1η max out πολη του κ4

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μπραβο στους Hell Dorados που αφησαν ολες τις αλλες πολεις πισω και με διαφορα τρομερη οργανωση παιδια μπραβο
 

DeletedUser

Guest
Μπραβο στους Hell Dorados που αφησαν ολες τις αλλες πολεις πισω και με διαφορα τρομερη οργανωση παιδια μπραβο

μπραβο παιδια
τρομερη οργανωση,
τρομερο πριμιουμ,
τρομερο καψιμο,
τρομερα μποτακια χτιστες,
και μην ξεχναμε και τους αντμινς που παντα ειναι απο πισω οταν δεν μας συμφερει.

congrats
 

DeletedUser

Guest
μπραβο παιδια
τρομερη οργανωση,
τρομερο πριμιουμ,
τρομερο καψιμο,
τρομερα μποτακια χτιστες,
και μην ξεχναμε και τους αντμινς που παντα ειναι απο πισω οταν δεν μας συμφερει.

congrats

μεσα εισαι σε ολα...ε καλα τωρα οσον αφορα τους αντμιν ειμαι μποτακι του ντιμε!!!



Ευχαριστουμε εβεντερ ακολουθησαμε την κλασσικη παλια συνταγη και απεδωσε...;):cool:
 

DeletedUser

Guest
Ναι...Ειναι η συνταγη της λαρισας...μα καλα αφου εχουμε τοσους διπλους τριπλους γιατι δεν μας αναφερετε?θα περιμενω το μπαν μου υπομονετικα!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν πρεπει να αναφερουμε εμεις κανεναν,δουλεια των αντμιν ειναι να ψαχνουν και να βρισκουν.

ξεχασα τα συγχαρητηρια,μπραβο παιδες

edit:δεν χρειαζεται μαλλον ειναι το σωστο,μονο αν υπαρχουν ενδειξεις καρφωνεις καποιον:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπραβο παιδια
τρομερη οργανωση,
τρομερο πριμιουμ,
τρομερο καψιμο,
τρομερα μποτακια χτιστες,
και μην ξεχναμε και τους αντμινς που παντα ειναι απο πισω οταν δεν μας συμφερει.

congrats

ρε παλι ζηλευεις που δεν ασχολουμαστε μαζι σου ελεος αυτη η ζηλια......! εγω ειπα τα μπραβο μου στο θεμα hell dorados μην λεω τα ιδια.....
 

DeletedUser

Guest
Ευχαριστουμε πολυ evender. Επισης να πουμε και ευχαριστω σε ολους οσους μας στηριξαν σε αυτη τη προσπαθεια, σε ολους οσους μας εδωσαν συγχαρητηρια (ακομη και στα ''πικρα'' συγχαρητηρια:rolleyes: ) και θελω να ευχηθω και στις αλλες πολεις καλη συνεχεια στο παιχνιδι.

Δεν χρειαζεται καν να απαντησω στα περι διπλους λογαριασμους:p , κακιες:( και καψιμο (οταν αυτοι που το λενε ειναι 5 ωρες στο φορουμ:eek:)...
 

DeletedUser735

Guest
μπραβο παιδια!
κανατε ακριβως αυτο που επρεπε και τερματισατε σε λιγοτερο απο εναν μηνα!
δεν θα σταθω στους multi που ισως υπαρχουν.
και στην τελικη αν υπαρχουν δεν ευθυνονται μονο αυτοι που τους παιζουν αλλα και οι διαχειριστες που δεν κανουν καλα την δουλεια τους!
 

DeletedUser

Guest
ετσι ρε να λετε τις κακιες σας να δειχνετε οτι σκατε... ειμαστε καμενοι αλλα οχι οσο γινατε εσεις μονο και μονο για να μας φτασετε. αυτο που δεν καταλαβατε ειναι οτι εμεις δεν παιζουμε για να αποδειξουμε κατι στους αλλους αλλα για να αποδειξουμε την αξια μας σε μας τους ιδιους. καλο παιχνιδι σε ολους και αφηστε τις πικρες και τις λογοκρισιες και χαρειται επιτελους το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
καλημερα επισης και ενα καφεδακι ανετα θα το επινα

αν τα παιδια εχουν καλη οργανωση παει να πει οτι εχουν διπλα account?
 

DeletedUser

Guest
καλημερα επισης και ενα καφεδακι ανετα θα το επινα

αν τα παιδια εχουν καλη οργανωση παει να πει οτι εχουν διπλα account?

η μπορει απλα να παει να πει οτι κανουν ολα αυτα που μου ειπες στο μσν με τα camping στην ροδο που ετρεχες σε ολο το νησι να βρεις ασυρματη συνδεση.
Το ειχα κανει και το καλοκαιρι που πηγαμε στα βουνα σε ενα ξενοδοχειο και δεν ειχε ιντερνετ το ξενοδοχειο πουθενα. πρεπει να καλυψα τα ανωτερα 500 μετρα του βουνου σε ολη την περιφερια ψαχνοντας για wireless...
 

DeletedUser735

Guest
η μπορει απλα να παει να πει οτι κανουν ολα αυτα που μου ειπες στο μσν με τα camping στην ροδο που ετρεχες σε ολο το νησι να βρεις ασυρματη συνδεση.
το ειχα κανει και το καλοκαιρι που πηγαμε στα βουνα σε ενα ξενοδοχειο και δεν ειχε ιντερνετ το ξενοδοχειο πουθενα. πρεπει να καλυψα τα ανωτερα 500 μετρα του βουνου σε ολη την περιφερια ψαχνοντας για wireless...

βρε κομπλεξικε ανθρωπε!!!
δλδ δεν υπαρχει καμια περιπτωση τα παιδια να τερματισαν πρωτοι με την αξια τους,οπως τερματισαν και οι πειρατες και ο αρης στον κ3?
 
Κορυφή