AΠΟΡΟΙΑ

DeletedUser

Guest
Καλημερα σε όλους.
Η παρακατω εικονα ειναι απο τον λογαριασμο μου στον κ2 και μου εμφανιζεται παντα οταν ανοιξω τον χαρακτηρα μου σε νεα καρτέλα.
Το συστημα μου εμφανιζει οτι αλλαζει η ταυτοτητα της συνδεσης μου κατι που φυσικα δεν ισχυει. Και αυτο γινεται ειτε ανοιξω τον χαρακτηρα μου στο κ2 απο firefox ειτε απο explorer.
Και το καλυτερο απο όλα?
Ουτε στο κ3 στο Ελληνικο ουτε στο Αγγλικο εχω αυτο το προβλημα.
ΜΟΝΟ στο κ2. Τι κόλπα ειναι αυτά???????
Υποψην ΠΟΤΕ πριν δεν μου εβγαζε τετοιο μυνημα το συστημα. Εδω και λιγες μερες γινεται αυτο.
Συμβαινει και σε άλλους?
2lnd4sy.jpg
 

DeletedUser

Guest
συμβαίνει σε όλους τους κόσμους αν έχεις σε tabs ή παράθυρα ή γενικά τον ίδιο κόσμο 2 φορές
 

DeletedUser

Guest
συμβαινει μονο στο κ2 και πουθενα αλλου!!!!!!!!!!!!!!!
σε εμενα τουλαχιστον
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβαινω τον λογο που ανοιγεις κ σε δευτερη καρτελα τον ιδιο κοσμο:confused::confused::confused: τεσπα περι ορεξεως..... παντως σε εμενα σε οτι κοσμο κ αν το κανω μου βγαζει το ιδιο....
 

DeletedUser

Guest
τυχαια το ανακαλυψα οταν εβαλα απο τους σελιδοδεικτες την αρχικη σελιδα του παιχνιδιου και στην επιλογη κόσμου που σου ζηταει οταν δωσεις το ονομα σου με τον κωδικο εβαλα απο συνηθεια τον κοσμο 2 για δευτερη φορά. και ετσι το ανακαλυψα.
και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που το συστημα μου λεει οτι αλλαξε η ταυτοτητα της συνδεσης μου.
 

DeletedUser

Guest
μου το κανει στον κ3...
επισης αν εχεις 1 καρτελα ανοιχτη,ανοιξεις μια δευτερη στον ιδιο κοσμο,κλεισεις την καινουργια και πας να στειλεις μνμ απο την πρωτη βγαζει ερρορ.
 

DeletedUser

Guest
OK ρε παιδια. Αφου το κανει και σε εσας και σε πολλους κοσμους να ειμαι ησυχος οτι δεν θα παω να μπω καποια στιγμη στο λογαριασμο μου και θα δω οτι εχω αποκλειστει σαν multi με τον χαρακτηρα lvl2 "kokkinoskoyfitsa"
 

DeletedUser184

Guest
εμένα μια χαρά γινετε..δεν αλλάζει κάτι..
 

DeletedUser

Guest
OK ρε παιδια. Αφου το κανει και σε εσας και σε πολλους κοσμους να ειμαι ησυχος οτι δεν θα παω να μπω καποια στιγμη στο λογαριασμο μου και θα δω οτι εχω αποκλειστει σαν multi με τον χαρακτηρα lvl2 "kokkinoskoyfitsa"

Ο kakosolikos απο που μπαινει?Εχει δικη του συνδεση?
 

DeletedUser

Guest
Απο τη στιγμη που το συστημα με ενημερωνει οτι αλλαζει η ταυτοτητα της συνδεσης επιλεκτικα , και μαλιστα στο καλυτερο χαρακτηρα μου χωρις να συμβαινει ουτε στο Αγγλικο , ουτε σε άλλους ελληνικους κόσμους
ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΛΑ

Απο το οτι ισως μαγειρευεται ban μεχρι το οτι εχω παντα ενα τριτο ματι να διαβαζει τα τηλεγραφηματα μου και να βλεπει οτι κανω στο παιχνιδι.
Απο το τι δουλειες βαζω μεχρι που εχω τις αποφυγες και τους στοχους στις μονομαχιες.

Δεν κατηγορω ΚΑΝΕΝΑΝ. Απλα θελω μια υπευθυνη απαντηση ΓΙΑΤΙ γινεται αυτο.
Ευχαριστώ.
 

DeletedUser3436

Guest
επειδη διαβαζει ο σερβερ το ιδιο account 2 φορες.Τραβα σε ενα νετ καφε(ναι τραβα :p ) και μπες στο παιχνιδι απο 2 διαφορετικους υπολογιστες το ιδιο θα σου βγαλει
 

DeletedUser3436

Guest
σε ΟΠΟΙΟΝ κοσμο και να μπεις 2 φορες απο το ιδιο ip θα σου βγαλει το ιδιο...πο ρε παιδι μου ποσο ξεροκεφαλος εισαι :confused:
 

DeletedUser

Guest
μαθε να διαβαζεισ ελληνικα
δεν μου το κανει σε αλλουσ κοσμουσ
 

DeletedUser3436

Guest
πρωτον σε κοβο για 12 χρονων για να λες μαθε να διαβαζεις ελληνικα δευτερον πρεπει να ειμαι ο coperfield που το εκανα και στον beta

http://yfrog.com/mgbetaj
 

DeletedUser

Guest
το ξέρω οτι σε άλλους το κανει και σε άλλους οχι.
εγω ρωτάω γιατι γινεται αυτό. εσυ μας λές οτι το κανει παντου.
ε οχι ρε φιλαρακο δεν το κανει παντου , τι να κανουμε δηλαδη????
μια απαντηση ζηταω απλα γιατι γινεται αυτο χωρις να κατηγορω κανενα
δεν εχω το δικαιωμα?

edit
και αν δεν σου αρεσει να σου απαντανε αναλογα με τους χαρακτηρισμους που ξεκινησες πρωτος να γραφεις εσυ
περι ξεροκεφαλων δεν ειναι δικο μου θεμα. Οπως μου απαντανε απανταω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
μπες σε κ1 η 2 η 4 η 5 κτλ και ανοιξε το 2 φορες θα το κανει
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα,

τώρα σε νοιάζει το γιατί γίνεται ή αν είναι ανησυχητικό το ότι γίνεται?
 
Κορυφή