χριστουγεννιατικο αστρο: κυνηγι θησαυρου;

  • Δημιουργός θέματος DREAMER 99
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδια εχω μια αποστολη με την σερβιτορα που λεγεται:
Χριστούγεννα (Το Χριστουγεννιάτικο άστρο)
Εκει μου ζηταει απο κατω να κανω:
Κυνήγι θησαυρού (10 ώρες)

Ανταμοιβή:
+ 250 πόντοι εμπειρίας
+ $ 750
+ Άγνωστο

Το θεμα ειναι οτι στο πινακα με τις αποστολες οταν τον ανοιγω δεν βρισκω πουθενα αυτη την αποστολη. Γιατι; Τι να κανω; ξερετε τι παιζει; Εχω 61 level..
Ευχαριστω..
 

DeletedUser

Guest
Καλά Χριστούγεννα.Φίλε πας 20 μέρες πίσω:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
επισης δεν μπορω να βρω και την αποστολη που χρειαζεται: φυλαξη αμαξασ..
που την βρισκω κι αυτη;
 

DeletedUser

Guest
Καλα χριστουγεννα φιλε και καλη χρονια! εστω και αργα! Κατσε σοβαρα παω 20 μερες πισω η μου το πες για πλακα; και αν ναι. πως το κανω; πως αλλαζω τις μερες πισω; :confused:
 

DeletedUser

Guest
εννοει οτι ηταν αποστολες για την περιοδο των χριστουγεννων, οσοι δεν τις ειχαν ανοιξει θα τις κανουν του χρονου...
 

DeletedUser

Guest
εγω παντως στον 2 εκανα σημερα 2 χριστουγεννιατικες :cool:
 

DeletedUser

Guest
παιδιά αν έχεις κάνει την πρώτη αποστολή με τον μπάρμαν που σου ζητάει 1 ξύλο και κάτι άλλο τότε έχεις το ελεύθερο για να τις τελειώσεις.
 

DeletedUser

Guest
εγω τις τελειωσα ολες και το κυνηγι θησαυρου και πηρα το καπελακι του χιονανθρωπου!:)
 

DeletedUser3489

Guest
ρε παιδια ενταξει το καταλαβαινω οτι περασαν τα χριστουγεννα αλλα εγω ειχα την αποστολη το χριστουγεννιάτικο άστρο και την ολοκληρωσα τωρα γιατι τωρα μπορεσα να κανω κυνηγι θησαυρου!οι αλλεσ δυο αποστολεσ δεν μου ανοιξαν ομωσ!ειχα διαβασει πωσ αν προλαβω να παρω το κυνηγι θα μπορεσω να την κανω!αν δεν μπορω θα πρεπει τα αλλα χριστουγεννα να το κανω απο την αρχη!
 

DeletedUser

Guest
μπορεις να ολοκληρωσεις την αποστολη που άνοιξες (δηλαδη αυτη με το κυνήγι θησαυρού) απο κει και περα αν εχει αλλες παρακατω δεν νομιζω να μπορεις.
παντως αστη αυτη και περιμενε σε κανενα μηνα θα ανοιξει η αποστολη "κυριακη του πασχα" που θα περιλαμβανει 4 ωρες φυλαξη προβατων και μετα 8 ωρες φλογοβολο (γιατι ως γνωστόν το αρνακι θελει πολλες ωρες να σιγοψηθει για να βγει λουκουμι)
 

DeletedUser

Guest
μην λες βλακειες μια χαρα συνεχιζει εγω ειχα αποδεχτει κ ειχα κανει μονο την πρωτη κ τωρα μια χαρα συνεχιζει αν παρει το καπελο ειναι αλλο θεμα δεν εχω φτασει ως εκει κ αντι να εισαι σαρκαστικος κ ηλιθιος μπορεις να βοηθησεις τον συμπαιχτη σου αλλιως μην απαντας καθολου νουμπακα
 

DeletedUser

Guest
μην λες βλακειες μια χαρα συνεχιζει εγω ειχα αποδεχτει κ ειχα κανει μονο την πρωτη κ τωρα μια χαρα συνεχιζει αν παρει το καπελο ειναι αλλο θεμα δεν εχω φτασει ως εκει κ αντι να εισαι σαρκαστικος κ ηλιθιος μπορεις να βοηθησεις τον συμπαιχτη σου αλλιως μην απαντας καθολου νουμπακα


σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια. και εγω ξερεις πως σε εκτιμω αναλογως.
απο κει και περα απαντησα και ειπα πως νομιζω οτι ολοκληρώνει αυτο που εχει αποδεχτει αλλα οχι ολη τη σειρα των αποστολων. τουλαχιστον κ3 σε μενα εγινε.τελειωσα την αποστολη αλλα μετα δεν με αφησε να παρω την επομενη.
 

DeletedUser

Guest
ποιο σημειο τελειωσες κ ποιο δεν αφησε να παρεις?
 

DeletedUser

Guest
τι ουτε συγνωμη για οσα ειπες ουτε τιποτα???

δεν θυμαμαι εχει περασει καιρος απο τα χριστουγεννα...απλα θυμαμαι οτι δεν μπορεσα να προχωρησω παροτι ειχα διαβασει το κλασσικο "αν παρεις την πρωτη αποστολη τις τελειωνεις οποτε θες".
 

DeletedUser

Guest
χμμμμμμ δεν ξερω αλλα εμενα μια χαρα προχωραει θα περιμενεις να για λιγο μεχρι να παω στο σημειο με το καπελο
 

DeletedUser

Guest
Το ''περιδαίραιο της αγάπης'' τι bonus δίνει μαζί με το καπέλο του χιονανθρώπου?
 

DeletedUser315

Guest
2% αυξημενη πιθανοτητα τυχης
εχω την εντυπωση πως αναφερετε στο να βρεις καλύτερο αντικείμενο
 

DeletedUser3489

Guest
απλα θα εκνευριστω πολυ αν την ξανακανω απο την αρχη!!!!και εχω και τον κατσικοποδαρο τον aramb που οταν του ειπα οτι θα το παρω μου ειπε (ωραια ρε φιλε καλη τυχη)!!!!
 
Κορυφή