1η max out πολη του κ4

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser315

Guest
παιδια δεν χρειάζεται να μ ευχαριστείτε που σας τερμάτισα την πόλη
οτι μπορώ κανω
να στε καλά και οτι άλλο θέλετε πείτε μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν βγαλατε τα παπουτσια του τσαρλατανου αλλα ακομα σας αγαπαμε, good job
 

DeletedUser

Guest
βρε κομπλεξικε ανθρωπε!!!
δλδ δεν υπαρχει καμια περιπτωση τα παιδια να τερματισαν πρωτοι με την αξια τους,οπως τερματισαν και οι πειρατες και ο αρης στον κ3?

οι πειρατες, συμφωνα με τον Evender, τερματισαν με καψημο, π.χ. ο Evender μου ελεγε οτι πηγε για camping στην ροδο και γυρισε ολο το νησι να βρει wireless. Ισως να εγινε μονο στον κοσμο 1 παντως... δεν θελω ομως να αρχισω συζητηση για τους πειρατες ενω μιλαμε για του Dorados, ετσι κι αλλιως δεν εχω κατι κακο να πω για του Πειρατες για να προσβληθουν γιατι δεν εχω ακουσει καμια φημη και πολλοι πειρατες ειναι καλα ατομα σε χαρακτηρα :)
 

DeletedUser

Guest
για μας δηλαδη που συνεχεια λες τοσα πραγματα δεν ειμαστε καλα παιδια? θα τρελαθω θα πηδηκτω απ το παραθυρο
 

DeletedUser

Guest
ενα μπραβο και απο μενα στην μητρικη που τερματισε πρωτη και εδειξε ποιοι κανουν κουμαντο στον κοσμο 4 αντε περιμενουμε και τους υπολοιπους αντε ετοιμαστιτε για τρελες μαχες
 

DeletedUser

Guest
Αφιερωμενο στο τρελο καψιμο...

Σημερα 2/3 ιδρυτες δεν μπηκαν καθολου...Ειχαμε παει εκδρομη και να σου πω την αληθεια ουτε που με πολυενδιεφερε το γουεστ στην εκδρομη...Ειμαστε απλα παιδια που απλα ειχαμε καλους παικτες να μας βοηθησουν στο κτισιμο...Εμεις απλα τους οργανωσαμε λιγο και μετα απο κει και περα ειναι ολα αφιερωμενα σε αυτους...Α και οσο για το πριμιουμ...Εγω δεν εχω βαλει ΠΟΤΕ και ουτε προκειτε...Παιζω για την πλακα μου και μονο και δεν χαλαω τα λευτα μου και ο σκοκο μια φορα εβαλε γκαραντι....Τωρα αν μιλας γενικοτερα για το πριμιουμ κοιταξτε τις δικες σας πολεις ποσοι βαζουν και μετα συνεχιζουμε...


Α και η εκδρομη ηταν καλη αλλα εχω περασει και καλυτερα....Ειπα να κανω ωραιο τελειωμα...;):cool:
 

DeletedUser

Guest
κατα πρωτον απο ποτε ειναι κακο να χρεισιμοποιουμε premium αν ηταν παρανομο δεν θα υπηρχε και οσο για το καψιμο ειναι καψιμο και δεν αλλαζει καποιοι καιγονται καποιοι οχι ουτε αυτο ειναι κακο οποτε κοιταχτε και εσεισ τι πρεπει να κανετε για να ανεβειτε και αφιστε τα περι multi και τα συναφη
 

DeletedUser

Guest
μυγα σας τσιμπησε και κανετε ετσι???αφου δεν εχετε διαπραξει καμια παραβαση δεν χρειαζεται να βγαινετε στο φορουμ να δικαιολογειτε τιποτα.αλλα και να εχεις μουλτι ακκς τι πειραζει???οι μονοι που ενοχλουντε ειναι οι νουμπς που δεν μπορουν να τα κρυψουν και τρωνε μπαν.
 

DeletedUser

Guest
Πολαρετι εμενα με πειραζει να κατηγορουν τους παικτες μου για μουλτι απο τη στιγμη που ξερω οτι κανενας δεν εχει...Καλα για τα πριμιουμ και το καψιμο δεν με πολυενοιαζε απλα ηθελα κατι να πω για αυτο εγραψα...Αλλα ακομα και χωρις τα μουλτι εχει πλακα να σε κατηγορουν επειδη δεν μπορουν να σε φτασουν και εσυ να συνεχιζεις να τους τσιγκλας...:p:cool:
 

DeletedUser

Guest
μετα απο 4 μηνες απο την τελευταια απαντηση ειδα το θεμα κι ειπα να απαντησω ..λοιπον...πρωτα απο ολα τι βλακειες ειναι αυτα για το μουλτι μπορει να υπαρχει και κανας διπλος λογαριασμος αλλα δεν εχουν κι ολοι ...τετοια ζηλια πια επειδη τερματισαμε τοσο γρηγορα την πολη,πρωτη φορα βλεπω...τελος παντων καλες μαχες στον κοσμο4 αλλα να θυμαστε οτι παντα θα ειμαστε στην πρωτη θεση στην καταταξη
 
Κορυφή