3ο κλειδι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
Πλανόδιος έμπορος

Έκανα τυμβωρύχο περισσότερο από 50 ώρες με αξία ντροπ 7465, επειδή θεωρούσα ότι λόγο αξίας ντροπ (τύχη) δεν έπεσε το κλειδί, ξανά-έκανα σαμάνο ξοδεύοντας αρκετούς σβόλους και δολλάρια και γύρισα όλες τις ικανότητες - δεξιότητες σε εμπόριο-χαρισματικότητα.

Τώρα πλέον έχω αξία ντροπ 7635, αλλά με 60 και πλέον ώρες στην εργασία ως πλανόδιος έμπορος, κλειδί πουθενά!!!

Έχω χαρακτήρα τυχοδιώκτη, μπόνους πρίμιουμ και ότι άλλο μπορεί να έχει το παιχνίδι.

Έχω καταναλώσει περισότερες από 40 γλυκόριζες ώστε το κίνητρο να είναι πάντα υψηλό!

Σήμερα μέχρι που πήγα και προσευχήθηκα στην εκκλησία της πόλης.

:cns Πλέον είμαι σε απόγνωση και σκέφτομαι να τα παρατήσω!!!

Κάνω κάτι λάθος, είναι μετρημένα τα κλειδιά που παρέχει η innogames σε κάθε κόσμο?

Ανοικτός σε οποιδήποτε ερμηνεία - πρόταση.

Πλέον όποιος ζητά τη συμβουλή μου του λέω να μην ασχοληθεί με το 3ο κλειδί, γιατι θα ξοδέψει μόνο χρονο, δολλάρια και πολλούς σβόλους χωρίς αποτέλεσμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν ειναι καθορισμενος ο αριθμος...ισως οσο πιο πολυ το βρισκουνε τοσο πιο σπανια πεφτει μετα...ισως,μια υποθεση κανω.
Θεωρητικα θα το βρεις καποια στιγμη...
 

DeletedUser

Guest
Έκανα τυμβωρύχο περισσότερο από 50 ώρες με αξία ντροπ 7465, επειδή θεωρούσα ότι λόγο αξίας ντροπ (τύχη) δεν έπεσε το κλειδί, ξανά-έκανα σαμάνο ξοδεύοντας αρκετούς σβόλους και δολλάρια και γύρισα όλες τις ικανότητες - δεξιότητες σε εμπόριο-χαρισματικότητα.

Τώρα πλέον έχω αξία ντροπ 7635, αλλά με 60 και πλέον ώρες στην εργασία ως πλανόδιος έμπορος, κλειδί πουθενά!!!

Έχω χαρακτήρα τυχοδιώκτη, μπόνους πρίμιουμ και ότι άλλο μπορεί να έχει το παιχνίδι.

Έχω καταναλώσει περισότερες από 40 γλυκόριζες ώστε το κίνητρο να είναι πάντα υψηλό!

Σήμερα μέχρι που πήγα και προσευχήθηκα στην εκκλησία της πόλης.

:cns Πλέον είμαι σε απόγνωση και σκέφτομαι να τα παρατήσω!!!

Κάνω κάτι λάθος, είναι μετρημένα τα κλειδιά που παρέχει η innogames σε κάθε κόσμο?

Ανοικτός σε οποιδήποτε ερμηνεία - πρόταση.

Πλέον όποιος ζητά τη συμβουλή μου του λέω να μην ασχοληθεί με το 3ο κλειδί, γιατι θα ξοδέψει μόνο χρονο, δολλάρια και πολλούς σβόλους χωρίς αποτέλεσμα.

φιλε εγω στον αριζονα εχω εναν συμπολιτη που το εψαχνε κοντα 3 μηνες το κλειδι για να το βρει και εναν αντιπαλο που το βρηκε σε λιγοτερο απο μια εβδομαδα(για το τελευταιο δεν ειναι σιγουρος ετσι ακουστηκε...αλλα για το παιδια απο την πολη μου ειμαι σιγουρος!)
 

DeletedUser184

Guest
Έκανα τυμβωρύχο περισσότερο από 50 ώρες με αξία ντροπ 7465, επειδή θεωρούσα ότι λόγο αξίας ντροπ (τύχη) δεν έπεσε το κλειδί, ξανά-έκανα σαμάνο ξοδεύοντας αρκετούς σβόλους και δολλάρια και γύρισα όλες τις ικανότητες - δεξιότητες σε εμπόριο-χαρισματικότητα.

Τώρα πλέον έχω αξία ντροπ 7635, αλλά με 60 και πλέον ώρες στην εργασία ως πλανόδιος έμπορος, κλειδί πουθενά!!!

Έχω χαρακτήρα τυχοδιώκτη, μπόνους πρίμιουμ και ότι άλλο μπορεί να έχει το παιχνίδι.

