3ο κλειδι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
βρέθηκε σε μάχη οχυρού.

είχε μαζί της 5000 $, και δεν ήταν η μόνη επιζών (έμειναν 7 αμυνόμενοι).

απ' ότι κατάλαβα οι πολωνοί διοργανώνουν μάχες οχυρών όπου όλοι κουβαλάνε πάνω τους πολλά λεφτά (από 2000$ και πάνω) και έχουν τρελά ντρόπς!

πρέπει να το δοκιμάσουμε οπωσδηποτε!!!
 

DeletedUser

Guest
ας το δοκιμασουμε...δν εχουμε τιποτα να χασουμε...εκτος απο τα λεφτα μας
 

DeletedUser

Guest
απ' ότι κατάλαβα οι πολωνοί διοργανώνουν μάχες οχυρών όπου όλοι κουβαλάνε πάνω τους πολλά λεφτά (από 2000$ και πάνω) και έχουν τρελά ντρόπς!

πρέπει να το δοκιμάσουμε οπωσδηποτε!!!


στον κ8 έχω 20000$ πάνω μου αλλά δε το ρισκάρω..:d
 

DeletedUser

Guest
δε μετράει πόσα λεφτά έχεις πάνω σου. λένε ότι πρέπει γενικά να χαθούν λεφτά για να τα πάρει άλλος, αλλά κι αυτό δεν είναι σίγουρο.
 

DeletedUser

Guest
απ' ότι κατάλαβα οι πολωνοί διοργανώνουν μάχες οχυρών όπου όλοι κουβαλάνε πάνω τους πολλά λεφτά (από 2000$ και πάνω) και έχουν τρελά ντρόπς!

πρέπει να το δοκιμάσουμε οπωσδηποτε!!!

τελικά μούφα είναι...:(
 

DeletedUser735

Guest
παιδια δεν ηταν μουφα.
ειδαμε πως οσα περισσοτερα χρηματα χανονται τοσο καλητερα drop βρισκουμε...
απλως θελει περισσοτερα λεφτα και λιγοτερους ζωντανους
 

DeletedUser3436

Guest
επεισης θελει λιγο οργανωσει...και εσεις ρε μαφια?τι ζηλιαρηδες που εισται..πο πο πο πο τι να πω...μια μαχη πηγαμε να κανουμε μας κλεψατε και το ντροπ...φτου σας:mad::mad::mad:
 

DeletedUser3747

Guest
παιδια δεν ηταν μουφα.
ειδαμε πως οσα περισσοτερα χρηματα χανονται τοσο καλητερα drop βρισκουμε...
απλως θελει περισσοτερα λεφτα και λιγοτερους ζωντανους

στην μαχη για το kozani fort επεσαν απ οσο γνωριζω περιεργη γραβατα,κομματι σημειωματος νο1,περιεργο δερματινο καπελο,σκουριασμενο peacemaker προφανως θελει να θυσιασουμε περισσοτερα χρηματα.
 

DeletedUser735

Guest
λογικα γινεται το εξης.
τα χαμενα χρηματα διαιρουνται με τους ζωντανους και βγαζουν μια τιμη.
προκειται μαλλον για την μεση τιμη της αξιας των αντικειμενων που θα πεσουν.

ετσι το καταλαβαινω εγω
 

DeletedUser

Guest
στην μαχη για το kozani fort επεσαν απ οσο γνωριζω περιεργη γραβατα,κομματι σημειωματος νο1,περιεργο δερματινο καπελο,σκουριασμενο peacemaker προφανως θελει να θυσιασουμε περισσοτερα χρηματα.

ααα ναι??
στην επίθεση πάντως που μιλούσαμε είπαν οτι δεν βρηκε κανείς ντροπ
από άμυνα δε ξερω...
 

DeletedUser

Guest
Άρα, ακολουθώντας αυτά τα στοιχεία (και παίρνοντας μέρος σε μάχες οχυρών) είναι θέμα χρόνου να βρεθεί και στον ελληνικό server το κλειδί...
 

DeletedUser3409

Guest
Thw wealthiest has been the most succesful in the search for the keys!
Αυτός που θα υπάρξει υπάρξει πλουσιότερος θα είναι και ο πιο επιτυχημένος στην αναζήτηση για τα κλειδιά....
αυτό είναι από το Νετ εδώ και μέρες...
 

DeletedUser

Guest
ναι ομως οπως το σπαθι του hernado (οπως ολα τα μυθικα οπλα) καθως και το σημειωμα 3 τα βρισκουμε και σε drop αλλα και σε κρυφες αποστολες!για μενα το θεμα ειναι παρα πολυ απλο!οπως τα 3 σημειωματα εχουμε τωρα αντιστοιχα 3 κλειδια!τα 2 τα περνουμε απο αποστολη και μενει το 3ο που ή απο αποστολη θα το βρουμε ή απο drop (οπως το κομματι σημειωματος 3) .υπαρχει σιγουρα (παντα κατα την αποψη μου μιλαω) μια κρυφη αποστολη απλα μας λειπει το αντικειμενο που πρεπει να κουβαλαμε ωστε να ανοιξει!
 

DeletedUser

Guest
sanstitrep.png


Με βάση το έμπιστο google το βρήκε στην δουλειά(?)

Αποβουτυρωμένα πτώματα(?)
 

DeletedUser3436

Guest
αποβουτυρωμένα πτώματα(?)

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα θε εχω να γελαω κανεναν μηνα χαχαχαχαχαχα :d:d:d:d

με βασει την νεα εκδοση αμα εισαι λεβελ 99 και εισαι και πολυ κολος(ναι ναι ναι δωστε προειδοποιηση δεν εκφραζετε αλλιως) και τα εχεις ολα για τυμβορυχο υπαρχει η ελαχιστη πιθανοτητα να το βρεις
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα θε εχω να γελαω κανεναν μηνα χαχαχαχαχαχα :d:d:d:d

με βασει την νεα εκδοση αμα εισαι λεβελ 99 και εισαι και πολυ κολος(ναι ναι ναι δωστε προειδοποιηση δεν εκφραζετε αλλιως) και τα εχεις ολα για τυμβορυχο υπαρχει η ελαχιστη πιθανοτητα να το βρεις

που το διάβασες αυτό?

και γιατί συγκεκριμένα για τυμβωρύχο?
 
Κορυφή