεται το συστημα και στον κ3 ? Παω να ανεβασω τα post μου με ακυρα θεματα?
ΕΛεος δηλαδη.
 

DeletedUser

Guest
ακριβώς. και εγω ρωτάω γιατι αυτό μου το κάνει μονο στο k2 και οχι στο κ3 και ουτε στο αγγλικό.
το οτι γινεται και σε άλλα παιδια το εμαθα απο τις απαντησεις που δώθηκαν. νομιζω οτι ειμουν κατανοητος.
θα επρεπε να ειμαι πολυ ηλίθιος να μου βγαζει αυτο το μυνημα σε ολους τους κόσμους και εγω να ρωταω στο φορουμ αυτα τα πραγματα. νομιζετε οτι δεν ελεγξα πρωτα πώς συμπεριφερεται το συστημα και στον κ3 ? παω να ανεβασω τα post μου με ακυρα θεματα?
ελεος δηλαδη.

ειλικρινά τώρα,έτυχε :d
 
Κορυφή