Έχω καταναλώσει περισότερες από 40 γλυκόριζες ώστε το κίνητρο να είναι πάντα υψηλό!

Σήμερα μέχρι που πήγα και προσευχήθηκα στην εκκλησία της πόλης.

:cns Πλέον είμαι σε απόγνωση και σκέφτομαι να τα παρατήσω!!!

Κάνω κάτι λάθος, είναι μετρημένα τα κλειδιά που παρέχει η innogames σε κάθε κόσμο?

Ανοικτός σε οποιδήποτε ερμηνεία - πρόταση.

Πλέον όποιος ζητά τη συμβουλή μου του λέω να μην ασχοληθεί με το 3ο κλειδί, γιατι θα ξοδέψει μόνο χρονο, δολλάρια και πολλούς σβόλους χωρίς αποτέλεσμα.

Αυτο δεν ειναι τιποτα φιλε..Ξερω 1-2 ατομα το βρηκαν στο πρωτο και δευτερο διωρο..Εγω το ψαχνω απο τοτε που μπηκε το update..Απο την πρωτη μερα αρχισα πλανοδιο..Τιποτα..Στον ενα μηνα τα βαζω ολα τυμβωρυχο ακομα εναν μηνα τιποτα..Τωρα τα ξαναγυρισα παλι εμποριο και παλι τιποτα..Σχεδον 4 μηνες..
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ειναι καθαρα θεμα τυχης τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο! :gl
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ειναι καθαρα θεμα τυχης τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο! :gl

Οδεύω δυναμικά για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου "Γκαντέμης του West"

πλέον οι ώρες έχουν ξεπεράσει τις 180 στον πλανόδιο έμπορο με κίνητρο πάντα μεταξύ 100 έως 85 και αξία ντροπ στα 7700, αλλά ακόμη άφαντο το κλειδάκι.

Συνεχίζω δυναμικά ή που θα πέσει το κλειδί ή που θα παρατήσω εντελώς το west.:grr:grr

ΥΓ. Που να μην ήμουν και τυχοδιώκτης?:eek:m
 

DeletedUser

Guest
Χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο και ξεκάθαρο, είχε ακουστεί από συζητήσεις, έμπιστα άτομα, δεν λέω ονόματα. (Ελπίζω να το Σεβαστείτε) Ότι υπάρχουν γύρο στα 60 Χρυσά Rifle σε κάθε κόσμο.

Το ξανά λέω ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι 100% σίγουρο
 

DeletedUser

Guest
Χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο και ξεκάθαρο, είχε ακουστεί από συζητήσεις, έμπιστα άτομα, δεν λέω ονόματα. (Ελπίζω να το Σεβαστείτε) Ότι υπάρχουν γύρο στα 60 Χρυσά Rifle σε κάθε κόσμο.

Το ξανά λέω ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι 100% σίγουρο

Δεν υπαρχει επισημη ενημερωση για κατι τετοιο, οποτε κανεις δεν γνωριζει αν ισχυει αυτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
Οδεύω δυναμικά για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου "Γκαντέμης του West"

πλέον οι ώρες έχουν ξεπεράσει τις 180 στον πλανόδιο έμπορο με κίνητρο πάντα μεταξύ 100 έως 85 και αξία ντροπ στα 7700, αλλά ακόμη άφαντο το κλειδάκι.

Συνεχίζω δυναμικά ή που θα πέσει το κλειδί ή που θα παρατήσω εντελώς το west.:grr:grr

ΥΓ. Που να μην ήμουν και τυχοδιώκτης?:eek:m

Πιστεψε με οτι εγω πρεπει να παρω αυτο το μεταλλειο..4 μηνες οδευουμε και για 5ο
 

DeletedUser

Guest
Δοκιμαστε να αυξήσετε το όριο της αξίας του drop. Κοντά στα 7800+
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
Υπαρχει κανενας χωρις πριμιουμ που να εχει βρει το 3ο κλειδι???????????
Να ξερω δηλαδη,να προσπαθησω να τα ριξω ολα εμποριο για να το βρω μιας και δεν εχω πριμιουμ ή δε προκειται να το παρω...
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πως γινεται αυτο? αφου εγω το εχω +390 και ειναι μονο 1300$ περιπου η τιμη για ντροπ.
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
διονυση λες για τυμβορυχο οχι σκαψιμο ταφων
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4859

Guest
ξερει κανεις + ποσο θελει να βρεις το κλειδι στον τυμβοριγχο με premium (αν γινεται και χωρις)
 

DeletedUser

Guest
παιδια μπορει καποιος να μου πει ποσο εμποριο θελει για να βρεθει το 3ο κλειδι με πλανοδιο εμπορο αν εχεις το σετ κυριου?
 
Κορυφή