3ο κλειδι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
το κλειδι πεφτει κ απο σεντουκια σε μαχες οχυρων
 

DeletedUser

Guest
εχει πεσει ποτε σε καποιον απο μαχη το 3ο κλειδι?
 

DeletedUser

Guest
στον πρωτο!

εχει πεσει ποτε σε καποιον απο μαχη το 3ο κλειδι?

Φυσικα και εχει βρεθει! Ο πρωτος που ειχε το χρυσο οπλο, απο θηκη το ειχε βρει! Δεν θυμαμαι το ονομα του :p, αλλα ειχε δωσει και συνεντευξη στην εφημεριδα του The West! Απ' οτι θυμαμαι στην αρχη νομιζε οτι ηταν ενα απλο κλειδι :D που δεν ειχε ιδεα σε τι θα χρησιμευε!

H συνεντευξη του ειχε περισσοτερα view, απο το αθροισμα των view ολων των αθρων μαζι! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5288

Guest
τελικα το κινητρο πρεπει να νε πανω απο 85%?????


 

DeletedUser6152

Guest
Ειναι κοντα.....

Η πιθανοτητα να πατησεις διαγραφη ειναι μεγαλυτερη απο το να παρεις το κλειδι.:grr
16 ωρες για ενα σφυρι.:cns
Καμια πληροφορια πως να κανω το συστημα να με συμπαθησει και να το δωσει?:w
 

DeletedUser3436

Guest
Φυσικα και εχει βρεθει! Ο πρωτος που ειχε το χρυσο οπλο, απο θηκη το ειχε βρει! Δεν θυμαμαι το ονομα του :p, αλλα ειχε δωσει και συνεντευξη στην εφημεριδα του The West! Απ' οτι θυμαμαι στην αρχη νομιζε οτι ηταν ενα απλο κλειδι :D που δεν ειχε ιδεα σε τι θα χρησιμευε!

H συνεντευξη του ειχε περισσοτερα view, απο το αθροισμα των view ολων των αθρων μαζι! :p

mickeus1992 γερμανικος κοσμος 1...καμια σχεση με ελληνικο.Στον ελληνικο το ειχε βρει αλλος απο οχυρο και το ειχε πουλησει
 

DeletedUser6152

Guest
επιτελους

Μετα απο 9 μερες τελικα επεσε..:gl
Υπαρχει και παροιμια αλλα λεω να την αφησω. :lf
 

DeletedUser3157

Guest
εκανες 9 μερες τυμβωρυχο και επεσε το 3ο κλειδι? Μπορεις να μας πεις περιπου ποσες φορες εκανες την εργασια και με τι κινητρο επεσε?
 

DeletedUser6152

Guest
???

Δεν ειπα οτι εκανα τυμβωρυχο.
Πολλες φορες.Κινητρο υψηλο(τσιγαρα να εχεις).
 

DeletedUser

Guest
ενταξει δεν σου ειπαμε να μας πεις και που μενεις??????!!!!!!!!!!!!!!
αν δεν θελεις να πεις δεν χρειαζεται να εισαι τοσο ............ απομακρος..............
 

DeletedUser

Guest
Πόσους πόντους θέλει ρε παιδιά?
883 έχω με Τυμβωρύχο και δεν πέφτει με τίποτα :sh
 

DeletedUser6152

Guest
Μπορει...

Οταν λες απομακρος τι εννοεις?Γιατι οταν ρωτησα για βοηθεια δεν ειδα και κανεναν να πει κατι ή να βοηθησει.

Καποιοι νομισαν οτι θα πλουτισουν με τα τσιγαρα.
Για 18 τσιγαρα 25k ζητησε ενας.
Και ενας δευτερος για 28 τσιγαρα 29k.
(Και η δικαιολογια για την τιμη ηταν η χρησιμοτητα του τσιγαρου.Εγω θα τους πω να εστιασουν σε γραφιτες και ξιφολογχες γιατι δεν προκειτε να κρατησουν,αλλα ουτε να παρουν οχυρο.)

Περισσοτερες λεπτομερειες σε οσους βοηθησαν.Εστω και με μια ιδεα που ειπαν.Ξερουν ποιοι ειναι και ξερω κι εγω.:gl
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οκ ενταξει φιλε μου. εγω τωρα ετυχε να το δω γιατι ψαχνω και εγω στον τυμβρωρυχο και ειπα μηπως παρω καμμια πληροφορια για βοηθεια. τωρα για τα τσιγαρα εγω εχω βρει 1-2 φιλους τους βοηθαω και μου φτιαχνουν. προσπαθω τωρα 4 μερες αλλα τιποτε .......... το ξερω υπομονη
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω τον τυμβρωρυχο στους +877 ποντους εργασιας και τυχη 2501 εως 7505. μπορω να τον ανεβασω και αλλο. ξερει κανεις να μου απαντησει. μιλαω για την καινουρια εκδοση .τον δουλευω με κινητρο 100% κανω 4 5λεπτα πεφτει το κινητρο στο 80% το αφηνω να ανεβει στο 100% παλι και ξανακανω.
 

DeletedUser2069

Guest
Εγώ το ψάχνω στον πλανόδιο έμπορο κοντά ένα μήνα τώρα και τίποτα ακόμα.
Με τύχη 2572-7718.
 

melenmaria

Μέλος
υπομονη και τυχη χρειαζεται.
εχω λιωσει σε κοσμο ψαχνοντας το 3 μηνες+,
και μου εχει πεσει χωρις πριμιουμ σε 3 κοσμους
στους 2 εκ των οποιων μεσα στις πρωτες μερες.

μετα την αναβαθμιση απο πλανοδιο
αλλα εψαχνα απο πριν και επεσε μια βδομαδα.

υ.γ. εκει που ψαχνετε για βρειτε και μια συνταγη Εργαλεία ωρολογοποιού
Κ1 ΤΗ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ.....!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή